Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért mert nagy mellem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nagy mellem van, most rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam azzal kapcsolatos kérdéseket, hogy most melyik a jobb. És általában a kis mellő nők teszik fel a kérdéseiket. Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekük van.

Nekem nagy melleim vannak, imádom őket, mert szépek, veszesek, ha felveszek bármilyen fölsőt, legyen az garbó, vagy kivágott, nagyon nőiesnek érzem magam.

Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik.


2008. dec. 1. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 A kérdező kommentje:

Tévedsz, nekem nem kell dicsőítés, hiszen én teljesen boldog vagyok így és elégedett önmgammal. Engem nem kell megerősíteni semmiben!

Én a kérdésem azért tettem fel, mert kíváncsi voltam mi lesz a reakció, és úgy látom ezt csak egy ember érti. Szerintem az a hozzászóló egy férfi.(de ha mégis nő, akkor nagyon örülök, hogy így véli) Én nő vagyok és látom, hogy a nők mennyire gonoszak tudnak lenni. A férfiak teljesen reálisan gondolkodnak, nem véletlenül keresem inkább a férfiak társaságát. Mert egy férfivel anélkül beszélgethetek, hogy féltkeny lenne rám, és versengene velem.

2008. dec. 1. 18:34
 32/87 anonim ***** válasza:
83%

Hat akkor most vegulis te vagy a trukkos csaj, aki csak arra akar ravilagitani h a nok szemetek?:D

Amit mar paran elmondtak....lehet h te nem igy gondoltad a kerdest, de abbol ahogy megfogalmaztad az jott le, h tisztaban vagy az adottsagaiddal, megis azt szeretned hallani, h neked milyen jo.

Mint amikor egyik ismerosom elkezd nekem hisztizni h ket het utan le kene borotvalnia a labat, mert milyen szoros....megmutatja, es a ket hete borotvalt laba olyan tapintasu es latvanyu (szoke szore van a leanyzonak), mint mikor nekem a kozmetikus leszedi... (en persze szenvedek a fekete eros szorzetemmel...) egyszeruen banto a kerdes azoknak az embereknek, akik tenyleg komplexusosak...

2008. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:

Sajnos az itt kapott eredmények is megerősítették bennem azt, amit a nőkről gondolok. A férfiak nem beszélik ki gátlástalanul egymást, nem szövetkeznek, féltékenykednek, ha bajok van kimondják, rosszabb esetben verekednek egyet, és kész. De mi nők fúrjuk egymást, gonoszkodunk....Ebből lett nekem nagyon elegem.

Szeretek csinosan, nőiesen (nem kihívóan) öltözködni, emiatt is megszólnak a nők. Az egyetemen a legjobb jegyre hajtok, emiatt strébernek tartanak. 2 és fél éve együtt vagyok egy tanárommal, aki sikeres üzletember, emitt meg pénzéhes, törtető Qurva vagyok...Érdekes mód a fiú barátaim soha egyiket sem vetették a szememre, nekik a lényeg, hogy boldog vagyok.

2008. dec. 1. 18:51
 34/87 anonim ***** válasza:
70%
És ez zavar, Kedves Kérdező, hogy hogy az Általad szemétnek ítélt női szekció is boldog, büszke magára, az adottságaira, és igenis elmondja Neked a véleményét a kérdésedet illetően? Mert nagyon úgy tűnik... De Isten lássa lelkem, belőlem nem az irigység beszél. Különben is kikérem magamnak, hogy akár Te, akár más szemétnek tituláljon. Én nem használtam sértő kifejezéseket, megtisztellek Téged és a többieket, kérlek, ezt Te se felejtsd el. Köszönöm.
2008. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
79%
Tény a nők ilyenek...de azért pasik között is akad szép számmal, ne aggódj. Abban látok igazságot amit utoljára leírtál, rossz mikor az ember akármit csinál mindig piszkálják vmiért. De nem ez volt a megfelelő próba arra h ezt kiderítsd, hiszen ezzel gyakorlatilag kiprovokáltad az igazad.
2008. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
75%

"A kis mellű nőktől teljesen ezt a reakciót vártam....:)"

Nem kell rögtön általánosítani...azért tartanak strébernek meg pénzéhes k***nak, mert pont olyan előítéletesek mint Te.

2008. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nagyon okos ötlet volt ez a kérdezőtől, és érdekes ezt kérdést összehasonlítani a kis mellűssel.

Én férfi vagyok és látom milyenek a nők....:(

Azért ilyenek veled, mert féltékenyek...csinos vagy, értelmes, egyetemre jársz. Megtestesíted azt ami egyeseknek csak álom, és ezért féltékenyek.

Ne foglalkozz azzal mit gondolnak mások, te boldog vagy és ez a lényeg.

2008. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
50%

Akivel annyira egyetertettel, nem ffi, hanem egy mellben eros noszemely, mint te, en vagyok az. Teljesen megertelek, de azt hiszem, hogy az elet barmely teruleten az ember igazabol, oszinten akkor erti meg a masikat, amikor ugyanabban a cipoben jar, ugyanaz a dolog tortenik meg vele is. Addig senki semmit nem ert meg, nem erthet meg, hiszen nem eli at.

Ez igaz mindenre, nemcsak a mell meretere. Igaz, amikor valakinek nem lehet kisbabaja, igaz, amikor valaki 2 pici gyerekkel marad egyedul, igaz, amikor az egyetem annyira nehez, hogy inkabb ott hagynam, igaz, amikor valaki munkat keres, de nem talal, es akkor is igaz, amikor csak egy rantott levest kell megfozni, de nem tudjuk, hogy hogyan, hiszen meg sohasem foztunk. Szoval mindenben az ember akkor erti meg a masikat amikor sorstarssa valik.

Mellben eros vagyok, aminek van elonye, es hatranya is. Nehezen kapok igazan jo melltartot, hiszen a melleimnek sulya van, igaz, hogy szepek, gusztusosak, de cipelni kell oket, ami nem konnyu. Futni, ugralni nagyon nehez veluk.

De az is igaz, hogy a strandon, es egy partin szivesen veszek fel olyan rucit, amiben buszken viselem oket.

En a valaszokbol ugy latom, hogy nem sok erkezett oszinten. Szerintem felesleges nem oszinte valaszt adni itt, amikor ugyis mindenki nevtelen, arctalan, es csak egy velemenyt mond el.

Ez a melldolog azert nem olyan nagy problema, hiszen lehet segiteni rajta. Akinek kicsi, lehet nagyobb. Akinek nagyobb, lehet kisebb, ilyen egyszeru.

De en pl. lennek par cm magasabb, de hogyan? Sajnos nincs semmi modszer arra, hogy az en "melysegembol" nagyobbat varazsoljanak, maradnak a magassarku cipok.

Nem erdemes vitatkozni, viszont szerintem erdemesebb lenne oszinte valaszokat adni.

2008. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy valaki megért, köszönöm!
2008. dec. 1. 19:14
 40/87 anonim ***** válasza:
55%

Már elnézést, legutolsó férfi válaszoló, de én is egyetemre járok, okos vagyok, kismellű (!) és képzeld, ennek ellenére CSINOS is. És nem az irigység beszélt belőlem, amikor azt írtam, hogy a kérdés provokatív és sértő...

Remélem, a kérdező nem pszichológia, magyar vagy kommunikáció szakos, mert ebben az esetben őszintén elszomorodom a kérdésfeltevése módján :( Diplomatikusabban is fogalmazhatnál, és akkor nem harapnák le a fejedet...

Másik dolog pedig: a szövegértelmezésed úgyszintén katasztrofális, hiszen az általad mutatott link kérdése abszolút más irányú volt, mint a tied. Ő maga alatt van, alul értékeli magát és önbizalomhiányos, te ellenben indokolatlanul túlértékeled a nagy melleidet.

2008. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!