Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan gáz az, hogy a...

Miért olyan gáz az, hogy a szüzességemet csak a feleségemnek akarom odaadni? (szóval házasság elôtt nincs szex)

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 anonim válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nincs ezzel semmi gond. Attól, hogy a világ szabados szexuális életet él, neked nem kell törvényszerűen követned őket. Ha olyan nőt veszel el, akivel tényleg szeretitek egymást, akkor meg fogja érteni, és biztos, hogy nem a teljesítményeden fog múlni, hogy melletted marad-e. Sőt, akár segít is fejlődnöd, hogy ki tudd elégíteni az igényeit.

Erről neked kell döntened. Ha a leendő ara nem kifogásolja, akkor ne hallgass a kívülállókra.

23/L

2012. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/111 anonim válasza:
Kedves Kérdező!lehet veled valahol priviben beszélgetni?
2012. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/111 A kérdező kommentje:

#101! Örülök, hogy hasonlóan gondolkodunk! :)

Ezek szerint Te is addig tartogatod?


#102! Köszönöm a válaszod!

2012. jún. 18. 22:16
 104/111 Nagyfater ***** válasza:

A kérdezőnek:


Ritkán fordul elő, hogy itt a Gyakori kérdések fórumon igazán érdekes, (mondhatnám: értelmes...) kérdést vet fel valaki. Neked sikerült, amit az is bizonyít, hogy a válaszok döntő többsége is érdekes és értelmes.


Nyilvánvaló volt, hogy a vélemények élesen ketté oszlanak majd: vannak, akik helyeslik az elhatározásodat, és vannak, akik nem. Mindkét hozzáállást meg lehet indokolni és alá lehet támasztani érvekkel, példákkal. Talán a kérdésedre is választ kaptál már; arra, hogy miért "olyan gáz", ha egy férfi a szüzességét a majdani feleségének tartogatja. Nos, azért, mert egy társadalomban minden "gáz", ami ritka, ami eltér az általánosan elfogadottól (vagy eltűrttől...) , és - most figyelj! - ami rádöbbenti az embereket arra, hogy valójában az az igazi tisztesség, amit például te képviselsz, és nem feltétlenül az, amit ők annak hisznek.


--


Ne vedd rossznéven, de a téma kapcsán egy vicc jutott az eszembe. Az alapja a tiedhez hasonló szituáció, csak fordított "felállásban":


Idős házaspár nosztalgiázik az együtt töltött évtizedek emlékein. Azt mondja az öregasszony:

- Tudod, apjuk, szép időket éltünk meg együtt. Voltak ugyan gondjaink, de azért tisztességben felneveltük a gyerekeinket, szép unokáink vannak. Csak azt sajnálom, hogy mi ketten sohase szexeltünk egy igazán jót.


Az öregúr elgondolkodik, majd lekever egy hatalmas pofont az asszonynak, aki döbbenten kérdezi:

- Hát ezt meg miért kaptam?

- Azért, mert honnan tudod te, asszony, hogy milyen az igazán jó szex?!....

2012. jún. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/111 glaslo1 ***** válasza:
69%

Annyira rá fogsz kattanni az állandó "MAKIRA", hogy egy igazi jó punci csalódást fog okozni akárhogyan gyötröd magad

nem találsz olyan fokú élmény mint amelyet a makizás során megszoktál!!!----és mivel erről már nem is tudsz sőt nem is akarsz lemondani jön a VALÓDI JOGOS VÁLÓOK!!!

2012. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/111 anonim ***** válasza:

A feléig olvastam csak, majd valamikor elolvasom a többit is, de eddig ennyi jutott eszembe.

Szerintem aki azt mondta, h nem biztos h jó a házasságig megtartani, meg necces szűznek maradni addig nem arra gondolt, h márpedig feküdj le bárkivel.. Ezt így a 2 szűz lányos fejtegetésedre. De ha bekerülsz egy tartós kapcsolatba, és megszereted a másikat, semmi bajod nem lesz belőle, ha lefekszel vele, nem csak 1-2x hanem ugye többször, ha szűz ha nem, tapasztalatotok lesz belőle. Ha együtt maradtok, akkor nyertél. Ha mégsem, akko pedig ez a következő kapcsolatban már nem lehet probléma. Az egyetlen eset, ha te elvből/makacsságból/vallásosságból szűz akarsz maradni, akkor csináld, nekünk nincs túl sok közünk hozzá.

Az összevisszamindenkivelszexelést meg az utcánegymásfelfalását én sem támogatom, de ha együtt vagy valakivel fél éve v 3 éve v mittomén és már el is jegyeznéd meg feleségül is vennéd, miért baj ha le is fekszel vele? A házasság is elromolhat meg a kapcsolatod is, de minek kínoznád magatokat, ha úgyis bízol benne szereted stb? Minek megvárni a papírt, stb? Ha a vallásosság az okod csak, az más. De simán elvől szerintem felesleges addig várni. Én a helyedben csak addig várnék amíg már úgy érzem h "ő az igazi, kell nekem" de nem várnám meg vele az esküvőt is.

20L

2012. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyáltalán nem gáz, sőt. :) Én is örülök, hogy vannak még ilyen emberek, úgyhogy csak így tovább! :)
2012. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 A kérdező kommentje:

Kedves Nagyfater!


Tetszett a vicced! :D

Köszönöm a válaszod!

(Tényleg Nagyfater vagy? :D)


glaslo1! Elnézést, még sosem hallottam a "makizás" szót. Mit jelent?


#107! Azon gondolkoztam én is, hogy mit tennék, ha most megismerném azt lányt, akivel nagyon szeretjük egymást és úgy tűnik, hogy ő az igazi... Csak tudod, hogyha én ebbe nőttem fel, és így látom helyesnek, mert ez az én meggyőződésem, akkor nehéz másképp tenni.


#108! Köszi! :)

2012. jún. 22. 22:10
 109/111 Nagyfater ***** válasza:

"(Tényleg Nagyfater vagy? :D)"


Igen. A hét éves unokám hív így. :-)

2012. jún. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még a “makizás” szót, de maszturbálásra gondolt. :)
2012. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!