Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom ugy erzem nem...

A baratom ugy erzem nem szeret mar, mert nem fekudtem le vele, de nem tudja, hogy meg szuz vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A teljes sztori. 2 honapja van baratom, 31 eves vagyok (meg szuz-ennek igazabol semmi oka sincs).

Talalkozgattunk, nala aludtam ketszer, szex meg nem volt, csak petting. Az utolso, azaz a masodik ilyen ott alvas utan, teljesen megvaltozott, nem igazan akar talalkozni velem, es mar valahogy nem ugy kezel mint eddig.

Lehet megsertettem vele, mert nem fekudtem le, de azert nem mert meg szuz vagyok es nem mertem neki bevallani!


SZerintetk mit csinaljak?

Ugy gondolom az lenne a legjobb, ha talalkoznank, es megmondanam neki, bevallanam, hogy sajnalom, hogy megsertettem, nem tehetek rola de feltem bevallani, hogy szuz vagyok, ezert nem volt semmi az ejjel.

Nem tudom mit reagalna, mert igy lehet azt hiszi en nem akarom ot, azert valtozott igy meg?

Fiuk, Ti mit gondolnatok?


2012. szept. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
37 vagyok végig olvastam amit írtál az egész történetet tisztelet érte ahogy le írtad , csak azért gondolom , hogy el sem vette rendesen , mert jártam már úgy lánnyal , hogy a 2. voltam nála bár az első durva volt vele , nehezen is akart bele menni,és körülbelül úgy volt a dologgal mint ahogy te , pár perc volt neki és kész és nem is élvezte , szóval menet közben kiderült , hogy még mindig szűz , a lényeg ha találsz valakit aki igazán szeret azt nem igen foglya érdekelni , hogy szűz vagy e és nem is kell ennyit filózni rajta , a rosz élmények hamarabb befolyásolják egy nő szexuális életét , pl ha az első nem is volt olyan jó , vagy nem is volt jó egyáltalán , lehet érdemesebb volna valaki olyat is keresni akihez esetleg csak fizikailag vonzódsz , valószínű többet kapnál tőle mint egy ilyen szerencsétlen fazontól , a Magyarságot azért hoztam fel mert egy Magyar , Magyarul káromkodik ,Magyarul szexel, ezt a fazont felejtsd el keress magadnak mást minél gyorsabban akár csak próbának is , hogy mással milyen.
2012. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem ereztem, semmit, meg is akartam kerdezni, hogy most egyaltalan bennem van vagy mi, mert semmit nem ereztem. Elotte ujjal csinalta, azt ereztem, az elejen fajt is kicsit.

Kar, hogy igy jartam, de mar nem tudom visszacsinalni :(


Magyarokat nem ismerek, csak a baratnomet, igy nehez talalni.

2012. okt. 27. 11:13
 63/77 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs is mit vissza csinálni mert te még mindig szűz vagy, ha nem lennél az akkor arra emlékeznél ez meg egy felejthető dolog , szerintem.
2012. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 A kérdező kommentje:
Erre en is gondoltam, de 39 evesen lehet ilyen bena, hogy nem talal bele egy lyukba?
2012. okt. 27. 11:51
 65/77 anonim ***** válasza:
Puha volt a pxcse ez van .
2012. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 T.T.Z. ***** válasza:

Lehet, hogy a barátod benned volt csak nem érte el a szerszáma a szűzhártyát. Ugye ilyenkor nem mindegy a méret sem :) vagy vékony vagy túl rövid van neki. De ha nem éreztél semmit akkor lehet, hogy mind a kettő.(ha az ujját érezted az vastagabb lehet mint a szerszáma.)

még mindig az a véleményem, hogy keress egy értelmes pasit.

Lehet, hogy nem Magyarországon laksz de mi Magyarok mindenütt ott vagyunk és mindenhol meg lehet minket találni. Keress egy neked tetsző Magyar fiút és biztos lehetsz benne, hogy nem bánod meg. Hiresen jó szerető a magyar. :) Személy szerint én olaszban dolgoztam és ott volt olasz barátnőm ennek már 4 éve akkor költöztem haza

de a mai napig hív telón és küld emailt mert hiányzik neki a jó "betevő". :)

A lényeg ugyan az marad KERESS MÁST.

37/f

2012. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult. De tragédia nem történt, remélem a rossz érzéseid majd elhalványulnak.


Jó kérdés, hogy mit gondolhat a barátod. Milyen ember lehet ő. Azt feltételezem, hogy soha nem volt jó szerető, nem ért a nőkhöz úgy általában, és ezért is volt egyedül. Esetleg impotens. Ezért még nem feltétlenül hibás, és talán próbál találni valakit, akinek ő is elég. Biztos vannak jó tulajdonságai, ha beleszerettél. Biztos bosszantja is, hogy nem elég jó, ezért is kérdezte, hogy élvezted-e az éjszakát, hátha valami csoda folytán... Ez is csak azt mutatja, hogy nincs fogalma a dolgokról.

Ahogy történt a dolog, az pedig azt mutatja, hogy nem figyel rád oda, legalábbis az ágyban nem.

Ha én tudnám, hogy akivel lefekszem, az szűz, akkor extra-extra-extra odafigyelésben és kényeztetésben lenne része, ha meg erre nem lennék képes, akkor elutasítanám.


Más. Kérdés, hogy te mire, kire vágysz? Egy odafigyelő, jó szerető társra? A barátod lehet olyan ember, akit szeretnél, abból, amit eddig megtudtál róla?

Gondolkodj el, mik az árulkodó jelek a viselkedésében, amiből az jön le, hogy végül nem figyel oda rád eléggé! Ebből talán megtudod, hogy milyen lehet valaki, aki viszont odafigyel rád. A másikra való odafigyelés képessége szerintem alapvető ahhoz, hogy jó szerető, és persze társ legyen valaki.


Láttam, hogy gondban voltál azzal, hogy megmondd, hogy szűz vagy. Most hogy végül technikailag, vagy egyéb módon ez maradtál-e, már mindegy. Lehet, hogy még ez az alak is megembereli magát, és úgy rendesen a magáévá tesz. De ha mégis legközelebb valamikor már mással jutnál ágyba, nem azt kell megmondanod neki, hogy szűz vagy. Sokkal jobb, ha olyasmit mondasz, hogy szereted, ha sokáig kényeztetnek előjátékként, vagy hogy sok törődésre van szükséged (I like to have a long foreplay, until I get really-really hot and wet./ I need a lot of care to be ready for it... stb.) Persze úgy a szép, ha viszonzod, megkérdezed, hogy ő hogyan szereti, és ha tetszik, akkor úgy teszel. ('And, what do you like?' 'I like to be..., and...' 'Hmm, I might try it, but it's my first time doing it, I hope you don't mind. Please tell me, if I'm doing it wrong!')

Szóval nem arról beszéltek, hogy szűz lennél, és ennek minden hozzágondolt negatívuma, hanem arról, hogy milyen módon szerezhettek minél nagyobb örömöt a másiknak, odafigyeléssel.


Hú, egy kicsit elkalandozott a fantáziám, remélem nem baj, de remélem hogy lesz ilyesmiben részed!


Ja, még egy dolog. Te is a része vagy a szeretkezésnek. A tested használod arra, hogy átélj érzéseket, és másnak örömet okozz. Mennyire vagy tisztában a saját testeddel? Jó tudnod, hogy milyen érzéseid vannak, ha intim területeken izgatnak, ehhez a legjobb, ha magadhoz nyúlsz, ha kedved van.

Elmehetsz egy szimpla masszázsra is, és megtudod milyen, ha más ér hozzád, még ha nem is szexuálisan.

Ha lenne időd valami testtudatos foglalkozásra, pl. táncóra, jóga, akár küzdősport, vagy egyéb egész testes sport, akkor az is jól menne, hogy te hogyan tudod használni a tested szeretkezés közben.


Üdv!

2012. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a hozzaszolast, nagyon jokat irtal!

Azota aludtunk mar egyutt, de nem volt semmi, o nem akarta. Azt mobdta, inkabb aludjunk.

Most hetvegen pedig elutaztunk, es a hotelban KULON szobank volt. Nem tudom mire velni.

2012. nov. 4. 19:04
 69/77 anonim ***** válasza:
Ajajajajjjj... Hát nem lehet ezzel az emberrel NYÍLTAN beszélni???
2012. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:
Hat nem igazan...
2012. nov. 4. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!