Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vallásos. Nagyon szeretem,...

Vallásos. Nagyon szeretem, felnézek rá, el tudom képzelni az életemet vele. De annyira vallásos, hogy nem érhetek hozzá. Fél éve ismerjük egymást, s kb ugyanennyi ideje együtt vagyunk. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
15 évek korától megfogadta, hogy a házasság szentségének megkötése előtt nem lesz szex. És a szexbe a petting is, avagy minden nemű izgatás is beletartozik. Mondtam, hogy akkor így a csók is beletartozik. Azóta nem mer csókolni... Olyan érzésem van, hogy neki az első az Isten. Próbáltam izgatni, nyakcsókokkal, de azt is elutasította, mert akkor lelkiismeret furdalása lesz tőle, hogy azzal Istent megbántja. Holott én is vallásos vagyok, de én úgy tudom, hogy mindennek a lényege a szeretet. Rengeteg áldozatot hoztam ezért a lányért, és még kész vagyok várni addig, míg egy évesek leszünk. Én már a tényleges szexről lemondtam, max a pettingig jutnék el. Multkor annyira pattanásig feszűlt a húr, hogy szakítani akart. De annyira megszeretett, hogy "nem akar elveszíteni". De ha én ezen tovább húznék, akkor az kihasználás lenne, amit nem akarok. Próbáltam érvelni, hogy én nagyon szeretem, és hogy kezdek emiatt már szenvedni. Erre megkaptam, hogy zsarolom. Így már azt se mondhatom, hogy érzem magam, pedig krónikus betegségem is van... már volt két barátnőm előtte. Az első beleráncigált a szexuális életbe, de annyira forróvérű volt, hogy megcsalt 19 hónapon át. Én meg barom szerelmes voltam belé nagyon... Nem akarok több lánnyal megismerkedni, szeretném ha ő lenne az utolsó az életemben. Hamár az első nem lehet.... :(

2013. ápr. 9. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
37%
Bakker kedves kérdező! Szorítsd össze a fogad és rúgd ki a fenébe ezt a fapinát. Komolyan így akarsz szenvedni életed végéig? Keressen magának a csaj egy másik vallásos/aszexuális bolondot, te meg szedj fel egy normális lányt, aki ugyanúgy szereti a szexet, mint te!!!
2013. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
16%
Keresek mast es nem bogom el magam amiert nem pettingel velem :D
2013. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 Noydra ***** válasza:
55%
Nem figyeltél eléggé :D Szerelmes vagy belé és nem akarod elhagyni...:)
2013. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
26%

De ha szeretem, akkor igy szeretem es nem is akarom megvaltoztatni :)


A kerdezo irasabol sut le az a tipikus "kefelni akarok" dolog......nem akarja, nem eroltetjuk.....ez olyan mint a szopas....nem fogjuk a lany pofajaba sugni a farkunkat ha nem akarja...hacsak nem vagyunk kretenek :D

2013. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
71%

Vagy inkább nem fogom ráeröltetni a páromra, hogy nélkülözze amire annyira vágyik különben kretén vagyok:D

Ha szeretem elfogadom, hogy vágyik rá és igyekszem megadni.

20l

2013. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
23%
Ha szeretem, de en NEM AKAROM megadni amire vagyik akkor nem adom. Most ne mondjatok mar hogy a szerencsetlen csajnak kotelessege lenne lefekudni a kreten pasijaval? Nem akar, tokmindegy miert, vallas, undorodik tole, stb. NEM AKAR. Kesz, ennel nincs egyszerubb a vilagon...
2013. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
78%
Hívő emberként egy dolgot tudok mondani tiszta meggyőződéssel: nem hiszem hogy az lenne Isten akarata, hogy önsanyargatva, szűkölve szenvedjetek mind a ketten. Sajnálom azokat, akik a szerelmeskedést bűnnek tartják.
2013. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 shananaa ***** válasza:
74%

Most mondom, hogy én gyakorlatilag ateista vagyok, de a véleményem 8 év egyházi sulival alá tudom támasztani.

Szerencsétlen lány, remélem, hogy szimplán katolikus és nem va/amelyik szektában nőtt fel.

Kedves bigott vallásos egyének, ameddig a keresztény hit bármilyen formájában elfogadott és bevett tizennégy éves lányok kiházasítása, addig egyszerűen nem vagytok azon a jogalapon, hogy bármilyen for+ában elítéljetek bárkit. Szóval igen gyorsan le lehet takarodni arról a magaslatról amiről ítélkeztek.

Az egyházban vannak tiszteletre méltó, igaz emberek, de az ilyen képmutató, tisztasággyűrűs libák nem azok.

Nincsen azzal gond, ha valaki szűz akar maradni a házasságig, de ez a se csók, se semmi, szimplán csak képmutatás. Akkor ne járj senkivel, vagy keress magadnak párt a saját szektádból, de normális embernek nincs erre ideje.


Kérdező, te meg növessz végre tököt, és viselkedj férfiként, nevetséges, amikor egy felnőtt ember egy másik embertől ilyen szinten függ.


Na, jöjjön a fikázás :)

2013. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 shananaa ***** válasza:
Bocsi a hibákért, mobilról vagyok.
2013. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
79%
Én azt tudom tanácsolni Neked, kedves Kérdező, hogy ha annyira nagyon nagyon odavagy ezért a lányért, és úgy gondolod, hogy tudsz rá várni házasságig, akkor hajrá, DE...de.. de ne feledd, hogy a saját egészséged is fontos! ( "róbáltam érvelni, hogy én nagyon szeretem, és hogy kezdek emiatt már szenvedni. Erre megkaptam, hogy zsarolom. Így már azt se mondhatom, hogy érzem magam, pedig krónikus betegségem is van... már volt két barátnőm előtte." ) Minden testi betegség a lélek sérülései miatt jelennek meg. Tapasztalatból beszélek (sajnos, bár nekem nem szerelmi bánatom volt). A másik "de": egy kapcsolatnak igenis fontos része a szex, és ha nem illetek össze ilyen téren, elronthatja az egészet. És akkor jön a válás?
2013. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!