Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kiderül a csajról hogy...

Ha kiderül a csajról hogy szűz akkor elhagynád ez miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért?

Ha nem akkor miért?

(bocs a hülye fogalmazásért)


2011. dec. 23. 21:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
nem fogod fel mivel van bajunk???? -.- nem azzal h nem kell szűz csaj, leszarjuk! a szűz lányokról alkotott véleményedet próbáljuk megcáfolni, a tévképzeteidet...
2012. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__25..


Remélem ide is írtok majd pár oldalt.

2012. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
Írtam ;)
2012. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:
Csak egy ember?
2012. jan. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim válasza:
Unatkoztam, és elolvastam ezeket a beszélgetéseket :D Hát azt kell hogy mondjam, jót röhögtem ezen a f*szon aki így gondolkodik a szűz csajokról... Hát így ezek után nekem csak az a véleményem, hogy ez egy baromi lelki sérült idióta, aki azt hiszi, hogy mivel vele nem feküdt le a csaj akit szeretett ezért minden szűz csaj értéktelen. És kedves kérdező aki tavaly írtad ezt a kérdést igen is érték a szüzesség! Ezzel a s*ggfejjel meg ne törődj, mert ennek csak b*szás az élet. És valószínüleg azért nem feküdt le vele a csaj anno, mert nem tartotta méltónak rá... ami itt már ki is derült , hogy meg is érdemelte :D
2012. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
Én is megböddentem a sok degenerált idióta hozzászólásán.
2013. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!