Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért mert nagy mellem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nagy mellem van, most rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam azzal kapcsolatos kérdéseket, hogy most melyik a jobb. És általában a kis mellő nők teszik fel a kérdéseiket. Ebből látszik, hogy a kis mellük miatt tele vannak komplexussal, és nem tudják elfogadni ami nekük van.

Nekem nagy melleim vannak, imádom őket, mert szépek, veszesek, ha felveszek bármilyen fölsőt, legyen az garbó, vagy kivágott, nagyon nőiesnek érzem magam.

Remélem azért vannak férfiak, akik szép nagy melleket kedvelik.


2008. dec. 1. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
56%
Ket kategoria van :kicsi es nagy ugye?Mindket kategoriaban van feszes es plottyos.Mindket kategoriaban gyoz a feszes.DE:minden nonek egyszer plottyos lesz.Ugyhogy a ferfiak erre is fel kell keszuljenek!Egyeduli dolog amire fel szeretnem hivni a kis es nagymellu nok figyelmet:NE ALDOZZAK FEL A GYEREKUK EGESZSEGET a melluk szepsege miatt!Mert sokan ezert nem szoptatnak!!!!
2008. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer s mindenkorra el kellene fogadnia mindenkinek azt, amilyen. Ez most nem a kérdezőnek szól, hanem úgy általában. Mondjuk én sem láttam még olyan nőt, aki elégedett lett volna magával :) De ezt, hogy folyamatosan másokhoz hasonlítgatjuk magunkat, és ráadásul görcsösen meg akarunk felelni a pasiknak...

Ez nem azt jelenti, hogy ne foglalkozzunk magunkkal, és ne törekedjünk arra, hogy az adottságainkhoz képest a legtöbbet, legjobbat, legszebbet hozzuk ki magunkból. Törődjünk a testünkkel, edzzük, ápoljuk, öltöztessük fel a hozzá legjobban illően, és csinosan, sminkeljünk, foglalkozzunk magunkkal! De amin nem változtathatunk... Egyszerűen csak meg kéne próbálni mindenkinek meglátnia a jót az adottságaiban (mert mindennek két oldala van: mindennek vannak előnyei és hátrányai is!!!), és felszabadultan szeretnie azt, ami, aki. Vannak persze szélsőségek, és ami javítható, azon javítsunk. De borzasztó látni-hallani-átélni, hogy rengeteg, csinosabbnál csinosabb lány, nő, az egész életét azzal tölti, hogy utál magán valamit... Mellesleg ez meglátszik a kisugárzáson is. És sok pasit nem alapból az taszít, amit lát, bármilyen kisebb-nagyobb szépséghiba, hanem az a negativizmus, ami ilyenkor árad a nőkből.

Kell a visszaigazolás, persze. Jólesik, ha megbámulnak, dícsérnek. Van, akinek ebből több jut, van, akinek kevesebb. És?


És tudom, hogy tipikusan női dolog, de meg kéne próbálni nem folyton egymással versengenünk. Mindenkin van, ami szép, és ami kevésbé. Van, ami előnyös, és van, ami nem. Ha nincs nagy mellem, nem azzal fogok "érvényesülni", babárokat, elismerő pillantásokat learatni, hanem mondjuk egy szép szempárral. Csinos lábakkal. Popsival... Akármivel. Nem hiszem el, hogy tényleg egyetlen testrész körül kell, hogy forogjon egy NŐ önbecsülése.

Én sokat köszönhetek a páromnak ebből a szempontból, sokat tett azért, hogy jobban szeressem magam. Most már őszintén állíthatom, semmilyen problémám nincs magammal. Nem azért, mert nem lehetne itt-ott kicsit több, kicsit kevesebb, kicsit más... Dehogynem, persze, hogy lehetne. De nem az. Ezt a testet kaptam, ebben kell leélnem az életemet, és csak magamat mérgezem vele, ha nem látom meg, és nem értékelem a szépségeit. Ő észrevetetett velem néhányat, amire én korábban nem is gondoltam, hogy szép lehet bennem/rajtam.

Kívánok mindenkinek ilyen Társat! :)

2008. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy a melled nagyobb az átlagnál, de az agyad kisebb az átlagnál.
2008. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
41%
Így van :) Idejössz dicsekedni a csöcseiddel.. pfff.. Szánalmas. Én tökéletesen elégedett vagyok a B-s méretemmel, és a férjem is, és nincsenek komplexusaim. Nem is beszélve arról, h akinek a melle óriási, annak általában a s*gge is az, a hasi zsírpárnákról nem is beszélve :):)
2008. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és persze, vannak férfiak, akik a nagy melleket szeretik, de én inkább azt preferálom, ha egy férfi engem szeret (a melleimmel együtt) és nem a melleimet.. De természetesen elfogadom, h te másképp gondolod.
2008. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
52%
Férfi vagyok,de szerintem a kis feszes cici mindent visz :)) a tehéncsöcs az meg.. Hát nem az igazi
2008. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
52%
Hogy tudtal ekkora baromsagot irni kedves B-s meretu?A mell nem attol nagy mert kover az illeto!Egesz biztos buta szoke vagy!!!
2008. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
14%
14:42-es B-s méretűs "csöcsös". A te hozzászólásod is magas szintű volt. pff
2008. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
47%
Már ne haragudj, de olvasd végig a kérdező "kis mellűeket ócsárló" (pontosabban kb. E-s méretnél kisebb mellűeket ócsárló) hozzászólásait. Engem kicsit felhúzott ez a "nagy mellem van, irigykedjen mindenki, a kis mellűek meg mind pszichésen sérültek"-hozzáállás. Ezért írtam ilyesmit. Amúgy nem vagyok szőke nő, és gyanítom, magasabb a végzettségem, mint neked..
2008. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy az is jó, hogy már többen megmondták itt, hogy a kis mell is lehet szép meg a nagy is, van olyan pasi, akinek a kicsi tetszik, van, amelyiknek a nagy, de a kérdező csak egy választ hajlandó elfogadni, mégpedig azt, hogy a nagy mellek az igaziak, a kicsik mind csúnyák és a tulajdonosaiknak igenis komplexusaik vannak.
2008. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!