Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom ugy erzem nem...

A baratom ugy erzem nem szeret mar, mert nem fekudtem le vele, de nem tudja, hogy meg szuz vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A teljes sztori. 2 honapja van baratom, 31 eves vagyok (meg szuz-ennek igazabol semmi oka sincs).

Talalkozgattunk, nala aludtam ketszer, szex meg nem volt, csak petting. Az utolso, azaz a masodik ilyen ott alvas utan, teljesen megvaltozott, nem igazan akar talalkozni velem, es mar valahogy nem ugy kezel mint eddig.

Lehet megsertettem vele, mert nem fekudtem le, de azert nem mert meg szuz vagyok es nem mertem neki bevallani!


SZerintetk mit csinaljak?

Ugy gondolom az lenne a legjobb, ha talalkoznank, es megmondanam neki, bevallanam, hogy sajnalom, hogy megsertettem, nem tehetek rola de feltem bevallani, hogy szuz vagyok, ezert nem volt semmi az ejjel.

Nem tudom mit reagalna, mert igy lehet azt hiszi en nem akarom ot, azert valtozott igy meg?

Fiuk, Ti mit gondolnatok?


2012. szept. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim válasza:

ne köntör falaz tedd fel a kérdést, egyszerű és nagy szerű

-Drágám dugunk??

:DD

2012. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim válasza:
Na mi volt a hétvégén? Meséld el, nagyon kiváncsi vagyok :) Megtörtént a dolog?
2012. okt. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:

Igen, hetvegen megtortent a dolog. De nagyon nagyon fura volt az egesz! Eloszor is egyaltalan nem ereztem semmit sem, mar majdnem megkerdeztem, hogy egyaltalan bennem van- e vagy most megis mi van. Semmit az egvilagon nem ereztem.

Par perc alatt vegzett, es ekkor felallt, kiment a furdobe ( gondolom kidobta az ovszert) , majd mint aki jol vegezte dolgat, lefekudt aludni, es kozben meg csak hozzam sem ert :(


Szoval ez volt, nagy csalodas, igy jartam, en sem gondoltam volna :(

2012. okt. 11. 12:30
 34/77 anonim ***** válasza:
Jó nagy bunkó volt már elnézést:(
2012. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:

Ó Istenem... nagyon sajnálom... szerettem volna, ha jó élmény lesz neked...


Hát, ez a pasas nem érdemel meg téged!

2012. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:

Koszi :(


Igen, sajnos igy jartam. Remelem talalok egyszer egy normalisat :(

2012. okt. 11. 20:03
 37/77 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. Nem is értem. Először megsértődik, mert nincs szex. Aztán kéreti magát. Aztán meg ennyire semmibe vesz...


Tényleg sajnálom, de még inkább kívánom Neked, hogy találd meg azt, aki megbecsül, aki igazán szeret.

2012. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2012. okt. 11. 23:38
 39/77 anonim ***** válasza:

Megint én... nagyon foglalkoztat.

(Tudod, én mondtam, h hasonló a szitum, és tartok a ... helyzettől).

Szóval mondott legalább másnap valamit? Vagy hogy viselkedik azóta?

Annyira fura.

2012. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 A kérdező kommentje:

Hat ugy volt , hogy utana annyit kerdezett, hogy "are you all right?"

(angol, en is itt elek mar evek ota) .

Aztan reggel nem nagyon beszeltunk, mert en reggel koran mentem dolgozni. Utana o elutazott, sms -eket ir, ugy mint elotte, es mintha mi sem tortent volna.

Mintha ez lenne a normalis, ez a viselkedes, szerintem nem tunik fel neki egyaltalan, hogy, hogy viselkedett.

Lehet ez megmagyarazza, hogy 39 evesen miert van egyedul?

( hazas nem volt, es nagyon regen nem volt baratnoje sem).


Remelem, es szivbol kivanom, hogy neked szerencsesebb legyen az elso!

Az az egy jo volt, hogy nem fajt egyaltalan, semmit nem ereztem.


Viszont most talan meg rosszabbul erzem magam, mint akit megalaztak, semmibe vettek :(

2012. okt. 12. 00:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!