Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fel tud eléggé izgatni a...

Fel tud eléggé izgatni a barátom anélkül, hogy kinyalna?

Figyelt kérdés
Van egy dolog ami miatt nem szeretném hogy a barátom kinyaljon... Már párszor megujjazott ezért "tágított" kicsit rajtam. Holnap megyek át hozzá suli után. Fel tud eléggé izgatni nyalás nélkül hogy ne fájjon amikor beteszi...?
2012. szept. 27. 18:27
 1/9 DiMalto ***** válasza:
persze.....kivéve ha elbénázza!!!
2012. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért, mi a gond? Folyás, vagy mi? Amúgy biztos fel tud.
2012. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindegy, nem szeretném ide leírni.

Köszi, biztatóak az eddigi válaszok:)

2012. szept. 27. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
ÈN a vqlt csqjomat ùgy izgattam fel általában,hogy hozzá se értam a jukhiz vagy a környékéhez,ugyhogy lehetséges
2012. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy szűz vagyok azért ebben a kategóriában van!
2012. szept. 27. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ezt neked kell tudnod, és érezned, hiszen a te tested, így nehéz megmondani, mert nem vagyunk egyformák. Nem árultad el, hogy miért nem akarod, de én azt tudom neked javasolni, hogy próbálj megbarátkozni vele (ezt minden lány imádja). Engedd meg neki, hogy kinyalja a forró, szűk, nedves, és finom puncidat. Nemcsak azért, hogy felizgulj, hanem azért is, hogy ellazulj. Utána egy kicsit megujjaz, ezt követően pedig a kettőt kombinálja. Az elsőjáték során ez nagyon fontos (feltéve ha nem egy gyorsmeneteről van szó), és én a kedvesemet még utójáték során is kényeztetem.


De most este nézd meg, hogy hacsak simogatod magad mennyire tudsz benedvesedni, mire hogyan reagálsz stb. Szóval zárd be a szoba ajtót, és masztizz, kényeztesd magadat, amíg bírod ;) Gondolj a holnapi napra... Remélem tudtam segíteni.


19/f


Ui: mennyi idős vagy?

2012. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TOMAtm ***** válasza:
mégis miért ne nyalhatna ki?odatetoválták h szeretlek FERI vagy mi?
2012. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösziii.17 éves vagyok:)
2012. szept. 27. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, bármilyen, ismétlem BÁRMILYEN gátlásod van a szexszel kapcsolatban, az megöli a harmonikus szexet, az élvezetet. Nem fogsz tudni ellazulni úgy, hogy folyamatosan "paráid" vannak, és ha nem tudsz ellazulni, akkor könnyen lehet, hogy fájdalmas lesz, könnyen lehet, hogy beléd sem tud hatolni (vaginizmus), könnyen lehet, hogy nem lesz orgazmusod a következő 8-10 évben, vagy talán soha...

Szóval ha már eleve így indítod a szexuális életed, hogy van valami parád, amiről nem akarsz beszélni (nem, nem velünk, hanem a pároddal), akkor ne várj túl sokat a szextől! Tessék kizárni a negatív gondolatokat, az összeset! A szex a másik maximális elfogadásáról szól, ott nincs semmi kellemetlen, semmi szégyellnivaló, nincs olyan, hogy nem akarom, hogy lásson, szagoljon, ízleljen, mert akkor már régen rossz az egész! Az ilyen parák miatt jönnek a nők, hogy "soha nincs orgazmusom" és hasonlók. Fogadd el magad, és engedd, hogy a párod is elfogadjon!

2012. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!