Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan gáz az, hogy a...

Miért olyan gáz az, hogy a szüzességemet csak a feleségemnek akarom odaadni? (szóval házasság elôtt nincs szex)

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 A kérdező kommentje:

#49! Én azt is értem amit te mondasz. Jó, azt tanítja a vallás, hogy legyünk toleránsak, de nem lehet az örökké valóságig toleránsnak lenni. Nem lehet mindig csak a tűrő szerepében lenni. Annak is meg kell változni, aki rossz. Na mindegy, ez egy másik téma.


Ha netán egyszer elválnék, nem akasztanám fel magam, mert a vallásom szerinte Isten előtt köttettem meg házasságomat. Akkor csak annyit mondanék, hogy puff neki, sajnálom, hogy balul sültek el a dolgok.

2012. jún. 16. 17:12
 52/111 anonim ***** válasza:
100%

Kicsapongó, élj a mának olyan negatív következménye is van (amit többször a saját bőrömön is tapasztaltam, pedig én nem élek így) hogy az adott lány hosszabb távra tervez, a fiú meg csak 1 estét, persze elhiteti a lánnyal hogy oké minden, majd miután megvolt dobja. A lány meg ezt nem tudja hova tenni, és az elkövetkezendő, komolyan és hosszú távra tervező partnereivel lesz bizalmatlan és távolságtartó. Ez persze azokon csapódik le akiknek semmi közük az előzőhöz.


Felőlem mindenki úgy él, meg ott nyalja falja egymást ahol akarja, max arrébb állok ha nem tetszik, de ez ne legyen már elvárás, hogy mindenkinek ezt kell csinálni, mert ez a helyes! Ha nem ezt csinálja, konzervatívabb, akkor meg egyből idióta, meleg, stb.


Bár én fiúként sose értem meg hogy mi a jó minden reggel más mellől felkelni, több mint való amíg élek nem fogom ennek a miértjét megérteni... De ez van, nem tudhatok mindent!

2012. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/111 Nagyfater ***** válasza:
37%

#44/53-nak:


"Néha olyan ostobák az emberek...


A szex nem olyan dolog, hogy nem tanulható. Nem évekről van szó, hanem pár napról vagy alkalomról."


A való életben vannak dolgok, amik tapasztalat hiányában, vagy íróasztal mellett ostobaságnak tűnnek. Egy kamasz-szerelemben valóban egy életre szóló élmény lehet, ha együtt tanulják a szexet, az ezzel járó kezdeti ügyetlenkedéssel együtt. De változatlanul az a véleményem - és azt ajánlom megfontolásra a kérdezőnek -, hogy egy _felnőtt_ férfi esetében meglehetősen kockázatos dolog szűznek maradni az esküvőig.

2012. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 anonim ***** válasza:

az hogy valakinek van életében 2-3-4 (szexuális) hosszabb kapcsolata, nem ugyanaz, mint hogy valaki mindig más mellett ébred. szerintem van különbség nem is kicsi!


"#49! Én azt is értem amit te mondasz. Jó, azt tanítja a vallás, hogy legyünk toleránsak, de nem lehet az örökké valóságig toleránsnak lenni. Nem lehet mindig csak a tűrő szerepében lenni. Annak is meg kell változni, aki rossz. Na mindegy, ez egy másik téma. " --> szerintem azt nem te döntöd el, hogy mi a rossz és mi nem. a másik oldal szerint meg te csinálod a rosszat. ebben a témában nem lehet igazságot tenni, mert mindenki azt csinálja ami jól esik neki. úgy ahogy te is. valószínűleg valami speciális közösségben (templom, vallási közösségek) kellene párt keresned. szerintem ne a társadalommal foglalkozz, hanem igyekezz megtalálni a saját boldogságdat (másnak is nehéz, nem csak neked, elárulom). jelenleg viszont nem vagy jobb azoknál, akik elvakultan hirdetik a szexuális szabadosságot. csak te vagy a másik oldal. igyekezz megtalálni a párodat és majd a gyerekeidet neveled úgy, ahogy szeretnéd. ne a társadalmat akard nevelni.

2012. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/111 anonim ***** válasza:
előző vagyok. 49-es voltam.
2012. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy nem én döntöm el. De azért lássuk be, hogy nyilvánosan "felfalni" egymást nem helyes, a közerkölcsöt sérti. Ezt egy 100 évvel ezelőtt nem lehetett volna megtenni. Vannak dolgok, amik a hálószobába tartoznak.

Lehet, igazad van. De nem tudom, hogy vallásos közegben megtalálnám-e a párom. De majd csak megtalálom valamikor. :)

2012. jún. 16. 20:01
 57/111 anonim ***** válasza:
Igazából az lenne a helyes, annak adod a szüzességed, akivel az első igazi tartós kapcsolat lesz. De ehhez nem kellene évekig várni, előbb utóbb felélednek a vágyak az esküvő elött..
2012. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/111 A kérdező kommentje:
Persze, biztos vagyok benne, hogy előbb feléledne, csak önuralmat alkalmaznék.
2012. jún. 16. 20:07
 59/111 anonim ***** válasza:
30%

19:00


"hogy egy _felnőtt_ férfi esetében meglehetősen kockázatos dolog szűznek maradni az esküvőig."


Magyarul keressen valakit csak arra hogy elveszítse. 1 menettől nem lesz se jobb se rosszabb ember, még azt se lehet mondani hogy tapasztaltabb lesz.


Ha pedig nem fizetőssel csinálja akkor egy éjszakással, vagy pedig átver valakit emiatt. Csak ez a 3 módszer létezik. Esetleg a bónusz hogy szüzen megy bele a házasságba és azzal, de akkor meg ott vagyunk ahol kezdtük.

2012. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/111 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet akkor, hogyha oké elcsábítok egy lányt, és rábírom, hogy feküdjünk le, oké le is feküdtünk -de ős is szűz, akkor én abból ugye nem tanultam, mert mindketten szüzek vagyunk. Rendben, akkor szerzek egy másik lányt, őt is rábírom, hogy feküdjünk le, le is feküdtünk -de ő is szűz. Na ilyen esetben mi a helyzet, nem lettem tapasztaltabb, mert két szűz lánnyal feküdtem le, így ugyan ott tartok, mintha a feleségemmel feküdnék le kétszer. Úgy nem kereshetek barátnőt, hogy kikötöm, hogy csak olyanok jöhetnek szóba, akik már nem szüzek.


De én ezt nem tartom helyesnek, hogy csak azért jövök össze valakivel, hogy majd lefeküdjek vele, ezzel állítólagos tapasztaltságot szerezzek.


Biztos vagyok benne, hogy a szűz feleségemmel ugyan olyan jól megtudjuk tanulni a szexualitás csínját-bínját, hogy csak na. Lehet, hogy az első szex botladozós lenne, de legalább együtt rázódunk bele. Így nem jönnek azok a gondolatok, hogy: "Vajon jó voltam? Vajon vajon megvan elégedve a nemi szervemmel? Biztos élvezte? Nem volt-e jobb a Pityuval/Piroskával? Vajon nem hagy el, mert nem voltam elég jó neki?, stb" Így mindkét félnél elmaradnak az ilyen kétségbeesett gondolatok, hisz mindkét fél tapasztalatlan és pont ez az előnye annak, hogy nem viszonyítanak korábbi partnerekhez.

2012. jún. 16. 20:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!