Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kiderül a csajról hogy...

Ha kiderül a csajról hogy szűz akkor elhagynád ez miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért?

Ha nem akkor miért?

(bocs a hülye fogalmazásért)


2011. dec. 23. 21:29
 31/96 anonim ***** válasza:
92%
Jézusoom... Komolyan ennyire sekélyes vagy, hogy nem fogod fel?? Elmenni vkivel randira meg elveszíteni a szüzességemet tök más!!!! A bizalom ami az egyikhez-másikhoz kell, teljesen másfajta! ez nem csak annyi, hogy megdugtak... ennyi. Okés, te fiú vagy... bedugod és annyi. De egy lány ebben a helyzetben nagyon kiszolgáltatott. Hiszen ő az, akibe beledugnak valamit. És ha szűz akkor még kiszolgáltatottabb, a fájdalom miatt is, de ez egy elég intim dolog amit még nem tapasztalt. És itt nem arról van szó h kéreti magát, meg h ugye nem fog fájni hanem ennek a MÁSFAJTA BIZALOMNAK a kiépítése és felkészülés lelkileg erre a közelségre. ezért számít, hogy mennyi időt vagytok együtt. De belőled kinézném, hogyha mégis lefeküdnél egy szűz lánnyal, akkor jól megtosznád, és tennél rá, hogy neki ez fáj. Különben hány éves vagy? érdekelne hogy milyen korosztály fejében vannak ezek a beteg gondolatok. A válaszaidból azt szűröm le, hogy neked a nők csak b*szásra kellenek. Menj el fiúk*rvának, és akkor majd senki nem kéreti magát akivel dolgod lesz.Ja, és amit mondtál h a szűz lány elhagy csak idő kérdése. Hát ugyanez a helyzet a nemszűz lányokkal: tuti elhagynak, csak idő kérdése.
2011. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:

„A bizalom ami az egyikhez-másikhoz kell, teljesen másfajta!”


Szóval, akkor bizalom és bizalom közt is van különbség.


„De egy lány ebben a helyzetben nagyon kiszolgáltatott. Hiszen ő az, akibe beledugnak valamit. És ha szűz akkor még kiszolgáltatottabb, a fájdalom miatt is, de ez egy elég intim dolog amit még nem tapasztalt.”


Micsoda szörnyű kiszolgáltatottság komolyan. Ha így vélekedik róla, akkor ne is rabolja a másik idejét.


„És itt nem arról van szó h kéreti magát, meg h ugye nem fog fájni hanem ennek a MÁSFAJTA BIZALOMNAK a kiépítése és felkészülés lelkileg erre a közelségre. ezért számít, hogy mennyi időt vagytok együtt.”


Rendben van. Ha már a számháborúnál tartunk, akkor szerinted mégis mennyi időnek kell eltelnie, hogy kiépüljön ez a másfajta bizalom? Mert k.rva felháborítónak tartom, hogy nem egy olyan kérdést olvastam az oldalon, hogy „egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, de nem akar lefeküdni velem, mit csináljak?”.

Mert szerintem, ha max két hónapon belül nem történik meg a dolog (de ez is a végső határ) akkor kár beleölni több időt, mert a csaj mindig be fogja dobni az én még félek és nem készültem fel maszlagot és az emberfia egy szexmentes kapcsolatban találja magát, ami már önmagában is nevetséges.


„De belőled kinézném, hogyha mégis lefeküdnél egy szűz lánnyal, akkor jól megtosznád, és tennél rá, hogy neki ez fáj.”


Nem feküdnék le szűzlánnyal, mert el sem jutnék addig.


„Ja, és amit mondtál h a szűz lány elhagy csak idő kérdése. Hát ugyanez a helyzet a nemszűz lányokkal: tuti elhagynak, csak idő kérdése.”


Ezért nem is érdemes holmi komoly kapcsolatnak nevezett baromságra pazarolni a drága időt.


Szerintem pedig bizalom és bizalom közt nincs különbség. Ha valakivel együtt vagyok hetekig, sőt hónapokig, normális vagyok vele, hallgatom a baromságait stb., akkor nehogy azt higgye már, hogy csak egy numerára kell nekem. Ha pedig annyira fontos lennék neki, akkor igenis belátná, hogy nekem is vannak igényeim és nem szopat direkt hosszú hónapokig, mert nem hiszem, hogy ennyi idő alatt sem bízott bennem. Ha meg nem, akkor minek van velem?

2011. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 A kérdező kommentje:
Arra én is kíváncsi lennék hogy hány éves vagy..
2011. dec. 29. 17:09
 34/96 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló??
2011. dec. 29. 17:10
 35/96 A kérdező kommentje:

"Ezért nem is érdemes holmi komoly kapcsolatnak nevezett baromságra pazarolni a drága időt.


Szerintem pedig bizalom és bizalom közt nincs különbség. Ha valakivel együtt vagyok hetekig, sőt hónapokig, normális vagyok vele, hallgatom a baromságait stb., akkor nehogy azt higgye már, hogy csak egy numerára kell nekem."


Pedig de, itt saját magadnak mondasz ellent,az előbb azt mondod nem érdemes komoly kapcsolatra pazarolni az időt,utána meg azt akarod bemagyarázni hogy nem csak megdöngetni akarod??

2011. dec. 29. 17:18
 36/96 anonim ***** válasza:
91%

OMG...


"Szóval most már külön embercsoport? "

Igen, embercsoport. Az összes ember közül kiválasztottál egy réteget, amelyik rendelkezik egy adott tulajdonsággal, jelen esetben a szüzesség (és a női nem). Ez alapján két csoportra lehet osztani az emberiséget: van, aki ilyen, van, aki nem ilyen. Sokaknak csak eddig terjed az értelmük, de a valóságban ez bonyolultabb. Ezért írtam, hogy ennyi alapján nem lehet helyesen megítélni ezeket az embereket (ezek az emeberek = csoport, ééérted?). Ugyanúgy, ahogy a németek, a barnahajúak, azok, akik szeretik a csokit, egy-egy csoport, de mégsem lehet minden tagjukról levonni egyértelmű következtetést. Sőt: NINCS olyan (fakultatív) tulajdonság, ami igaz lenne minden emberre, sem pedig azoknak kisebb csoportjaira. Gondolkodni kell hát minden egyes embernél újra meg újra, hogy ő vajon milyen lehet, nem elég ránézni, hogy "szűz? na akkor biztos ilyen meg olyan. nem kell". De ez nehéz ugyebár...


"Mitől olyan fontos ez? Csak egy állapot, amit sokat túlidealizálnak."

ÖÖö nem tudom észrevetted-e, de nem vagy nő (hát, talán), és viszont aki de, az néhány dologban máshogy gondolkodik, más fontos neki, mint neked. Ez még érthető? Nem olyanok, mint te. Neked nem fontos. Nekik fontos. Kérdezd tőlük. Én megértem őket, végtére is fájdalommal járhat, érzelmesebbek is, mint mi, nagyob érzelmi hatást vált ez ki náluk. Kész.

Nem sok olyan van, aki kijelenti, hogy márpedig 0,5/1/2/10786786 évig semmi, a legtöbbje nem időhöz köti, hanem ugye a bizalmi/kedvi szinthez. Képzeld, van olyan fiú is, aki ugyanezt teszi. Na velük mivan? Tudom, biztos homokosok... Megértem, hogy ki vagy akadva az ilyenekre, DE nem ez a jellemző! Nem kéne azt is ide sorolni, aki nem ilyen. Megint: gondolkodni, gondolkodni...


"Szóval, akkor bizalom és bizalom közt is van különbség."

Jóég, még jó hogy van... ezt eddig nem tudtad?



Ja, és mondok valamit, lehet hülyének fogsz nézni, de engem nem zavar: van egy csodás barátnőm, aki meg szeretné tartani a szüzességét a házasságig (vallási ok). Másfél éve vagyunk együtt. És vajon úgy telnek a napjaink, hogy ülünk és beszélgetünk?... Hát nem. A szüzességét szeretné megtartani, majdnem minden más mehet... és isteni! Nincs hiányérzetem, nem tartom olyan fontosnak a puszta dugást, a kapcsolat többi területén olyat nyújt, aminek még halvány esélyét sem láttam másokban, úgyhogy még így is nagyon jó dolgom van. És elmúlt 20 éves, és nem csúnyarondakövér, nagyon nagyon nem... Na ilyenkor mi van? Vesztegetem az időmet? Keressek olyat, aki lefekszik velem? Valójában nem is szeret? Bigott liba? Ha ezt tenném: boldog lennék? Nem. Szeret valójában? Igen. Bár nyilván más sokkal jobban meg tudja állapítani mint én...


A komoly kapcsolat fontosságára pedig majd rájössz, ha szerencséd van (:

2011. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 A kérdező kommentje:
18.25-most megnyugtattál, léteznek még normálisan gondolkozó pasik
2011. dec. 29. 19:06
 38/96 A kérdező kommentje:

"Mivel miden csajra jut pár szerencsétlen, aki legalább megdugni meg akarja őket, így ha egy csaj ennyi idősen még szűz, akkor feltehetőleg k.rva dagadt, csúnya, vagy elviselhetetlen a természete. Esetleg mindhárom."


Szóval aki még szűz az csakis ebbe a kategóriába eshet?

Hát én nem vagyok dagadt,se ronda és még azt sem mondhatnám hogy elviselhetetlen.Itt az élő példa rá 22 évesen.

2011. dec. 29. 19:14
 39/96 anonim ***** válasza:

szerintem, akik korán elvesztik a szüzességüket, és fűvel-fával vannak, inkább tartoznak a csúnyakövér, stb. kategóriába. tudod, miért? mert aki nem az, az megteheti, hogy válogat...hogy kivel fekszik le. szerintem ennek a betegnek sose volt nője, biztos ronda, (hogy hülye, az már kiderült), és ezért ír marhaságokat.


és mi az, hogy "elmész vele randira de nem fekszel le vele?" könyörgöm, azért egy randi, meg a szex (ami intim dolog, és igenis kell hozzá nagyfokú bizalom) közt van némi különbség.

hasonlít a felfogása az egyik exem haverjára. barátnőt keresett, és sérelmezte, hogy az egyik, akivel megismerkedett, "nem döntött, gondolkodik", még nem feküdt le vele. holott már kettő darab alkalommal találkoztak...jó, hogy egy jóformán vadidegen embert be kellett volna engednie az intim szférájába...most, ha valakivel beszélgetek, akkor rögtön le is kéne vele feküdnöm? na nehogy már.

2011. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:

"Pedig de, itt saját magadnak mondasz ellent,az előbb azt mondod nem érdemes komoly kapcsolatra pazarolni az időt,utána meg azt akarod bemagyarázni hogy nem csak megdöngetni akarod??"


Nem mondok ellent. Egyáltalán nem akarok komoly kapcsolatot. Ha viszont már valaki benne van a kapcsolatban, akkor nem értem, hogy miért kell különbségeket tenni az ún. bizalmak között.

A többire majd később reagálok, mert más dolgom van.

2011. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!