Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom ugy erzem nem...

A baratom ugy erzem nem szeret mar, mert nem fekudtem le vele, de nem tudja, hogy meg szuz vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A teljes sztori. 2 honapja van baratom, 31 eves vagyok (meg szuz-ennek igazabol semmi oka sincs).

Talalkozgattunk, nala aludtam ketszer, szex meg nem volt, csak petting. Az utolso, azaz a masodik ilyen ott alvas utan, teljesen megvaltozott, nem igazan akar talalkozni velem, es mar valahogy nem ugy kezel mint eddig.

Lehet megsertettem vele, mert nem fekudtem le, de azert nem mert meg szuz vagyok es nem mertem neki bevallani!


SZerintetk mit csinaljak?

Ugy gondolom az lenne a legjobb, ha talalkoznank, es megmondanam neki, bevallanam, hogy sajnalom, hogy megsertettem, nem tehetek rola de feltem bevallani, hogy szuz vagyok, ezert nem volt semmi az ejjel.

Nem tudom mit reagalna, mert igy lehet azt hiszi en nem akarom ot, azert valtozott igy meg?

Fiuk, Ti mit gondolnatok?


2012. szept. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a pasit... Egyetlen egyszer volt szex, ami kínos volt mindenkinek, tisztáztátok, legalábbis úgy tűnt, s azóta kerüli még a lehetőségét is a szexnek...
2012. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 A kérdező kommentje:

Igen, ezt nem ertem en sem.

Teljesen keruli. Es nem ertem miert. Beszelni nem lehet rola, azt mondja minden rendben van.

Egyszeruen nem lehet vele oszinten beszelni.

Viszont nem tudom mennyit vagyok meg hajlando varni.

2012. nov. 4. 20:43
 73/77 anonim ***** válasza:
Felejtsd már el , külön szobában aludtatok , akkor marhára nem kellesz neki ez van .
2012. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim válasza:
Változott valamit a helyzet azóta? Már beszéltek róla? Megváltozott?
2012. dec. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
Történt vmi azóta a külön hotelszobában való alvás óta? Még együtt vagy vele? :)
2012. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 A kérdező kommentje:

Azota meg egyszer voltunk a hotelban. Pentek este ertunk oda, nekem egy nagyon faraszto het utan, ejjel aludhattam egy hotel ures szobajaban egyedul, kozben halalra fagytam - mert angoloknal nem divat a futes. Nagyon faradt voltam , maganyos, es faztam. Akkor eldontottem, soha tobbe!


En most hazajottem az unnepekre , nem szakitottam meg hivatalosan, de engem mar nem erdekel egyaltalan.


Koszi a kerdesed!

2012. dec. 24. 12:14
 77/77 anonim ***** válasza:
Ideje volt!
2013. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!