Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vallásos. Nagyon szeretem,...

Vallásos. Nagyon szeretem, felnézek rá, el tudom képzelni az életemet vele. De annyira vallásos, hogy nem érhetek hozzá. Fél éve ismerjük egymást, s kb ugyanennyi ideje együtt vagyunk. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
15 évek korától megfogadta, hogy a házasság szentségének megkötése előtt nem lesz szex. És a szexbe a petting is, avagy minden nemű izgatás is beletartozik. Mondtam, hogy akkor így a csók is beletartozik. Azóta nem mer csókolni... Olyan érzésem van, hogy neki az első az Isten. Próbáltam izgatni, nyakcsókokkal, de azt is elutasította, mert akkor lelkiismeret furdalása lesz tőle, hogy azzal Istent megbántja. Holott én is vallásos vagyok, de én úgy tudom, hogy mindennek a lényege a szeretet. Rengeteg áldozatot hoztam ezért a lányért, és még kész vagyok várni addig, míg egy évesek leszünk. Én már a tényleges szexről lemondtam, max a pettingig jutnék el. Multkor annyira pattanásig feszűlt a húr, hogy szakítani akart. De annyira megszeretett, hogy "nem akar elveszíteni". De ha én ezen tovább húznék, akkor az kihasználás lenne, amit nem akarok. Próbáltam érvelni, hogy én nagyon szeretem, és hogy kezdek emiatt már szenvedni. Erre megkaptam, hogy zsarolom. Így már azt se mondhatom, hogy érzem magam, pedig krónikus betegségem is van... már volt két barátnőm előtte. Az első beleráncigált a szexuális életbe, de annyira forróvérű volt, hogy megcsalt 19 hónapon át. Én meg barom szerelmes voltam belé nagyon... Nem akarok több lánnyal megismerkedni, szeretném ha ő lenne az utolsó az életemben. Hamár az első nem lehet.... :(

2013. ápr. 9. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jószándékú válaszaitokat.
2014. márc. 29. 11:21
 72/78 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt azóta?
2014. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 Noydra ***** válasza:

Ja, én is kíváncsi vagyok.

Mi a helyzet veletek? :)

2014. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim válasza:
Mi van veletek? Elvetted már? :D
2017. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 A kérdező kommentje:
Nos, röviden: semmi. :) Bővebben: Facebookon ismerősök maradtunk, de nem zaklatom, nem írkálok rä tiszteletben tartom személyét, ami/aki a szívemben mindig nagyon közel áll, és sajnos nem hiszem, hogy tudja, hogy azóta is mennyire még mindig... A helyzet az, hogy személye felől szomorúság mellett megbékélést érzek valahányszor rä gondolok, - és ez nagyon sokszor van... - hiszen tudom hogy a szüzesség egy lány számára fontos dolog. (Az igazi lányokról beszélek, nem azokról, akiket minden sarkon, - ja nem, már minden 3. méteren ) megtalálsz, - és igen, épp emiatt vagyok régóta egyedül. Nem voltunk kompatibilisek, és sajnos még mindig fejemben van az a mondata, melyet ca. egy évnyi se veled, sem nélküled kapcsolat után mondott: "te is olyan vagy mint más, csak meg akarsz dugni" :) persze lehet azóta ő is alakultak nézetei ahogyan nekem is. Én már 3 éve szingli vagyok, és Bécsben élek, ő róla annyit tudok, hogy Olaszországba sodorta az élet. Én mindenesetre a szívemben, - olyan helyen, ahová senki mäs nem fog szerintem már kerülni - őrzöm lényét, amíg az eszemet tudom, s amíg a szívem még dobog...
2017. júl. 8. 23:19
 76/78 anonim válasza:
62%

"te is olyan vagy mint más, csak meg akarsz dugni"

Az eszébe sem jutott, hogy attól hogy ő a végletekig prűd, másnak még vannak szükségletei, illetve egy normálisan működő párkapcsolatba beletartozik a testiség?

Nem akarok rosszat mondani a lányra, mert látom, hogy nagyon sokat jelent/jelentett neked, de jobb is hogy ekkora távolság nőtt közétek. Neked van esélyed egy értelmes párkapcsolatot kialakítani, ő meg mehet akár apácának is, olaszoknál találhat párat. Vagy menjen egyenest a pápa mellé.

2017. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 A kérdező kommentje:
Én bízom benne, hogy távol kerülve a súlyosan vallási fanatikus édesanyjától, a véleménye, nézete megváltozhatott, sőt lehet egészen máshogy tekint már a párkapcsolatra, mint emberi kapcsolatrendszerre. Remélem, néki jobb sorsa volt, és lesz, találni fog munkát, el tud helyezkedni a szakmájában, és egy olyan párt tud találni, kiben megbízhat, és feltétel nélkül szerethet, egy életen át. Nekem viszont előreláthatólag befellegzett... :) ... :S :( https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__8..
2017. júl. 9. 18:40
 78/78 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem neked szinte igazad van.


Az igaz, hogy házasság előtt nem lehet nemi élet. De az ajak nemi szerv? NEM! Akkor mér ne lehetne csókolózni, ha ajak ajakkal ér össze. Ha az ajak nemi szervvel ér össze, az már bűn!

2017. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!