Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom ugy erzem nem...

A baratom ugy erzem nem szeret mar, mert nem fekudtem le vele, de nem tudja, hogy meg szuz vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A teljes sztori. 2 honapja van baratom, 31 eves vagyok (meg szuz-ennek igazabol semmi oka sincs).

Talalkozgattunk, nala aludtam ketszer, szex meg nem volt, csak petting. Az utolso, azaz a masodik ilyen ott alvas utan, teljesen megvaltozott, nem igazan akar talalkozni velem, es mar valahogy nem ugy kezel mint eddig.

Lehet megsertettem vele, mert nem fekudtem le, de azert nem mert meg szuz vagyok es nem mertem neki bevallani!


SZerintetk mit csinaljak?

Ugy gondolom az lenne a legjobb, ha talalkoznank, es megmondanam neki, bevallanam, hogy sajnalom, hogy megsertettem, nem tehetek rola de feltem bevallani, hogy szuz vagyok, ezert nem volt semmi az ejjel.

Nem tudom mit reagalna, mert igy lehet azt hiszi en nem akarom ot, azert valtozott igy meg?

Fiuk, Ti mit gondolnatok?


2012. szept. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 A kérdező kommentje:

Kedves vagy!

Nem tudom, valahogy rossznak erem ezt.

Egyebkent van egy kolleganom, 41 eves es o is szuz, bar mig en titokban tartom, o folyamatosan hangoztatja.

2012. okt. 2. 00:15
 22/77 anonim ***** válasza:
Ne érezd rossznak, és ha annak is érezted, akkor már kevesebb, mint egy napig fog frusztrálni:)
2012. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
#9 vagyok. Köszönöm, hogy leírtad. És nagy bátorságra vall hogy elmondtad. Akik hasonló cipőben járnak azok tanulnak az ilyenből. És várjuk a folytatást! Sok sikert!
2012. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
dugjatok egy kőkeményet! ;)
2012. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim válasza:
Úgy látom jó éjszakád lesz :)
2012. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
Várjuk a folytatást :))
2012. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi aznap ejjel :(


Pedig en szerettem volna...

Talan most hetvegen, kenytelen leszek ramaszni :D

2012. okt. 4. 21:14
 28/77 anonim ***** válasza:
Hogyhogy... elutasított...?
2012. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 A kérdező kommentje:

Nekem ugy tunt, hogy nem igazan tudja mit kezdjen a helyzettel, mintha o sem lenne valami tapasztalt.


En akartam volna, probaltam is kezdemenyezni, de semmi...

Szoval nem tudom mit gondoljak.

2012. okt. 4. 21:46
 30/77 anonim ***** válasza:
:'(
2012. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!