Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért mert nagy mellem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nagy mellem van, most rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam azzal kapcsolatos kérdéseket, hogy most melyik a jobb. És általában a kis mellő nők teszik fel a kérdéseiket. Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekük van.

Nekem nagy melleim vannak, imádom őket, mert szépek, veszesek, ha felveszek bármilyen fölsőt, legyen az garbó, vagy kivágott, nagyon nőiesnek érzem magam.

Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik.


2008. dec. 1. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 A kérdező kommentje:

A kis mellű nőktől teljsen ezt a reakciót vártam....:)

Szerencsésnek mondhatom magam, mert a nagy melleim ellenére, veszes, formás kis popsim van, egyáltalán nem vagyok elhízva.

Írják sokan, hogy jobban kedvelik a kicsit....személyszerint én nem ezt veszem észre a saját környezetemben. De nyugodtan nyugtasság magukat ezzel a kis mellű nők....

2008. dec. 1. 17:30
 22/87 A kérdező kommentje:
volt olyan kérdés, amikor a kérdező meg csak azt volt hajlandó elfogadni, hogy olyan férfiak írjanak, akik a kis melleket szeretik. Akkor én ezt miért ne tehetném meg. Engem is érdekel, hogy kik szeretik a nagy melleket. Ennyi...
2008. dec. 1. 17:42
 23/87 anonim ***** válasza:
65%
Ez a kérdés a kérdező istenítésére irányul. Inkább önreklámozás, semmint tényleges probléma. Azt várja, hogy férfiak ezrei bókoljanak Neki. Jöhet a lepontozás!
2008. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a kérdezőnek van kisebbségérzése, ezért próbál kérkedni. Aki ilyen szöveget képes előadni, annak az agyi kapacitása sem lehet a legkiválóbb. Különben sem értem, miből szűri le, hogy a válaszolók közül kinek mekkora a melle. A kis popsival meg annyira nagyon nem kérkednék. Legyen inkább formás, nőies, izmos.

Egy reálisan gondolkodó férfi

2008. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
53%

Az 5., 12:26-os válaszoló vagyok. Az utolsóval tökéletesen egyetértek - én is ennek a véleménynek adtam hangot, csak nagyobb és más köntösbe bújtatva. Le is pontoztak az elején rendesen, de utána vkik "felhúztak"... Valóban, ez a kérdés provokatív és sértő, ráadásul az utolsó két komment egyértelműen "elvakult" gondolkodásra utal.

Tipikus, hogy amikor vki x testi tulajdonságával elégedett és nagyon büszke rá, akkor azt a szép vonását a saját érdemének tekinti, kihangsúlyozza, elvárja, hogy mások is istenítsék, azt pedig még csak véletlenül se tudja elképzelni, hogy attól még, hogy vki másképp néz ki, szintén lehet boldog.

Nekem okoz némi komplexust, hogy kis melleim vannak - na de az enyémek tényleg nagyon kicsik -, ellenben ha egy vagy két számmal nagyobb lennének, annak már örülnék és elégedett lennék; pedig még akkor is kicsinek számítanának.

Tehát: kicsi és kicsi között is van különbség, ráadásul az alak rettenetesen sokat számít, úgyhogy nem kellene egy kalap alá vonni a kismellűeket és azt mondani rájuk, hogy mind komplexussal küzdenek. Mert nem mind!

Szemellenzős gondolkodásra vall, ha azt hiszed, hogy a számodra negatív válaszokat mind az irigykedő kismellűek írták. Ez nem igaz! Azok írták, akik a kérdésed mögé látnák, és nagyjából fel tudták térképezni, hogy milyen szenélyiséggel állnak szemben...

2008. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
31%
18:13-as vagyok: bocsánat, az utolsó előtti válaszoló fogalmazta meg a véleményemet kicsit tömörebben... De az utolsóban is sok igazság van.
2008. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ha az én kérdésem nem tetszik, akkor erről mi a véleményetek?

Itt konkrétan írj, hogy csak azok írjanak, akik a kis melleket szeretik. Mivel rosszabb az én kérdésem?

2008. dec. 1. 18:19
 28/87 anonim ***** válasza:
23%

Azt nem ertem, hogy amikor a kis melluek megnyugtataskeppen felteszik a kerdest, hogy ugye igy is lesz baratom, es szeretni is fog, es talalok magamnak ferjet...stb. hogy kicsik a melleim, akkor ok egy csomo valaszt kapnak a tobbi kismellutol, hogy a, persze, nyugodjal meg, nekem is kis mellem van, szeretem oket, es boldog vagyok veluk, es milyen jo dolog ez...stb. (kozben egyfolytaban a mellmeretukkel vannak elfoglalva, es noveszto bogyokat szednek, de legalabbis olyan melltartot hordanak ami kb. 3 merettel noveli a melluket, mert dupla betetes).

Viszont most itt van ez a kerdes, amit egy mellben erosebb csajszi tett fel, es le van hurrogva. De miert?

Tenyleg nem ertem. Talan, mert faj a kismellueknek az igazsag, vagy miert? Mondja meg nekem valaki OSZINTEN amit gondol.

2008. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 A kérdező kommentje:

Köszönöm, köszönöm, köszönöm!!!

Végre valaki, pont ezt gondolom én is.

Egyszerűen a nők ilyenek, és pont emiatt is tettem fel a kérdést, mert érdekelt ilyen esetben mit mondanak.

2008. dec. 1. 18:24
 30/87 anonim ***** válasza:
75%

Amit belinkeltél, kedves kérdező, a tökéletes példa arra, ami a te kérdésed és a kismellű nők kérdése között a különbség. Ő biztatásra vágyik, mert ELÉGEDETLEN magával, és lelki gubancokat okoz neki a kis melle, ellenben te dicsőítésre vágysz.

Na, nagyjából ez a különbség. És ez felelet az utolsó válaszoló kérdésére is.

Bocs, ha vkit megsértettem, nem állt szándékomban..., de egyszerűen nem értem, hogyan nem lehet látni a tök egyértelmű különbséget... :S

2008. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!