Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan gáz az, hogy a...

Miért olyan gáz az, hogy a szüzességemet csak a feleségemnek akarom odaadni? (szóval házasság elôtt nincs szex)

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
itt nincs is kérdés. azt csinálod, ami jól esik és kész.
2012. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, inkább csak szokatlan,mert ez inkább a nőkre jellemző.
2012. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem gáz! A szex mindenkinek a magánügye, és csak az a fontos, hogy Te és a választottad egyetértsetek benne.

Mélységesen megvetem a mai trendet, hogy mindenki fűvel meg fával érzelem nélkül, mert ez a menő. Becsülöm, hogy nem állsz be a sorba.

2012. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
42%

22:17


Menj orvoshoz te, te vagy a beteg és a szexmániás, aki szerint csak az a fontos és más semmi. Ösztön lény vagy, és nem egy intelligens emberi lény. De kellenek ilyen emberek is hogy legyen a normálisak előtt egy ellenpélda, hogy milyenné ne váljanak.

2012. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim válasza:
37%
Szerintem azért, mert egyszer élsz, és addig éld ki magad amíg lehet!! A végén majd bánni fogod, hogy mennyi lehetőséget elhalasztottál! Hallgass rám!
2012. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok szexmániás, de a szex nagyon fontos része a kapcsolatnak. És bizony, ha nem jó, vagy az egyik partnert sokszor visszautasítják, akkor az a kapcsolatra is kihatással van. És ez nem kérdés, mert voltaképpen a véleményét írta le a kiíró. Ennek semmi értelme, senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel fekszik le és kivel nem. Csinálja úgy, ahogy jólesik neki.
2012. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Ha a többi mind kútba ugrik, te is megteszed? Ez a te privát ügyed, és a te életed. Te éld, ne mások helyetted. Erre nekem is rá kellett jönnöm, mert jó ideig megfelelési kényszerben éltem.
2012. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 A kérdező kommentje:

#23! Hát valóban, inkább a nőkre jellemző, de azért egy-két fiúra is.


#24! Köszönöm, jól esik, hogy ezt becsülöd bennem! Én sem értek egyet a mai trenddel, szerintem nagyon elvan deformálódva és az a gond, hogy ezt az emberek 98% el is hiszi. :( remélem hamarosan találok egy ilyen partnert/párt, akivel egyetértünk ezekben.


#26! Értem amit mondasz, biztos jó lehet ennyire élvezni az életet, csak az én gondolkodásom nem egyezik meg vele sajnos és így nekem menne, túl nagy lelkiismeret furdalásom lenne miatta. De miért nem jó, ha egy személlyel vagyok életem végéig és csak vele élek szexuális életet, miért unnám meg ha nagyon szeretem?


#27! Persze, ez mindenkinek a magán ügye. Csak amikor a baráti társaságokban szóba kerül, hogy én miért nem fektetem le a lányokat, főleg úgy, hogy megtehetném, akkor rögtön kellemetlenül kell éreznem magam, hogy én milyen maradi vagyok, stb. Szóval ezért tettem fel a kérdést, hogy miért gondolják így.


#28! Persze, én nem akarok az áramlattal haladni, nekem fontos ez a téma. Csak sajnálom, hogy a mai világban ez már inkább ciki, mint alap, vagy tiszteletre méltó dolog.

2012. jún. 15. 14:36
 29/111 anonim ***** válasza:
48%

"De miért nem jó, ha egy személlyel vagyok életem végéig és csak vele élek szexuális életet, miért unnám meg ha nagyon szeretem?"


Istenem, bárcsak több ilyen ember lenne (:

2012. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/111 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:') Hát én is örülnék neki! :)
2012. jún. 15. 15:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!