Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan gáz az, hogy a...

Miért olyan gáz az, hogy a szüzességemet csak a feleségemnek akarom odaadni? (szóval házasság elôtt nincs szex)

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadóim!


Senkit sem pontoztam le, még azt sem, aki rosszindulatú volt, úgyhogy ne rám haragudjatok, ha romlott a statisztikátok! :)

2012. jún. 15. 15:16
 32/111 anonim ***** válasza:
39%

11:22


ez úgy hülyeség ahogy van!


Ha nem tudják megbeszélni a problémáikat a felek, úgymond le se sz@rják egymást akkor lehet bármilyen jó a szex, szét fognak menni.


Ha viszont bíznak és elfogadják olyannak a másikat amilyen, nem csak a szex az egyetlen között időtöltésük, hanem szoktak egymással nyíltan beszélgetni, akkor a rossz szexet is ki tudják javítani, mivel rájönnek miért rossz, és mit kellene másképp csinálni.


Persze ezt egy szexmániás, csak a "szex körül forog a világ" beállítottságú ember sosem fogja megérteni!


10:51


vagy éppen azt fogod bánni hogy mennyi volt, és valaki összefertőzött valami kikezelhetetlen nemi bajjal. Te biztos nem fogod bánni, én meg biztos nem fogom elkapni!

2012. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 A kérdező kommentje:

"

Persze ezt egy szexmániás, csak a "szex körül forog a világ" beállítottságú ember sosem fogja megérteni! "


Sajnos tényleg sosem fogják megérteni, bármit mondhatsz, ők azt hiszik, hogy a jó kapcsolat alapja csupán egy jó szexuális kapcsolat, de azt hogy lelki társak is legyenek, az már nem érdekli őket. Azt nem étik meg, hogy nem kell nekem 10.000 lánnyal lefeküdnöm ahhoz, hogy jól tudjak szexelni? Tegyük fel, csak a szex számít egy kapcsolatban: mit fognak csinálni, ha már idősek lesznek és egyszerűen már fizikailag kivitelezhető a szex? Semmit, jó esetben egy sötét szobában fognak kuksolni és bámulni egymást és akkor jönnek rá, hogy a szex már nem ér semmit. Én meg majd lehet, akkor fogom megélni feleségemmel a legjobb, legmélyebb beszélgetéseket, kirándulásokat.

2012. jún. 15. 19:30
 34/111 anonim ***** válasza:
100%

kérlek ne haragudjatok, de tényleg nem tudtok olvasni? én nem írtam le olyat, hogy csak a szex számít. nem értem, hogy miért nem lehet elolvasni a kommentemet. és szerintem a szex legalább olyan fontos, mint a beszélgetések, türelem, stb. pont azért fontos, mert ha jó, akkor nagyon összekovácsolhatja a párt, ha meg rossz, akkor simán szétválaszthatja. és 62%-os (33-as) pontozz csak le továbbra is, nem különösebben érdekel. a rossz szex az közel sem biztos, hogy attól van, hogy nem beszélnek meg valamit egymással a partnerek, lehet, hogy csak szimplán nem illenek össze és ezen a szeretet nem fog segíteni. és attól valaki még lehet egész életében egy partnerrel úgy is, hogy nem várja meg a házasságot a szexxel...


ja és szerintem meg döntse el mindenki maga, hogy kivel fekszik le és kivel nem. senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel fekszetek le és nektek ugyanúgy nincs közötök ahhoz, hogy mások kivel fekszenek le.

2012. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:

Manapság nem sokan tartják be a szüzességi fogadalmat.


A vizsgálat - melyet országszerte tizenkétezer 7-12-osztályos kamasz kérdőíves megkérdezésével, illetve egy, két, illetve hat év múlva ismétlő személyes interjúkkal készítettek - megállapításai szerint a szüzességi fogadalmat tevők nyolcvannyolc százaléka él nemi életet házasság előtt. Ez alig valamivel jobb, mint a fogadalmat nem tevők körében mért kilencvenkilenc százalékos elhajlási arány.


[link]

2012. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 A kérdező kommentje:

Én általánosságban mondtam, nem neked célozva.


Én azt mondom, hogy a szexen lehet javítani. Szerintem is nagyon fontos egy kapcsolatban, ne vagyok szex ellenes. Csak házasságon belül akarok aktív szexuális életet élni. ÉS persze, mindenkinek a magánügye, hogy mit tesz. :)

2012. jún. 15. 20:00
 37/111 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2012. jún. 15. 20:01
 38/111 anonim ***** válasza:

19:38


én nem pontozlak le. Alapból nem használom a lepontozást, mert azért mert nekem nem tetszik amit mondasz vagy amit a másik mond attól függetlenül még nem ítélem el, és nem pontozom le. Se téged se mást, se itt se máshol.


Nincs olyan hogy rossz szex, csak kevés bizalom avagy 0 bizalom.

2012. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 A kérdező kommentje:
Egyébként én tiszteletben tartom a te gondolataidat is. Különbözünk, ez teljesen normális, mindenki éljen a saját meggyőződései alapján, nem? :) A többi embernek is tiszteletben kellene tartani a másik gondolatait és így nem kiközösítés, jobban elfogadnánk a másikat.
2012. jún. 15. 20:48
 40/111 anonim ***** válasza:
akkor sajnálom, azt hittem te voltál. sajnos van olyan, hogy rossz szex. lehetnek biológiai eltérések sajnos. nem én találtam ki. sajnos láttam erre példát, hogy emésztett fel kapcsolatot az, hogy a szexszinte semmilyen örömet nem adott az egyik félnek. de nyilván ehhez extrém eltérések szükségeltetnek. sajnos vannak olyan emberek, akiknek van valamilyen fizikális vagy biológiai eltérésük a normálistól és úgy próbálják eltitkolni, hogy mindenféle "nagy eszmék" mögé bújnak és magukat erkölcsösnek állítják be. közben meg erről szó sincs. így átverik a partnert, aki meg ugye házasságot köt az illetővel.
2012. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!