Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért mert nagy mellem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nagy mellem van, most rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam azzal kapcsolatos kérdéseket, hogy most melyik a jobb. És általában a kis mellő nők teszik fel a kérdéseiket. Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekük van.

Nekem nagy melleim vannak, imádom őket, mert szépek, veszesek, ha felveszek bármilyen fölsőt, legyen az garbó, vagy kivágott, nagyon nőiesnek érzem magam.

Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik.


2008. dec. 1. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
9%
Igen, ahogy várod, biztos mindjárt jön a válasz a Bólogató Jánostól, h ő sem hiszi el. Lesz*rom, h nem hiszed el, nem fogom mellékelni neked a diplomámat (SOTE amúgy). De igaza van az előttem írónak: ennek semmi értelme. Én részemről befejeztem, ti ketten még csámcsoghattok itt nyugodtan.
2008. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 A kérdező kommentje:
A stílusodból és ahogy írsz, jól látszik, hogy valamit nem lehet a diplomával megkapni....:)
2008. dec. 4. 17:26
 73/87 anonim ***** válasza:
66%

Te beszélsz a stílusáról, kedves kérdező? Azért, mert valaki egyetemre jár még nem feltétlenül beszél szépen, de lehet egy értelmes, okos ember...Egyébként mint minden egyetemnek, és főiskolának megvannak az elit szakjai, tagozatai, és azok is, akik költségtérítéses szakon vannak. És mint tudjuk, költségtérítésesre a "gyengébbeket" is felveszik, hiszen ott a pénz számít, nem a pontok...Erről ennyit..

Egyébként meg tényleg kiprovokáltad itt a kismellűekből a gátlásosságaikat, ellenérzésüket...Mintha csak ez lett volna a célod...Nekem semmi bajom a nagymellel, a kicsivel sem...De nagymellű, okoskodó, nagypofájú csajokat nem bírom...

2008. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
29%

Egy értelmes ember nem beszél csúnyán!!!!!

Mostmár tisztán látszik, hogy az utolsó válaszoló atom féltékeny. Itt vered nyálad folyamatosan, és nem tudod elfogadni, hogy a kérdező egy sikeres, okos, csinos, nagy mellű nő. Aki a közgazdász diplomájával bármit elérhet majd az életben. Neked az életben annyi maradt, hogy a megszerzett diplomáddal csütörtök délután a család és a munka helyett a neten lógsz és egy boldog, fiatal lányt osztasz. Csak gratulálni tudok, a saját sikertelensged nem tudod feldolgozni, és így éled ki magad, ez már beteges....

2008. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
18%

Egyetértek az uccsó válaszadóval teljes mértékben.

Tiszta szégyen, hogy egy nő idáig süllyed, akinek elvileg még diplomája is van.

2008. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
52%

Úgy látom a 17:56-os kicsit félreértett...

Nem egészen így gondoltam...Nem verem a nyálam, és nem vagyok féltékeny, ugyanis teljesen elégedett vagyok magammal...Nekem egyszerűen csak nem volt szimpatikus a kérdező kommentje, és modora.

Ez az én véleményem...

De, hogy te miért fikázol le, anélkül, hogy bármit is tudnál rólam?? Azt nem értem.

Mert, hogy valóban nincsen családom, mivel én is egyetemre járok, és mellette dolgozom, de mivel ma vizsgáztam, ezért hamarabb végeztem, és gondoltam feljövök netezni..

De te is nagyon unatkozhatsz, ha már itt tartunk, hogy ki mit csinál, csütörtök délután.

2008. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
68%

Azert mert vki nem tudja elviselni egy masik ember gusztustalan, lekezelo stilusat mar rogton irigy?

Ez az egesz tema mar fuggetlen a mellmerettol, de sztem nem sokan szeretnenek ilyen utalatosak lenni mint a kerdezo, akar van diplomaja, akar nem.

A vegzettsegi vitahoz meg hozzatennem h a GTK-n van olyan szak, ahol a felveteli ponthatar 402, de van ahol 170.

2008. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 A kérdező kommentje:

Érdekelne, hogy melyik suliban van ilyen alacsony ponthatár...

Nekem a lényeg, hogy az SZTE-n tanulhatok, ahol a lehető legmagasabb szinten oktatják a közgazdaságtant.

2008. dec. 4. 21:21
 79/87 A kérdező kommentje:
Idén az SZTE GTK-án a szakomon 402 pont volt a ponthatár, tehát a legjobbakat vették csak fel.
2008. dec. 4. 21:23
 80/87 anonim ***** válasza:
9%
Hát orulok h te nem a 170es szakon vagy.
2008. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!