Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért mert nagy mellem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nagy mellem van, most rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam azzal kapcsolatos kérdéseket, hogy most melyik a jobb. És általában a kis mellő nők teszik fel a kérdéseiket. Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekük van.

Nekem nagy melleim vannak, imádom őket, mert szépek, veszesek, ha felveszek bármilyen fölsőt, legyen az garbó, vagy kivágott, nagyon nőiesnek érzem magam.

Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik.


2008. dec. 1. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
41%

Már elnézést, legutolsó férfi válaszoló, de én is egyetemre járok, okos vagyok, kismellű (!) és képzeld, ennek ellenére CSINOS is. És nem az irigység beszélt belőlem, amikor azt írtam, hogy a kérdés provokatív és sértő...

Remélem, a kérdező nem pszichológia, magyar vagy kommunikáció szakos, mert ebben az esetben őszintén elszomorodom a kérdésfeltevése módján :( Diplomatikusabban is fogalmazhatnál, és akkor nem harapnák le a fejedet...

Másik dolog pedig: a szövegértelmezésed úgyszintén katasztrofális, hiszen az általad mutatott link kérdése abszolút más irányú volt, mint a tied. Ő maga alatt van, alul értékeli magát és önbizalomhiányos, te ellenben indokolatlanul túlértékeled a nagy melleidet, és dicsekszel.

2008. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 A kérdező kommentje:
Te szövegértelmezésed a rossz, mert úgy látom a lényeget még mindig nem érted....Nincs kedvem részletesebben elmagyarázni, aki érti, annak örülök.
2008. dec. 1. 19:31
 43/87 anonim ***** válasza:
45%
A magas vegzettsegu szokenek(aki kismellu)uzenem hogy a melleid merete egyenes aranyban vannak a vegzettsegeddel,ha valakit csak igy sertegetsz.Remelem holnapra eltunik ez a kerdes,a moderatorok vegre eszreveszik hogy beszeljuk a semmit.
2008. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
46%

Itt tényleg nem a kérdéssel volt a probléma, hanem a módjáról. Ha nem akar olyan lenni, mint az általa szemétnek titulált nők, akkor ne így kérdezzen.

"Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik."

Gondolj csak bele...mondjuk tegyük fel duci lennél, és emiatt komplexusos lennél. Neked jól esne, ha egy kérdésben azt olvasnád: "Vékony vagyok, magas, arányos feszes cicim van, csinos fenekem, lapos hasam, a pasik imádnak és én is elégedett vagyok magammal. Remélem vkinek nem csak a duci lányok tetszenek..."

Valószínűleg nem esne jól. Megértem a te álláspontodat is, de próbáld megérteni a többiekét:) Ha csak a véleményekre vagy kíváncsi, ne így tedd fel a kérdést:)

2008. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 A kérdező kommentje:

Minden azon múlik, hogy mennyire tudjuk elfogadni magunkat. Azért mert valaki duci, még nem követekzik egyenesen, hogy komplexusai vannak, és ő magas vékony, feszes nőci akar lenni. Ebből levezetve, akinek kis melle van, de ezt képes elfogadni, az nem is reagált a kérdésemre, mert őt ez egyáltalán nem érdekli, köszöni szépen, de ő boldog.

Azonban, aki itt most véresen kűzd a kis mellű nőkért, az nem tudja elfogadni magát, és azt sem, hogy valaki elégedett a testével. Inkább csak sajnálom ezeket az embereket.

2008. dec. 1. 19:39
 46/87 anonim ***** válasza:
14%

"Kedves" 19:32-es válaszoló! Ha az sértés, amit én írtam, mit mondasz a kérdező kommentjeire? ;)

... Na, ugye...

A szövegértelmezésem pedig tökéletes, ezért is vettem a bátorságot, hogy összehasonlítsam a belinkelt kérdést ezzel a kérdéssel. Ég és a föld a különbség, más-más indíttatásból íródtak ugyanis. Őszintén sajnálom, ha ezt nem veszitek észre.

A kérdezőnek pedig változatlanul azt mondom: másképp kellett volna fogalmaznia, és akkor nem ugranának ennyien neki... Higgye el, hogy nem az irigyek tábora támadja, hanem a jóérzésűeké...

De mindegy...

2008. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
56%

Te nagyon felületesen olvashatod a kérdésedre érkezett kommenteket :) Én vagyok az első válaszoló, és még volt néhány hozzászólásom, valamint írtam egy hosszú litniát arról, hogy mindenkinek el kellene fogadnia önmagát, valamiért le lett pontozva (mint minden hozzászólásom), nem tudom, miért, illetve nyilván valaki nem értett egyet. Mindegy. Ismétlem: boldog 75B-s méretű nő vagyok, aki teljesen feleslegesnek tartja a kicsi-nagy összehasonlítást. Egy dolog számít, hogy szép legyen, illetve, hogy a "viselője" szeresse, elfogadja őket. Nem tudom, miért tűnik úgy Neked, hogy magával kibékült "kismellű" nem válaszolt Neked, ugrálva jelentkezem, itt vagyok, válaszoltam, nem is egyszer... És szerintem érthetően :)

Én nem akarok belemenni a ping-pongozásba (oda-vissza dobáljátok egymásnak a labdát, és ócsároljátok egymást... ha visszaolvasod a kommentjeimet, kiderülhet számodra is, hogy az elejétől ugyanazt szajkózom :)

Én írtam azt is, hogy soha nem volt gondom a kis melleimből, hiszen nyilván engem nem azok a pasik találnak meg, akik 80C fölött tekintik melleknek a melleket. Na, valószínű UGYANEZ az oka annak, hogy Te pedig a nagyobb melleket kedvelő férfiakkal találkozol, illetve, ahogy írtad, ezt látod, tapasztalod a környezetedben...

De csak én érzem, hogy teljesen felesleges szócséplés azt találgatni, vajon a férfiak hány százaléka szereti a nagy melleket, és hányan vannak, akik a kicsiket, vagy éppen nem foglalkoznak külön-külön a testrészekkel, hanem a kellemes összképet keresik?

Senki nem azért fog egyedül maradni, mert túl kicsi, vagy túl nagy a melle. A saját magával meglévő problémái, a saját magával való elégedetlensége, keserűsége miatt esetleg.

Ne akarjunk már igazságot tenni.

Én írtam azt is, hogy nem kéne versengenünk egymással, még ha nők is vagyunk... ez nem kötelességünk. Nem kell, sőt, nem szabad felosztanunk a női társadalmat kis- és nagymellűekre. Nem (csak) ettől vagyunk nők.

2008. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
100%
Pasi meg nem sok irt, de talan ejjel rabukkannak erre a kerdesre, es leirjak remelhetoleg az oszinte valaszaikat! Lassan annyi valasz erkezik, hogy rekordot dontesz, kar hogy a legtobb valasz nem a kerdesre erkezik, hanem egymas valaszaival foglalkozik.
2008. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
78%

Nos, magát a kérdést én sem igazán értem, hiszen a kommenktekben saját magadnak is válaszoltál rá, hogy olyan pasik vesznek körül, akiknek a nagy mell tetszik...

Akkor mi ez a kérdés? Miért is kellene rosszul érezned magad? Szerintem ilyet itt senki nem állított...Nekem kis melleim vannak, és igen, valóban örülnék, hogy ha nagyobb lenne...nem nagyon nagy, de legalább akkora mint egy push up melltartóval...De akármikor, akármelyik pasimnak felhoztam ezt a témát, akkor mindig lehurrogtak, hogy milyen hülye vagyok, teljesen jók a melleim, szépek, és pont tenyérbe illők! :D

És ez mindig önbizalmat ad...

Szóval szerintem van akinek a kicsi, van akinek a nagy tetszik...Akárcsak a pasiknál a méret...Van amelyik lány a kicsit preferálja, vki a nagyobbat..Ez olyan relatív..

De senkit sem szabadna lehurrogni, és az igenis sértő kijelentés volt, hogy "ezt vártam a kismellű nőktől"...

Hát istenem, ez várható volt, és tényleg úgy tűnik, hogy ez neked egy önigazolás..mintha kicsit kérkedés is lenne...

Én sosem piszkáltam, vagy voltam féltékeny egy nagymellű nőre..Ilyenért sosem piszkálnék senkit, azért sem mert sokat tanul, szóval lehet nálad sem ezzel van a gond, hanem mondjuk azzal, hogy mint irtad is, inkább pasikkal vagy, és mintha a női társaság nem hiányozna, sőt mintha elutasítanád őket, általánosítasz, hogy mindegyik csak ellenségeskedik...

Nekem van egy barátnőm, akinek csodaszép mellei vannak, nem nagy, nem is kicsi, de pont olyan, amilyennek én mindig szerettem volna...És én megszoktam dícsérni, hogy ilyen jó neked, milyen formás...De ez nem féltékenység, hanem egészséges irigység...

2008. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
64%

Én már írtam párszor, csak annyira felhúzott a kérdező és kedves egyetértő Bólogató János válasza, h muszáj leírnom mégegyszer (bár már nagyon sokan megtették): értsd már meg végre, hogy a kis(ebb) mellű nők is lehetnek elégedettek magukkal, és nem azért ír ide valaki választ, mert komplexusai vannak! Én is elégedett vagyok a B-s méretemmel, sose vennék fel szivacsos vagy push-up melltartót.

Egyébként biztos te is tele vagy komplexussal, mert csak az XY egyetemre vettek fel, az YZ-re nem. És ha elkezdesz vitatkozni, hogy te oda jársz, ahova mindig is akartál, az csak azt bizonyítja, h emiatt még tele is vagy komplexusokkal :-D

2008. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!