Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan gáz az, hogy a...

Miért olyan gáz az, hogy a szüzességemet csak a feleségemnek akarom odaadni? (szóval házasság elôtt nincs szex)

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
ill. a lány később komoly házasságban nem fogja a helyét megtalálni, mert előtte mással már lefeküdt, ebből rossz családi élet, válás, stb. lesz, amit pl. a gyerekek is nagyon csúnyán megsínylenek. --> na meg ez a másik. hacsak nem vagy jövőbelátó, ezt biztosan nem tudod. sajnos azt kell, hogy mondjam nagyon is sok boldog házasság van, annak ellenére, hogy a nők lefeküdtek más férfival házasság előtt. és akkor is boldogtalan lesz az életük, ha mndjuk lefekszenek egymással (elsők és egyetlenek egymásnak) és utána kötnek házasságot?? vajon mi változik meg a lányban a házasságkötés után? ezt baromira nem értem, hiszen a férje elvileg ugyanaz az ember marad, akivel ő lefeküdt. és miért csak a nők? a férfiakra ez nincs káros hatással csak a nőkre?
2012. jún. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:

88. értegetem, mit mondasz.

sajnos a mai világban nagyon sok a szeretethiányos ember, és főleg Magyarország eléggé elől van az öngyilkossági statisztikában.* ezért elég nagy a valószínűsége, hogy az utcán egy ilyen ember fogja látni, hogy kifejezed, hogy a párod számodra nem idegen. nem tudhatod, mit váltasz ki belőlük ezzel. persze azt csinálsz, amit akarsz, csak tudd, hogy ez van! :)


*És miért sok a szeretethiányos ember? mert a szüleik többnyire vagy össze se házasodtak és nem tudták megadni neki, amire szüksége van, vagy elváltak, stb. Talán nem említettem, hogy a házasságon kívüli szex szeretethiányos embereket "termelhet ki", akiknek nagyobb az esélye, hogy akár öngyilkosok lesznek, mint mások. Én örülnék talán a legjobban, ha tévednék, de hát sajnos...

2012. jún. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:

91. egy véleményen vagyunk sztem, csak mégsem értjük :D

persze, senkinek semmi köze hozzá, de kitudódhat! szóval pl. van egy elég züllött srác, mindenki tudja róla, hogy az, és pl. egy táborban egy este egy lánnyal beszélget kettesben, ebből pl. sejthető, hogy később valami más is volt.

nyilván nem mindig tudódik ez ki, de hát van ilyen!

persze nincs közöm hozzá, nem is érdekel, de attól még kiég!

Arról egyébként nem beszéltem eddig, ha valaki a leendő házastársával fekszik le házasság előtt. lehet, te erre gondolsz. ennek tényleg nincs ilyen negatív hatása, amit mondtam! (kivéve, ha később elválnak)

mindegy, tudom-e vagy nem, hogy mások mit csinálnak, az attól még hat rájuk és kiégeti stb. őket, ezáltal a társadalomra közvetve v közvetlenül negatív hatással lehet (lehet, tehát nincs minden esetben, de lehet).

2012. jún. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:

92. persze, biztosan nem lehet tudni előre, de megvan rá az esély, és ez már nem jó! sok ember van, akinél nem lesz rossz hatása hál' Istennek, de ellenpélda is van! A lehetőséget nem kéne rá megadni. Itt a gyakorin is olvastam egyébként néhány kérdést, hogy egy hölgy már házas, vannak gyerekeik, de nem tudja a fejéből kiverni az első szerelmét, akivel lefeküdt. Ezt azt hiszem, tudományosan is igazolni lehet, hogy a legelső együtt átélt orgazmus olyan élmény, ami erős kötődést okoz főleg a nőben. És ha mégsem maradnak együtt, akkor lehet a gond a későbbi komoly kapcsolatban is emiatt. (azt mondod, ez nincs mindig így, de ha csak az esetek 10%-ában így van, már nem érdemes megkockáztatni - válás, gyerekeknek rossz, stb.)

ha lefekszenek egymással és utána kötnek házasságot - amit írtam, erre az esetre nem vonatkozik, tehát jól mondod, hogy ez kivétel!

2012. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:

én ezzel akkor sem értek egyet, sajnálom. főleg, hogy csak a nőkre van rossz hatással. ez baromság. nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nap, mint nap rinyáló férfiak tömegeivel találkozom, akik az ex barátnőjüket sirítják. ha van egy elméletetek, akkor szerintem azt a férfiakra és a nőkre is egyaránt alkalmazni kellene, mert különben elég hímsovinisztának tűntök. azzal pedig nem értek egyet, hogy valaki 2-3 hosszútávú szexuális dolgokat is magában foglaló kapcsolat után kiég.


én biztosan nem merném megkockáztatni, hogy a férjem biológiailag ne legyen hozzám illő. igen, gondolok itt a méretbeli problámákra (férfinél és nőnél is), az illatokra (bizony van olyan, hogy valaki nem kedveli a másik nemi illatát, amit ugye csak akkor érez, ha már akció van), vagy a másik ízét. csak elképzelem, hogy valami nem stimmel és az egész életemet úgy kell leélnünk a párommal. mert sajnos vannak dolgok, amiken a türelem és a szeretet sem segít. ezek olyan dolgok, amiket nem lehet megváltoztatni.


az meg, hogy valaki később elválik, sosem biztos, hogy mindkét fél hibája. lehet, hogy az egyik "megőrül" és elmegy. attól függetlenül, annak a félnek, akit otthagytak is jár a boldogság és a párkapcsolat. ha vannak gyerekei akkor meg szerintem törekednie is kell arra, hogy boldog legyen és ne örökké a házassága váláságán síránkozzon.


mindig is a középút híve voltam, nem jó, ha valaki mindenkivel összefekszik, de az sem jó véleményem szerint, amiről ti beszéltek (főleg, hogy elég erősen férfipártiasságot észlelek). ennek ellenére úgy gondolom, hogy mindenkinek a maga dolga, hogy ki mivel foglalkozik, kit szeret stb. szerintem amikor ilyen bigott életet éltek az emberek sem volt jobb világ, van elég történelmi ismeretem, hogy tudjam, hogy ez nem így volt. de tény, hogy ami ma elfogadott, az sem jó. manapság viszont már eldöntheted, hogy hogyan akarsz élni. javaslom, hogy a saját boldogságotokon dolgozzatok és ne a társadalmén.


és még annyit hozzátennék, hogy amikor szeretek valakit nem hiszem, hogy azzal kellene foglalkoznom, hogy ha más meglát neki milyen rossz lesz. ezzel az erővel ne egyek, mert vannak, akik éheznek, ne menjek férjhez, mert van aki egyedül van és ne nevessek, mert van, aki szomorú. ez az egyik legnagyobb hülyeség, amit valaha hallottam. mindenki a saját boldogságáért felelős.

2012. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:

12:20


perverzióktól mentes embereknek ilyennel nincs gondjuk, amiket te felsoroltál.

2012. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
tessék? perverizók? olyanról hallottál már, hogy valaki nem érzi a másikat szex közben? és olyat, hogy allergiás a másikra? kutass egy kicsit, meg fogod találni! nagyon lrdekes dolgok és nem függnek a szeretettől. ezek nem perverziók. azok nem itt kezdődnek.
2012. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
ja és még egy érdekes dolog. kíváncsi lennék a véleményetekre. sok nemi erőszak során a nő élhet át orgazmust (igen, biológia, orgazmust nem csak aggyal lehet elérni, mielőtt elkezdtek vitatkozni). ez azt jelenti, hogy innentől kezdve az erőszakolóhoz kötődik? és akassza fel magát, mert a ti elméletetek szerint "szennyezett", holott önhibáján kívül történt a dolog? mert ugye, ha orgazmusa van, akkor szerintetek ahhoz a férfihoz fog kötüdni, aki megerőszakolta. ez baromság.
2012. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
* pontosítok, félreérthető voltam. sok nő nemi erőszak során élhet át...
2012. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim válasza:
52%
Ilyenkor érzem azt, hogy még nem kell teljesen csalódnom a magyarságban/emberiségben... Természetesen NEM GÁZ! Szerintem inkább az gáz, amikor már 17-18 évesen nem szűz valaki. (Nem érdekel mások mit gondolnak a véleményemről!)
2012. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!