Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom ugy erzem nem...

A baratom ugy erzem nem szeret mar, mert nem fekudtem le vele, de nem tudja, hogy meg szuz vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A teljes sztori. 2 honapja van baratom, 31 eves vagyok (meg szuz-ennek igazabol semmi oka sincs).

Talalkozgattunk, nala aludtam ketszer, szex meg nem volt, csak petting. Az utolso, azaz a masodik ilyen ott alvas utan, teljesen megvaltozott, nem igazan akar talalkozni velem, es mar valahogy nem ugy kezel mint eddig.

Lehet megsertettem vele, mert nem fekudtem le, de azert nem mert meg szuz vagyok es nem mertem neki bevallani!


SZerintetk mit csinaljak?

Ugy gondolom az lenne a legjobb, ha talalkoznank, es megmondanam neki, bevallanam, hogy sajnalom, hogy megsertettem, nem tehetek rola de feltem bevallani, hogy szuz vagyok, ezert nem volt semmi az ejjel.

Nem tudom mit reagalna, mert igy lehet azt hiszi en nem akarom ot, azert valtozott igy meg?

Fiuk, Ti mit gondolnatok?


2012. szept. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 A kérdező kommentje:

Koszi, ugy ereztem, meg egy eselyt megerdemel.

Ha megsem jon ossze, akkor is legalabb megprobaltuk.

2012. okt. 19. 20:22
 52/77 anonim ***** válasza:
Azóta van valami fejlemény? :)
2012. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 A kérdező kommentje:
Azota nincs fejlemeny, a heten nem talalkoztunk, egesz nap dolgoztam (8-21 ig minden nap + 3 ora utazas). Holnap talalkozunk, kivancsi leszek, hogy alakul.
2012. okt. 27. 01:25
 54/77 anonim ***** válasza:
100%

Rendesebb lánynak tűnsz minthogy egy ilyen lúzerelj járj.. szereted ide vagy oda...

Kicsi negatív komment de ez durva azért iszonyat érzékelten és ráadásul az sms kb 16 évesek írnak ilyet ... katasztrófa egy formával jársz

TUDTA hogy érintetlen vagy és így bánt veled ez elárul mindent ... jobbat érdemelsz ,légy objektív!

2012. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
reméljük minden rendben lesz
2012. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
0%

A világ legótvarabb dolga, hogy ködösítettél.

Én már dobtalak volna...

2012. okt. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
Én hagynám azt a pasit. :(
2012. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
46%
Amatőr , amikor szűz lánnyal voltam egész este döngettem, mai napig emlegeti , de már nem vagyunk együtt, de nem is haragszik és én sem , inkább olyan haver lett csak bizalmasabb :D inkább hívtál volna fel engem , bár akinek külföldi rudi kell az így jár. Sajnállak érte lehet el se vette rendesen a szüzességed , főleg ha nem éreztél semmit és itt nem a fájdalomról beszélek ami nem is létezik a férfi oda figyel a lányra.
2012. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 A kérdező kommentje:

Utolsonak: ez fuggetlen attol, hogy kulfdivel jarok - e vagy sem, de mivel kulfoldon lakok, es nem ismerek magyarokat, igy nehez lenne magyarral jarni.


Egyebkent en is ugy gondolo, hogy el sem vette 'rendesen' a szuzessegem, mert , hogy lehet, hogy semmit sem ereztem egyaltalan.

2012. okt. 27. 10:21
 60/77 A kérdező kommentje:

54. - igen, igazad van, csak nehez, mert az elejen minden jol alakult

De, hogy igy bant velem az elsonel, az elgondolkodtato.

2012. okt. 27. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!