Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom ugy erzem nem...

A baratom ugy erzem nem szeret mar, mert nem fekudtem le vele, de nem tudja, hogy meg szuz vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A teljes sztori. 2 honapja van baratom, 31 eves vagyok (meg szuz-ennek igazabol semmi oka sincs).

Talalkozgattunk, nala aludtam ketszer, szex meg nem volt, csak petting. Az utolso, azaz a masodik ilyen ott alvas utan, teljesen megvaltozott, nem igazan akar talalkozni velem, es mar valahogy nem ugy kezel mint eddig.

Lehet megsertettem vele, mert nem fekudtem le, de azert nem mert meg szuz vagyok es nem mertem neki bevallani!


SZerintetk mit csinaljak?

Ugy gondolom az lenne a legjobb, ha talalkoznank, es megmondanam neki, bevallanam, hogy sajnalom, hogy megsertettem, nem tehetek rola de feltem bevallani, hogy szuz vagyok, ezert nem volt semmi az ejjel.

Nem tudom mit reagalna, mert igy lehet azt hiszi en nem akarom ot, azert valtozott igy meg?

Fiuk, Ti mit gondolnatok?


2012. szept. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
95%

Most dobtam egy hátast, de visszaültem.

Ülj bele, ne pettingelj, ha már szeretkezni akarsz. :)

2012. szept. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Szerintem o is fog, de megmondom, ugy erzem meg kell.
2012. szept. 27. 23:45
 3/77 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, hát mégis létezik ilyen lány??? :-O

Ha így áll hozzád a pasi, nehogy odaadd neki a szüzességed, főleg ha már ennyi ideje őrizted!

Ez a kérdés most lesokkolt, persze pozitív értelemben. :-)

Beszéld meg vele, találkozzatok, és meséld el neki, mi a helyzet. Ha ezért nem kellesz neki, egy percig se sajnáld a dolgot, mert hidd el, lesz majd, aki értékelni fogja, hogy még 31 évesen is szűz vagy!

2012. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:

koszonom a kedves valaszt!

Igen, holnap irok neki, hogy beszelnunk kell, es szombaton elmondom. Es ugy teszek ahogy mondtad, en is igy gondoltam.

Nagyon kivancsi leszek, hogy mit reagal...

Ugy gondolod, ezzel lehet baja, hogy mar ketszer csak ugy aludtunk es semmi nem tortent?

Felek, es el vagyok keseredve :(

2012. szept. 27. 23:50
 5/77 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan szexre számított a 2. ott alváskor, és mivel nem kapta meg, megsértődött.


Beszélj vele, mond el neki, hogy még szűz vagy.

De ne azt írd neki SMS-ben, hogy "beszélnünk kell", mert szerintem ennél rosszabb nincs. Inkább írd azt, hogy "szombaton szeretnék veled találkozni, van egy kis meglepetésem a számodra" vagy bármi ilyesmi, csak ne legyen túl komoly.

Esetleg vacsorával várhatod, egy pohár bor, aztán közöld vele.

2012. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem beszélni kell arról, ki hogyan képzeli a kapcsolatot stb. Lehet, hogy neki alap a szax első perctől, és úgy érzi, már túl sokat várt.


Én nem tudom, hogy állsz-e hozzá már annyira közel érzelmileg, hogy beavasd a szüzességed történetébe (mert ez elég intim dolog szerintem... hasonló helyzetben vagyok), ha nem, akkor arról beszélj vele, hogy neked több idő szükséges a megnyíláshoz, úgy érzed, szeretnél majd vele szexet, de neked az hosszab távú dolog. Kérdezd meg, ő hogyan van a szaxszel. Majd elmondja, hogy ő második héten le szokott feküdni, vagy akkor, amikor szerelmes, vagy amikor kialakul a bizalom stb... és hogy mondjuk veled már ott tart, és szeretett volna, és most csalódott...


Na, ennyi a tisztázás. És ha még közelebb lesztek egymáshoz, a szüzességbe is beavathatod...


Egyébként az együttalvást, amíg nem akarsz szexelni, lehet, hogy bölcsebb mellőzni... Megnehezíted nagyon a dolgát...

2012. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

Minden tanacs sokat segit!

2012. szept. 28. 00:06
 8/77 A kérdező kommentje:

Vasarnap elmondtam neki, eleg jol fogadta, bar kicsit meglepodott. De utana nem beszeltunk errol.

Holnap talalkozunk, lehet irok neki, ogy ott aludnek ma...

2012. okt. 1. 12:50
 9/77 anonim ***** válasza:
Leírnád kicsit részletesebben, hogy mit mondtál neki, vagy hogy mondtad el az egészet, meg hogy mit válaszolt, vagy mit kérdezett utána, meg ilyenek? (ide vagy privibe is lehet)
2012. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:

Leirom ide, a tobbieknek is hasznos lehet.

Szoval csutortok este elhataroztam, hogy hetvegen elmondom. Megbeszeltuk, hogy szombat este elmegyek.

9 korul ertem oda este, beszelgettunk kb 2 orat. Par csok, meg olelkezes a kanapen. Es egyszercsak mondta, hogy van valami amit el akarok mondani, mert latja rajtam, hogy valami nem oke.

Ekkor nem mertem. Kicsit vartunk ( kozben vegig olelt es puszilgatott). Hiaba, egyszeruen nem mertem. Vegul mondta, hogy elmegy aludni. En elmentem furdeni. Majd mentem en is fekudni melle. Mondta, hogy szeretne ha elmondanam, de en idiota nem mertem ( nehez ez nagyon, hisz 31 eves vagyok es gaz) . Igy vegul elaludtunk. Vagyis o elaludt, en nem tudtam, csak reggel 4 kor jott alom a szememre. O olyan aranyos volt, ejjel vegig erosen fogta almaban a kezem. Ha elfordultam akkor egybol kereste a kezem. ( nem emlekezett ra masnap)


Mindjart folytatom csak leszallok a vonatrol.

2012. okt. 1. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!