Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kiderül a csajról hogy...

Ha kiderül a csajról hogy szűz akkor elhagynád ez miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért?

Ha nem akkor miért?

(bocs a hülye fogalmazásért)


2011. dec. 23. 21:29
 81/96 anonim ***** válasza:
itt nem arról van szó, h hónapokig felkészül, hanem kiépíti a bizalmat és feloldódik: ehhez kell idő! Másrészt a lányok másh élik meg a dolgokat mint a fiúk, ezt pl sokkal mélyebben ez egy csajnak nagy dolog.. fogadd el ezzel nem tudsz mit kezdeni:P
2012. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:

"Szia 15:47, hány éves vagy? máris tetszel! :) a legértelmesebb hozzászólás az oldalon... (14:51, 21:10, 01:12 vagyok)"


Hahaha, egy kicsit fiatal lennék hozzád :P :P :P

amúgy köszi ^^

2012. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
jah, bocs lefelejtettem 15 vagyok :D
2012. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:

"itt nem arról van szó, h hónapokig felkészül, hanem kiépíti a bizalmat és feloldódik: ehhez kell idő! Másrészt a lányok másh élik meg a dolgokat mint a fiúk, ezt pl sokkal mélyebben ez egy csajnak nagy dolog.. fogadd el ezzel nem tudsz mit kezdeni:P"


Hogy ne tudnék? Keresek valaki mást, a többi pedig építse csak hónapokig a bizalmat.

2012. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__25..


Na nyomorultak. 7. hozzászólás. De ugye én vagytok a hülye, mert nem kell szűz csaj?

2012. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:

Grat.

Ebből még mindig nem következik, hogy az összes ilyen lenne. Ha mutatok egy hülye fiúról kérdést, onnantól te is hülye vagy? Érted a logikát?

2012. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
de az se semmi, ott is van 3!! oldalnyi hozzászólás, talál egyetlenegy darabot, amivel egyetért, akkor igaza van...hogy lehet valaki ennyire buta? nem csoda, hogy nem fekszenek le vele.
2012. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
Senki sem írta, hogy az ÖSSZES ilyen, de igen is van alapja, amit korábban írtam, hiába istenítitek a szűz csajokat.
2012. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
Nem istenítjük a szűz csajokat, de egy csajt sem hagynék el amiatt, mert szűz, kifejezetten örülnék neki.
2012. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
Jó, ne hagyd el, csak nehogy te is úgy járj! És ezt nem b*szogatásból írom.
2012. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!