Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kiderül a csajról hogy...

Ha kiderül a csajról hogy szűz akkor elhagynád ez miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért?

Ha nem akkor miért?

(bocs a hülye fogalmazásért)


2011. dec. 23. 21:29
 61/96 anonim ***** válasza:

"Mégis mi más lehet, ami nem olyan jó? "

Mi? Bármi. Pl, nincs közös téma, elvicceli, ami neked fontos, megsértődik a te vicceiden, nem tudtok közös programra menni, nincs kedve amihez épp neked, nincs kedved, amihez épp neki, nem értetek egyet akármiben, hisztizik, eleszi előled a kaját, irtó passzív, túl lassú, túl gyors, folyamatosan telefonál, elkölti minden pénzed, kihasznál anyagilag, kihasznál érzelmileg, megcsal. Ja, de ezek mellett hogy engedi, hogy megdugd? Akkor minden szuper!


"Nem akarok együtt ebédelni a szüleivel, megismerni a hülye barátait, olyan programokra menni vele, melyek előtt legszívesebben felkötném magam, úgy tenni mintha érdekelne amit mond, elviselni a rinyálását, csakhogy a végén széttegye a lábát, mert erre megy ki az ún. komoly kapcsolat is."

Te komolyan azt hiszed, hogy Ez egy párkapcsolat? Nincs semmilyen példa a környezetedben, ami a helyes képet mutatná? Haverok, rokonok, szülők, senki? Ahol adott a két ember, aki _tényleg_ _szereti_ egymást, és nem kényszerből vagy meccsből vannak együtt, hanem mert tényleg mindkettő jól érzi magát a másikkal? A jó barátnő a legjobb barátod és a szerelmed egyben. Mindent lehet vele csinálni, amit egy haverral, baráttal, ezen felül még jönnek a szexuális és lelki dolgok. Lelki dolgok: bármi, amitől érzelmeid vannak (ha vannak), lehetsz előtte gyenge, megtört, mélyponton, ő felsegít, ismeri a lelked mélyebb bugyrait is, tudja, hogy kell veled bánni, gondoskodik rólad amikor rossz passzban vagy, stb. Kb minden ember vágyik arra, hogy ne kelljen folyamatosan úgymond harckészültségben állni, a legjobb arcát mutatni, megjátszani magát satöbbisatöbbi, hanem mint ahogy csak egy nehéz nap után ledőlni a kanapéra, aztán átölelni a társát, sóhajtani egyet, és elernyedni. (nem vagyok költő, na) Gyanítom, hogy te is, csak lehet éppen magadnak sem mered bevallani, merthogy nekünk nem, azt látjuk. De ha valamilyen csoda folytán mégsem: nem az emberekben van a hiba, hanem benned. Nem te vagy a standard, hanem ők. Ez olyasmi, hogy akinek van egy léleknek nevezett valamije, az vágyik erre. Ha te annyira felszínes vagy, hogy nincs lelked és ezáltal nem tudsz különbséget tenni egy valódi barátnő meg egy szexpartner között, akkor benned van a hiba. Még mindig.


"Tényleg kíváncsi lennék, hogy szerinted mégis mit tud nyújtani egy csaj, hogy „cserébe” hozzá se érj másfél évig."

Kb azt, amit fentebb leírtam, nagyon jó dolgom van mellette. Még mindig azt mondom, hogy van a szexen kívül még más is, sok-sok dolog, és ő mindben nagyon jó.


"A kapcsolatok pedig úgyis szakítással fognak véget érni, akkor meg minek szenvedni velük. "

Úgyis meghalsz, minek élsz? A halál biztosabb, mint egy szakítás. A ház is előbb-utóbb összedől, hát minek felépíteni? Ja, hátha a halálunk után jóval dől össze... hát akkor fektessünk bele energiát, hogy jó házat építsünk. Fektessünk bele energiát, hogy jó kapcsolatot építsünk, amit majd csak a halál szakít szét, vagy ha mást nem, kibír 30-40 évet. Közben megtámasztja az életünket, keretbe foglalja, értelmet ad, satöbbi, magyarul sokáig marhajó lesz. Csak hogy értsd.


"Ti idealizáljátok túl ezt az egészet. Aztán ha vége, akkor jösztök sírni. "

Ha majd idejövök sírni, kapsz egy sört, megígérem.


"Miért, ti miért hívjátok el a csajokat randira, ha nem azért, hogy megdughassátok őket? Ja tudom, megtalálni a másik feleteket, boldogan élni és a többi baromság. "

Hát márpedig nem azért, ha azt akarnám, elmennék ugye diszkóba vagy prosithoz, amit itt sokan mondanak. De mégsem ezt teszem, vajon miért? Nem azért mert nem tudom, hanem mert nem akarom. Hát akkor mégiscsak van valami abban a többi baromságban, amit nem értesz. De szerencsére én értem, így sokkal jobb nekem, mint neked. És ezzel még sok ember van így.



Ja, és:


"„Olyan nehéz kibírni pár hónapot a szex nélkül?”


Igen. "


Hát akkor nem lehetsz valami erős... (:

2012. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:

Ma, a 15.05-ös hozzászóló megmondta a frankót.


A vitát kirobbantó, érzelmileg selejtes hímpéldány számára a világ bizony csakis szexből áll.

Őszinte leszek: én inkább sajnálom őt, mint dühít,mert biztos vagyok benne, hogy aki így közelíti meg a párkapcsolatokat és a másik nemet, az szociálisan tuti defektes. És nem csak a nőkkel ilyen, hanem egyéb emberi kapcsolataiban is egy önző s@ggfej.

Számára minden baromság, amihez bármi köze is van az érzelmeknek, akárcsak minimális szinten is. Dől belőle a keserűség, irigység. Savanyú a szőlő, ugye? Tagadhatod ezerrel, és leszólhatsz itt mindenkit, hogy idealista meg naiv, és mekkora baromság már kézenfogva sétálni, meg szeretni, megbízni valakiben és egyebek, de attól te érzelmileg egy komolyan sérült ember vagy, csak nem látod be.


A kérdéshez annyit fűznék hozzá, hogy nem én hagynék el egy szűz lányt, mivel én is lány vagyok. A viccet félretéve: ha például egy fiú szűz lenne, nem örülnék neki, de csak emiatt nem hagynám el. (Bár tegyük hozzá, 30 éves vagyok, így elég furi lenne egy korban hozzám való szűz fiút találni. :-D

Ismered

2012. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:

Az "Ismered" nem kell a hozzászólásom végére.


Ja, még az is eszembe jutott, hogy ez a kötözködő hímnemű nemcsak hogy érzelmileg selejtes, de unintelligens is.

Ha nem az lenne, akkor tudná, hogy a nők teljesen másképp gondolkoznak a dolgokról és a világról, mint a férfiak, és viszont. Más a két nem, ezért egészítjük ki egymást, de gondolom, neki ezt is nehéz felfognia.

2012. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:

„Te komolyan azt hiszed, hogy Ez egy párkapcsolat?”


Nem. Csak felsoroltam pár dolgot.


”Nincs semmilyen példa a környezetedben, ami a helyes képet mutatná? Haverok, rokonok, szülők, senki? Ahol adott a két ember, aki _tényleg_ _szereti_ egymást, és nem kényszerből vagy meccsből vannak együtt, hanem mert tényleg mindkettő jól érzi magát a másikkal?”


Nincs.


”A jó barátnő a legjobb barátod és a szerelmed egyben. Mindent lehet vele csinálni, amit egy haverral, baráttal, ezen felül még jönnek a szexuális és lelki dolgok.”


Nyilván ebbe beletartozik a meccs előtti anyázás, az ivászatok és a csajokról való dumálás is, mert bizony ezek is részei a minden halmaznak.


”Lelki dolgok: bármi, amitől érzelmeid vannak (ha vannak), lehetsz előtte gyenge, megtört, mélyponton, ő felsegít, ismeri a lelked mélyebb bugyrait is, tudja, hogy kell veled bánni, gondoskodik rólad amikor rossz passzban vagy, stb”


A mai csajoknál, ha kimutatod az érzelmeidet, egyből egy nyálas papucs leszel a szemükben. Nagyon szép, amit leírtál, de a valóság nem ezt mutatja.


”Gyanítom, hogy te is, csak lehet éppen magadnak sem mered bevallani, merthogy nekünk nem, azt látjuk.”


Hát persze. Hazudok magamnak és nektek is. Mégis milyen előnyöm származna abból, hogy egy névtelen fórumon, ismeretleneknek linkelek? Őszintén leírtam a témával kapcsolatos nézeteimet.


"Tényleg kíváncsi lennék, hogy szerinted mégis mit tud nyújtani egy csaj, hogy „cserébe” hozzá se érj másfél évig."

Kb azt, amit fentebb leírtam, nagyon jó dolgom van mellette. Még mindig azt mondom, hogy van a szexen kívül még más is, sok-sok dolog, és ő mindben nagyon jó.


Jó lehet, hogy neked megfelel egy másfél éves szex mentes kapcsolatnak csúfolt bohózat, de nekem nem. És nem hiszem, hogy azért én lennék a hibás, mert egy kapcsolatban igénylem a testiséget, ami elvileg teljesen normális dolog.


"A kapcsolatok pedig úgyis szakítással fognak véget érni, akkor meg minek szenvedni velük."

Úgyis meghalsz, minek élsz?


Azért mert arról nem tehetek, hogy megszülettem. Nem én választottam, hogy világra jöjjek. A kapcsolatok terén viszont dönthetek. Egy olyan biológiai folyamattal pedig, ami mindenkit érint, nem túl meggyőző példálózni.



"Ti idealizáljátok túl ezt az egészet. Aztán ha vége, akkor jösztök sírni. "

Ha majd idejövök sírni, kapsz egy sört, megígérem.

Köszönöm szépen. Csak nehogy nagyot koppanj az ún. tökéletesnek hitt kapcsolatod során, mert ez is egy lehetőség. Konkrétan pedig nem csak rólad van szó, hanem azokról, akik azt hitték, hogy minden szép és jó, aztán kiderült, hogy mégsem és szaporítják a „miért k.rva az összes nő” „és miért ilyen szemetek a férfiak” kérdéseket.


Ja, és:


"„Olyan nehéz kibírni pár hónapot a szex nélkül?”


Igen. "


Hát akkor nem lehetsz valami erős... (:


Én nem ebben mérem az erősséget. Az pedig, hogy te elnyomod a természetes vágyaidat a te dolgod. Ha neked ez így jó, akkor egészségedre, de azért ne ítélj már el, mert ez nekem nem pálya.

Na úgy látom a 19.02-es személyében megérkezett az újabb Siegmund Freud. Köszönjük Emese!



”A kérdéshez annyit fűznék hozzá, hogy nem én hagynék el egy szűz lányt, mivel én is lány vagyok.”


Ez mekkora poén volt. Még most is röhögök rajta. Nem is, inkább mindjárt elsírom magam rajta.


”A viccet félretéve: ha például egy fiú szűz lenne, nem örülnék neki, de csak emiatt nem hagynám el.”


Ne tessék. Te is húznád a szádat, de mentségként bedobod az úgysem hagynám el dumát. Nem a lóf*szt nem. Tuti, hogy férfiatlan szerencsétlen gyökérnek gondolnád és úgyis elhagynád és akkor engem hordasz le mindennek. Idióta.

2012. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:

"Ja, még az is eszembe jutott, hogy ez a kötözködő hímnemű nemcsak hogy érzelmileg selejtes, de unintelligens is.

Ha nem az lenne, akkor tudná, hogy a nők teljesen másképp gondolkoznak a dolgokról és a világról, mint a férfiak, és viszont. Más a két nem, ezért egészítjük ki egymást, de gondolom, neki ezt is nehéz felfognia."


Gondolom te valami hiperinteligens, én mindent jobban tudok p.csa vagy.

2012. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
istenem, te nagyon hülye vagy. képzeld, nem kizárólag szex és "hülye, kézenfogva sétálós dolgok"ból áll az élet. ezernyi másból. már leírtuk sokszor. de te hülye vagy, hogy felfogd. nem is érdemelsz normális lányt.
2012. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
hát nálad intelligensebbnek lenni nem túl nehéz...
2012. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:

"”Nincs semmilyen példa a környezetedben, ami a helyes képet mutatná? Haverok, rokonok, szülők, senki? Ahol adott a két ember, aki _tényleg_ _szereti_ egymást, és nem kényszerből vagy meccsből vannak együtt, hanem mert tényleg mindkettő jól érzi magát a másikkal?”


Nincs. "


Kár. Akkor ezért nem érted. Majd ha lesz, meglátod.



"Nyilván ebbe beletartozik a meccs előtti anyázás, az ivászatok és a csajokról való dumálás is, mert bizony ezek is részei a minden halmaznak. "


Nem szeretek meccs előtt anyázni, de a barátnőm volt már velem meccsen. Inni sem szeretek, de ő igen, persze nem viszi túlzásba. Csajokról sem szoktam a haverjaimmal beszélgetni, de vele igen, elemzünk néhány szépségideált, átlaglányt, ez szép-e, vagy az, sőt, van egy fura perverzióm, nevezetesen hogy bejönnek a kissé izmos, sportos csajok, és sokszor mutogatunk egymásnak képeket az ilyenekről, hogy ez jó-e, vagy már túlzás, netán semmiség. Sőt, a hab a tortán az, hogy hajlandó edzeni a kedvemért (na meg a sajátjáért, mert nem kényszerből csinálja), hogy jó sportos alakja legyen. És már van is eredmény, hohó, de még hogy...

Szóval igen, a jó barátnővel ilyet is lehet.


"Hazudok magamnak és nektek is. Mégis milyen előnyöm származna abból, hogy egy névtelen fórumon, ismeretleneknek linkelek?"

Önigazolás. Nem hablaty a belső harcokról szóló mesék, nagyon is valóságos, te is főleg magadnak akarod bizonygatni, hogy te mennyire egy frankó gyerek vagy, hogy nem kellenek érzelgős baromságok, megvagy te nélkülük is, ezáltal legyen valamiféle önbizalmad. Ha úgymond bevallanád belül magadnak, hogy igazából nem is, akkor hamar összeomlanál, összeomlani meg senki sem akar, nyilván harcol ellene.


Abban meg teljesen tökéletesen abszolút biztos vagyok, hogy sosem fogom azt gondolni, hogy "az összes nő krva".

2012. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 A kérdező kommentje:

"A kapcsolatok pedig úgyis szakítással fognak véget érni, akkor meg minek szenvedni velük."

Ha mindenki így állna a dolgokhoz ahogy most te már régen kihalt volna a fél világ....és akkor minek szexelsz? Úgyis szakítani fogsz nemde?

Próbállak megérteni de nem megy.

2012. jan. 1. 20:37
 70/96 anonim válasza:
Undorító egy selejtes ember ez.. kincs az ha valaki a mai világban érintetlen :)
2012. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!