Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan gáz az, hogy a...

Miért olyan gáz az, hogy a szüzességemet csak a feleségemnek akarom odaadni? (szóval házasság elôtt nincs szex)

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy később bánni fogod, hogy nem próbáltad ki mással is és éppen ez vezet majd a váláshoz.

Láttam már ilyen történetet, ők 10 év után váltak el.


A sokáig tartó szüzesség pedig nem tesz jót, ezt tapasztalatból mondom!

2012. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
66%
azért mert a sok gyökér a szexet veszi a kapcsolat középpontjának, ha az nem működik akkor borul a kártyavár, viszont ha mást tenne oda akkor nem borulna!
2012. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 A kérdező kommentje:

1. Nem tartom gáznak! Épp ezt nem értem, hogy miért tartjátok gáznak.

2. Nem kicsi a péniszem, ezzel ellentétben, kicsit sem panaszkodhatok rá, de egyébként semmi közöd hozzá, ne haragudj!

3. #5 és #13! Köszönöm, hogy támogatjátok a gondolataimat!

2012. jún. 14. 21:58
 14/111 anonim ***** válasza:
61%

nem az a agáz, hogy addig akarod tartogatni, hanem emrt ezt a párodnak nem egy probát akarsz nyujtani, h igazán szeret-e hanem a gyökér vallásosság miatt gonodlom....

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__3070..

erröl a kérdésröl ajánlom elolvasni a kommentemet

2012. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
31%
a 13-asnak baja van. a jó szex egy jó kapcsolat alapja. menj el orvoshoz, még nem késő! (13-asnak címzem) kérdező, itt kérdezni kell, nem pedig kinyílvánítani, hogy te milyen fasz*a csávó vagy, hogy a feleségednek adod a legfontosabb kincsed. ehhez kb. annyi közünk van, mint a farokméretedhez, ne haragudj.
2012. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
47%

"Azért mert a sok gyökér a szexet veszi a kapcsolat középpontjának, ha az nem működik akkor borul a kártyavár, viszont ha mást tenne oda akkor nem borulna!"


Teljesen egyetértek.



És nem gáz, hogy ha a feleségednek tartogatod a szüzességed. Ez a TE döntésed. Ha neked így jó, akkor így jó.


Habár én házasságig szertintem nem várnék, de én is majd azzal vesztem el a szüzességemet, akit tényleg szeretek, és aki viszontszeret.

2012. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 anonim ***** válasza:
72%

5. voltam, így felpontoztak? :O hát én meg azt hittem 0%-os leszek és mindenki jönni fog h mekkora hülye vagyok.


sztem olyan nő, aki SZERET és akit te is szeretsz, simán megtanítja neked, ha előtte még nem próbáltad. és tényleg érdekesebb is így azzal megtanítani egymást, akivel igazán szeretitek egymást.

ha valaki azért vált el mert mással nem próbálta ki, akkor ott nem igazán volt szerelem.

2012. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 anonim ***** válasza:
0%

ma 22:17


Inkább neked van bajod, ne is haragudj.

2012. jún. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 A kérdező kommentje:
Hát de kedves #16os! Ki mondta, hogy én f*sza csávó vagyok, nem én kezdtem el a péniszem méretéről vitatkozni, dd nem ez a kérdés. :)
2012. jún. 14. 23:44
 20/111 A kérdező kommentje:
Szerintem is varázslatosabb, ha együtt botladozva tanuljuk meg. Nem hinném, hogy olyan nagy ördöngősség lenne, hogy ne lehetne elsőre jól csinálni. :)
2012. jún. 14. 23:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!