Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért mert nagy mellem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nagy mellem van, most rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam azzal kapcsolatos kérdéseket, hogy most melyik a jobb. És általában a kis mellő nők teszik fel a kérdéseiket. Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekük van.

Nekem nagy melleim vannak, imádom őket, mert szépek, veszesek, ha felveszek bármilyen fölsőt, legyen az garbó, vagy kivágott, nagyon nőiesnek érzem magam.

Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik.


2008. dec. 1. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
28%

Tényleg gáz van a szövegértelmezéseddel. Nem baj, segítek. Nem a mellméretem MIATT marad velem, hanem a mellméretem ELLENÉRE nem hagy el, bár, mint fentebb felszólaló férfiember kifejtette, kizárt, hogy egy férfinak tényleg tetsszenek a kisebb mellek, csak nem akarja megbántani a párját, azért mondja....

Egyébként meg valaki kifejezetten azt szereti, ha van rajta sapka, más meg azt, ha nincs :DDDD

2008. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
15%

kedves kérdező!

Pörögjön le rólad minden női irigység, és örülj neki, hogy nagy melleid vannak és egy értelmes csajszi vagy. A nők gonoszkodásával együtt kell élned, hiszen szerintem az elkövetkező 50 évben nem fognak változni.

Én ezek után már kismellű csajt azért sem választanék, mert nem kell nekem egy önbizalomhiányos, más nőt ócsároló, komlexusos liba!

Éljenek a gyönyörű nagy mellű nők!!!!!

2008. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
48%

A kérdező most vagy nagyon-nagyon korlátolt, vagy direkt nem akarja érteni, miről van szó.

De azért tudtam én, h komplexusaid vannak, mert csak egy ilyen egyetemre tudtál bekerülni. És még bizonygatod is, h ez mennyire jó - akkor meg pláne :D!

2008. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 A kérdező kommentje:
Mert milyen a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi kara?
2008. dec. 3. 19:22
 65/87 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az utolsó hozzászóló kevés az egyetemhez, és nem jár felsőfokú intézménybe, mert aki egy kicsit is tisztában van a felsőoktatással az tudja, hogy az SZTE az ország egyik legjobb egyeteme. A GTK-ra meg bejutni szinte lehetetlen. Persze ez nem is baj, csak az igazán jókat veszik fel, és nem hígul el a közgazdász szakma. Gratulálok a kérdezőnek, hogy ott tanul, és sok sikert a vizsgaidőszakhoz.;)))
2008. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
25%
És még azt is hozzátenném, hogy én a dúskeblű, okos lányokat szeretem.;)
2008. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nagyon aranyos vagy:)

Igen, közeleg az idő, 15-én már kezdődik a vizsgaidőszak, de azért normálisan tanultam a félévben, tehát annyira nem aggódom.:)

Gondolom, akkor te is még koptatod a padokat, szóval neked is sok sikert!

2008. dec. 3. 20:04
 68/87 anonim ***** válasza:
0%
Így van, nem járok egyetemre! - mert már elvégeztem :D
2008. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de valahogy én nem hiszem el, de persze ez csak az én véleményem....:)
2008. dec. 4. 12:25
 70/87 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nyugodj le, kérdező. De most komolyan. Leírod lassan az élettörténeted, leírod hogy mennyi mindenre vagy büszke, hogy te milyen boldog vagy,mennyire örülsz hogy sikerült kiprovokálni a "kismellűeket", tökjó,hogy ennyien írnak,hogy látatlanba dícsérnek,szekálnak,juppi juppi.


De kérdezem én-Ki nem szarja le? :D

Ki kíváncsi erre az egészre? Egymás véleményét úgyse fogjátok megváltoztatni, akármilyen érvekkel is jöttök. Szánalmasak vagytok mind! Igen, MIND. Most komolyan ez a legnagyobb problémátok? Igen? Kiscsaj, biztos van még egynéhány dolog amit még nem néztél át, biztos repesve várja a barátod hogy dús kebledet fogdoshassa, biztos RENGETEG DOLGOD VAN MÉG UGYE? Ne fárasszátok már egymást, inkább "get a life"...


Pontozzatok emberek! Gyerünk! De nem is kell elolvasni! :D Csak fuss végig rajta, és mehet a piros ujjacska! Köszönöm! Szívből! ;)


Egy független válaszadó

2008. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!