Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom ugy erzem nem...

A baratom ugy erzem nem szeret mar, mert nem fekudtem le vele, de nem tudja, hogy meg szuz vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A teljes sztori. 2 honapja van baratom, 31 eves vagyok (meg szuz-ennek igazabol semmi oka sincs).

Talalkozgattunk, nala aludtam ketszer, szex meg nem volt, csak petting. Az utolso, azaz a masodik ilyen ott alvas utan, teljesen megvaltozott, nem igazan akar talalkozni velem, es mar valahogy nem ugy kezel mint eddig.

Lehet megsertettem vele, mert nem fekudtem le, de azert nem mert meg szuz vagyok es nem mertem neki bevallani!


SZerintetk mit csinaljak?

Ugy gondolom az lenne a legjobb, ha talalkoznank, es megmondanam neki, bevallanam, hogy sajnalom, hogy megsertettem, nem tehetek rola de feltem bevallani, hogy szuz vagyok, ezert nem volt semmi az ejjel.

Nem tudom mit reagalna, mert igy lehet azt hiszi en nem akarom ot, azert valtozott igy meg?

Fiuk, Ti mit gondolnatok?


2012. szept. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
leszálltál?
2012. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 A kérdező kommentje:

Leszalltram, es kozben hazaertem.


Szoval, vasarnap 7 korul keltunk (nem ertem, itthon soha nem kelek 10 elott), meg kicsit pihentunk az agyban, de nem kerdezett semmit, masrol beszelgettunk.

Aztan atmentunk a nappaliba, es mondta, hogy kezd kicsit ideges lenni , hogy mit nem mondok el, igy vettem a batorsagot es elmondtam. Nagyon nehez volt, es szarul ereztem magam. Kozben mwg tudom hulyeseg, hisz en nem csinaltam semmit. Nem epp azt keszultem bevallani hogy 10 eve drogozok, vagy , hogy bunozo vagyok, de megis nehez volt, es megalazonak ereztem.


Azt mondtam, hogy: (angolul, mert o angol, en is itt elek mar 6 eve)


A mult, es az azt megelozo ejjel, nem tortent semmi, sajnalom, es bocsanatot kerek, de eddig nem mondtam, amit tudnod kell, hogy en meg nem voltam ugy senkivel, attol fuggetlenul, hogy volt mar hosszabb kapcsolatom.


Erre ugy vettem eszre, ugy reagalt, mintha megkonnyebult volna (szerintem valami masra szamitott, mast akarok mondani), megpuszilt tobbszor is, atolelt, es mondta, hogy koszoni, hogy elmondtam.


Utana nem beszeltunk errol, en el is jottem nemsokara.


Azota az van, hogy megbeszeltuk, hogy holnap talalkozunk (ezt egybol utana megbeszeltuk, mert kedden nem dolgozok), es ott is alszok holnap.

Es en nagyon szeretnem ha megtortenne, mert keszen allok, es szeretem ot, es megbizom benne.

Megha kicsit rosszul is erzem magam meg mindig ez miatt.

2012. okt. 1. 23:11
 13/77 anonim ***** válasza:

#6 #11 voltam


Köszönöm, hogy leírtad... Az érzéseidet is. Hasonlóra számíthatok majd én is, ha úgy alakul... Milyen abszurd nem, hogy ezt kell szégyellni...?

2012. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 A kérdező kommentje:

Igen, olyan szornyu...

Es olyan nehez, es megalazo volt elomondani.

Remelm soha tobbet nem kell ezt mondanom senkinek, mert megegyszer nem tudnam.

Neked is sok sikert, en orulok, hogy vegre tuleltem.

2012. okt. 1. 23:34
 15/77 anonim ***** válasza:

Kösz...

Olyan drámai, ahogy a megalázottságról írsz...


Majd még elmeséled nekünk, hogy milyen volt az első éjszaka?

2012. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ezt szégyenleni? Lehet csak nekem szimpatikus ez? Semmi probléma nincs, ha valaki még szűz ilyenkor. Nem úgy alakult az élete. Én pozitívnak tartanám, ha találnék egy olyan nőt, aki így áll ezzel. Nem ezért szeretném meg, de valahogy boldoggá tenne a tudat, hogy én vagyok neki az első.
2012. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 A kérdező kommentje:

Sajnos tenyleg nagyon megalazonak erzem. Remelem elmulik ez az erzes.

Igen, mindenkepp beszamolok milyen lesz az elso, remelhetoleg ezen a heten mar sor kerul ra, en mar kesz vagyok, es varom, nem felek , csak izgatott vagyok.

Gondolom nekem kell kicsit kezdemenyezobbnek lennem, mert nem tudom, hogy o merne e lepni, hogy ugye most mar tudja.

Majd kiderul...

2012. okt. 1. 23:50
 18/77 anonim ***** válasza:
Te se érezd megalázónak, már beszéltük ezt:) Erénynek fogd fel, ne átoknak:) Minden jól fog alakulni:)
2012. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:
# 16 , jo lenne, ha tudnam, hogy o mit gondol errol, mert azota nem beszeltunk errol.
2012. okt. 1. 23:52
 20/77 anonim ***** válasza:

Rossz látni, hogy valaki rossz dolognak tartja a szüzességét! 13 éves kislányoknál eleve abszurd ez, és nem is hozzájuk akarnék hasonlítgatni másokat, na de felnőtt nőként inkább hatalmas büszkeségnek kéne kísérnie a szüzességet! Miért nem tudjátok ezt egy ritka gyöngyszemként felfogni, amire büszkék lehettek?

És ez mind őszinte mondat volt a részemről...

2012. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!