Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan gáz az, hogy a...

Miért olyan gáz az, hogy a szüzességemet csak a feleségemnek akarom odaadni? (szóval házasság elôtt nincs szex)

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:30
 71/111 anonim ***** válasza:
a dadogós fiúra reagláva: nekem is vannak dadogós ismerőseim és kb. fel sem tűnik, hogy dadognak. imádom és szeretem őket! DE: ők nem a dadogásukkal azonossítják magukat. tudják, hogy humoros, okos és értékes emberek, leküzdöttkék a gátlásaikat, merték megmutatni, hogy szerethetőek. ezáltal esélyt adtak a környezetnek, hogy szeressék és értékeljék őket. sokszor nem a környezet hibás abban, hogy valaki egyedül van, hanem a magányos emberke, aki begubózik, és eldönti, hogy a dadogása miatt nem lehet őt szeretni. valahogy megértem, hogy senki sem akarja rászánni az egész életét arra, hogy azzal foglalkozzon, hogy az ő gátlásait feloldja. mert ez nem más dolga, hanem a dadogós emberkéé. ha szeretné önmagát nagyon hamar megtalálná azokat az embereket, akik szintén szeretik őt. talán esélyt kellene adni a külvilágnak, hogy szerethessék.
2012. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 A kérdező kommentje:
Én pl találkoztam beszédhibás (dadogós) emberrel, aki egy jól menő üzletember és tudjuk, hogy üzlet embereknek kell kommunikálni is. Ezt csak bátorításnak mondom. Egy egészséges világban ennek nem kellene számítania!
2012. jún. 17. 00:14
 73/111 anonim ***** válasza:
54%
NEM GÁZ! minden inteligencia kérdése. ha istenfélö életet szeretnél élni és azok alapelvei szerint megfelelni nincs ember vagy kinzás vagy bármi fájdalmas dolog ami megakadályozhatna.hidd el, a házasság intézményét maga a teremtö hozta létre, akkor tiszta és szeplötlen a házas ágy ha mind akét fél "tiszta. akik nem teszik azok a divatra meg XXl. századra meg ijesmire hivatkoznak, hogy behuzzanak a "hitükbe. két féle tanitás van ami a teremtötöl jön, meg ami az ördögtöl. nem lehet két féle igazság. vagy az egyik igaz vagy a másik jézus sosem mondta hogy van arany középut. a kiskapukat az emberek a saját akaratukra találták ki. mert nem akarnak ilyen erkölcsi normák közt élni. és jogouk van ehhez. de a felelösséget vállalnia kell mindenkine azon a napon. kata
2012. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kata!
2012. jún. 17. 00:17
 75/111 anonim ***** válasza:

Miért olyan gáz az, hogy a szüzességemet csak a feleségemnek akarom odaadni? (szóval házasság elôtt nincs szex)


ez volt a kérdésed. szerintem téged nem érdekelnek a rá adott válaszok. kizárólag az önigazolás.

2012. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 A kérdező kommentje:

Dehogy nem! Ennek a kérdésnek a lényege az volt, hogy megismerjem az emberek gondolatait ezzel kapcsolatban. Az egy másik kérdés, hogy egyet értek-e vele. :)

És mindenkinek a véleményét tiszteletben tartom, nem minősítek le senkit, mert másképp gondol valamit. Komolyan. :)

2012. jún. 17. 00:21
 77/111 anonim ***** válasza:
51%
dehogynem. nagyonis. kár érted:( mert sztem a biblia sok szép dolgot is ír, kár, hogy ezekre a bizonyos részekre vagytok rácuppanva és ez alapján ítélsz el embereket. szerintem ez a gáz, nem pedig az, hogy szűz vagy és a házasságig az akarsz maradni.
2012. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
62%
igazán nincs mit. máskor is. kata
2012. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 A kérdező kommentje:
De én nem rossz indulattal vagyok feléjük, csak nem tartom helyesnek. És nem csak ezekre vagyok "rácuppanva".
2012. jún. 17. 00:30
 80/111 anonim ***** válasza:
51%
mindegy. a beszűlült emberekkel nem lehet mit kezdeni. sok sikert neked! kívánom, hogy legyél boldog és a gyerekeidnek is adj majd szabadságot, hogy eldönthessék, hogy mit tartanak helyesnek és mit nem. én nem írok neked többet.
2012. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!