Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kiderül a csajról hogy...

Ha kiderül a csajról hogy szűz akkor elhagynád ez miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért?

Ha nem akkor miért?

(bocs a hülye fogalmazásért)


2011. dec. 23. 21:29
 51/96 anonim ***** válasza:
ez a "nem veszek cipőt se, hogy ne próbálnám ki" még azért is hülyeség, mert az, hogy milyen hamar fekszik le veled, egyáltalán nem függ össze azzal,hogy milyen az ágyban. sőt, az se biztos, hogy azért, mert tapasztalatlan, rögtön béna lesz. de továbbmegyek, tapasztalnál is előfordulhat (férfivel is), hogy nem lesz jó a szex, mert csak, akármi közrejátszhat benne. szerinted, ha lefekszel valakivel, és nem jó a szex, tuti azért volt, mert ő volt a béna? és ha te? de az is lehet,hogy egyikőtök se, csak épp rossz passz volt aznap. lehet, máskor fergeteges lett volna. ezért hülyeség a "kipróbálás". azon kívül, aki ennyit akar belőlem kipróbálni, az nem érdemes arra, hogy kipróbáljon...hogy odaadjam magam neki. pedig már rég nem vagyok szűz. de akkor se.
2012. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:

"Azért szexmániás, mert azt mondta?"

Nos, tudod a szexualitásban nem csak az van, hogy bedugod-kihúzod, oszt jóvan, vannak mellette egyéb dolgok (pettingnek hívják, de én utálom ezt a szót), azt meg műveljük rendesen, úgyhogy nem csak mondta.


Az meg nem vélemény, hogy te leírod, hogy ez márpedig így van meg úgy van, egy kalap alá véve mindenkit, akit épp kedved tartja. Ez egy tévhit. Az a bajod, hogy túl kevés adatból vonsz le túl nagy következtetést, mint a későbbi válaszodban a "Gondolom szerinted minden szép és jó, és nem is próbálsz ki semmit. "-nál. Ja, gondolod.. de miből?.. és vajon mennyibe telne meggyőzni, hogy ez nem így van? Hiába szeretsz egyszerűsíteni, van, amit nem lehet egy szintnél tovább, ha tetszik, ha nem. Mégis csinálod, ezért jársz tévúton.

2012. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:

Ja, a bizalomról meg annyit, hogy gondolom minden haverodnak, és randipartnerednek adsz egy-egy lakáskulcsot, hogy jöhetnek bármikor, hiszen megbízol bennük, úgysem visznek el semmit. Vagy nem? Netán nem bízol meg mondjuk a csajban, akit megdöngetni készülsz? Akkor miért találkozol vele? Mi van, ha elrabol, leszúr, kivágja a vesédet, és elszalad vele? Vagy annyira mégiscsak bízol benne, hogy találkozz, de annyira már nem, hogy lakáskulcsot adj neki? (Egy ilyen szándékosan eltúlzott példán érzékeltetném, hogy márpedig van bizalom és bizalom közt különbség.


Na meg a másik: 2 hónapnál többet nem érdemes egy csajra sem várni, nos, ha mondjuk vagy valakivel, és irdatlan csudajó velelenni, de nem akarja 2 hónapon belül (bármi miatt, de nem úgy, hogy na egy évig semmi), akkor _csak_ emiatt képes lennél eldobni minden többit? Olyan nehéz kibírni pár hónapot a szex nélkül? Aztán hiába találsz valakit, aki engedi akármikor, ha az egyéb dolgokban meg nem olyan jó. És most képzeld el, mit tudhat az a csaj, aki másfél év "szexhiány" ellenére is magánál tud tartani... itt már kicsit többről van szó.

2012. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:

„Hát basszus azért, mert fél... de miért ne félne? Csak mert te győzködöd, hogy feküdjetek le? :) vicc! fél a fájdalomtól, fél, hogy megtudja az anyja, fél a teherbeeséstől, fél, hogy csalódni fogsz benne, és ezek teljesen emberi dolgok egy normális 16-20 lánytól (mert most gondolom, erről a korosztályról beszélünk leginkább).”


Ezek is csak kifogások. Tudja, hogy a szex fontos része egy kapcsolatnak. Ha erre nem áll készen, akkor menjen vissza babázni és ne akarjon kapcsolatot. Bocs, de nekem nem kellenek éretlen kislányok. Az pedig elég nevetséges, hogy valaki 20 évesen ilyen baromságokon retteg. Milyen félelmetes. Hetekig, sőt hónapokig együtt vagyok vele, biztos csak azért csinálom, hogy megdughassam, aztán kidobjam a francba. És sajnos 20 felett is vannak, akik úgy vélekednek, ahogy leírtad.



”És miért lennék szentfazék? Azért, mert még hiszek valamiben, amiben mások már nem?”


Pontosan azért. És már kezdted volna bedobni a házasság előtti szex mekkora bűn című maszlagot, de meggondoltad magad.


”A lányok szerencsétlenek. Mindegyik. Ápolni kell a lelküket, ilyenek, ezzel együtt kell elfogadni és szeretni őket. Magadhoz kell "idomítani", "betörni" (csúnya szavak most) őket, de ez miért lenne fáradtság?”


Azért, mert se gyóntatópap, se apa, se pszichológus nem vagyok. Hogy be ne szarjak. A férfiaknak nincsenek érzéseik? Nekik minden szart el kell viselni? Bezzeg szegény kislányok, olyan szerencsétlenek és gyengék. Brühühü…Ha tőlem mindenki elvárja, hogy legyek kemény, nehogy kimutassak bármilyen érzelmet, mert az szánalmas, akkor én sem fogom az irgalmas szamaritánust játszani a csajokkal szemben.



„z a "nem veszek cipőt se, hogy ne próbálnám ki" még azért is hülyeség, mert az, hogy milyen hamar fekszik le veled, egyáltalán nem függ össze azzal,hogy milyen az ágyban. sőt, az se biztos, hogy azért, mert tapasztalatlan, rögtön béna lesz. de továbbmegyek, tapasztalnál is előfordulhat (férfivel is), hogy nem lesz jó a szex, mert csak, akármi közrejátszhat benne. szerinted, ha lefekszel valakivel, és nem jó a szex, tuti azért volt, mert ő volt a béna? és ha te? de az is lehet,hogy egyikőtök se, csak épp rossz passz volt aznap. lehet, máskor fergeteges lett volna. ezért hülyeség a "kipróbálás". azon kívül, aki ennyit akar belőlem kipróbálni, az nem érdemes arra, hogy kipróbáljon...hogy odaadjam magam neki. pedig már rég nem vagyok szűz. de akkor se.”


Túl sok a feltételes mód. Azért próbálod fel a cipőt a boltban, hogy kényelmes legyen és örömödet leld benne, hogy ne kelljen visszahozni és veszekedni a pénztárossal, hogy adja vissza a pénzt mert ez szar. Ha minél előtt megtörténik a „kipróbálás”, akkor fel lehet mérni, hogy merre hány méter és ha többszöri alkalommal is szar, akkor véget kell vetni a dolognak. Ha viszont hónapokig élsz egy szexmentes kapcsolatban, miközben már egy csomó mindent beleöltél és csak ekkor derül ki, hogy nem megy a fizikai része, az elég lehangoló tud lenni.



„Nos, tudod a szexualitásban nem csak az van, hogy bedugod-kihúzod, oszt jóvan, vannak mellette egyéb dolgok (pettingnek hívják, de én utálom ezt a szót), azt meg műveljük rendesen, úgyhogy nem csak mondta.”


Az még koránt sem elég, hogy megkapja a szexmániás jelzőt. Változatlan az álláspontom: ha annyira az lenne, akkor már rég rád vetette volna magát. Ha pedig kiverni és leszopni le tud, az nem bűn, de a dugás már az. Na újabb képmutatás ez az egész házasság előtt semmi dolog.



”és vajon mennyibe telne meggyőzni, hogy ez nem így van?”


Most időre vagy pénzre gondolsz?


„Hiába szeretsz egyszerűsíteni, van, amit nem lehet egy szintnél tovább, ha tetszik, ha nem. Mégis csinálod, ezért jársz tévúton.”


Ezt egyáltalán nem nevezném tévútnak. Ennyi erővel én is hozzád vághatnám ugyanezt.


„Netán nem bízol meg mondjuk a csajban, akit megdöngetni készülsz?”


Persze, hogy nem. Ha bíznék bárkiben is, olyan lennék, mint ti. Várnék hónapokig és áltatnám magam, hogy milyen király lesz minden.


”Akkor miért találkozol vele? Mi van, ha elrabol, leszúr, kivágja a vesédet, és elszalad vele? Vagy annyira mégiscsak bízol benne, hogy találkozz, de annyira már nem, hogy lakáskulcsot adj neki? (Egy ilyen szándékosan eltúlzott példán érzékeltetném, hogy márpedig van bizalom és bizalom közt különbség.”


Tényleg eltúlzott, de van benne valami. Ha találkozok valakivel koránt sem azt jelenti, hogy egy kicsit is bízok benne. Lakáskulcsot pedig szerintem nem szokás senkinek sem adni – legalábbis szerintem – csak olyas valakinek, akivel együtt élsz, úgyhogy ez nem a bizalom és bizalom közti fokmérő jele.


”Na meg a másik: 2 hónapnál többet nem érdemes egy csajra sem várni, nos, ha mondjuk vagy valakivel, és irdatlan csudajó velelenni, de nem akarja 2 hónapon belül (bármi miatt, de nem úgy, hogy na egy évig semmi), akkor _csak_ emiatt képes lennél eldobni minden többit?”


Igen. Ha pedig minden olyan csuda jó lenne, akkor már rég dugnánk is és nem lenne több hónapos próbaidő, mert ezzel nem lesz értékesebb a szememben. Sőt azt fogja éreztetni, hogy jó vagy érzelmi és anyagi mankónak, de szexpartnernek már nem. Tegyük fel, hogy a lányok elvárják a figyelmet, kedvességet, érzelmi támogatást, hogy fizess mindent a randikon, te találj ki minden programot és ezt te mind teljesíted és nem akarnak dugni veled, akkor mégis mit adnak cserébe?



„Olyan nehéz kibírni pár hónapot a szex nélkül?”


Igen.


„Aztán hiába találsz valakit, aki engedi akármikor, ha az egyéb dolgokban meg nem olyan jó.”


Mégis mi más lehet, ami nem olyan jó? Nem akarok együtt ebédelni a szüleivel, megismerni a hülye barátait, olyan programokra menni vele, melyek előtt legszívesebben felkötném magam, úgy tenni mintha érdekelne amit mond, elviselni a rinyálását, csakhogy a végén széttegye a lábát, mert erre megy ki az ún. komoly kapcsolat is. Ráadásul mi mást tud nyújtani egy lány a szexen kívül, amit ne tudnék megoldani mondjuk a haverjaimmal, vagy a családtagjaimmal?


”És most képzeld el, mit tudhat az a csaj, aki másfél év "szexhiány" ellenére is magánál tud tartani... itt már kicsit többről van szó.”


Semmit, mert kizárt dolog, hogy szex nélkül magánál tartson másfél évig. (Lásd az utolsó mondatomat). Úgy látom nálad másfél év az ideális idő. Hát nálam nagyon nem és ezért nem én vagyok a türelmetlen hülye. Mégis miféle kapcsolat az, ahol elvileg szeretitek egymást, de 18 hónapig nincs semmi?

Tényleg kíváncsi lennék, hogy szerinted mégis mit tud nyújtani egy csaj, hogy „cserébe” hozzá se érj másfél évig.

2012. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
mi más lehet, ami nem olyan jó? hát, mondjuk, hogy a szexen kívül semmi más nem stimmel? nem értetek egyet az égvilágon semmiben, nincs közös hobbi, ízlés, érdeklődés, semmi. ha nem szexeltek, mit csináltok? tudod, az élet nem csak szexelésből áll.
2012. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim válasza:
nem zavarna..sőtt..le sem tudna magáról vakarni.ritka kincs
2012. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim válasza:

Hagyjátok már szerencsétlen barmot!

Nem nyilvánvaló, hogy valami nagyon el van vele b*szva? Vagy nagyon csúnyán átverte pár ri*anc, vagy a szülei nem törődtek vele eleget, de valahol nagyon el lett cseszve a szociális nevelése.

Teljesen egyértelmű, hogy érzelmileg egy nulla, mert még mindig azon az ovis szinten él, hogyha egy tetszik egy lány, megdobom, mert foglalkozni akarok vele, de ha megtudná, hogy tetszik, jajuramistennagyonszar lenne.

Ezért a nők neki csak szexre kellenek, mert érzelmileg még éretlen - akármilyen okból is.


Így pedig könnyen érthető az álláspontja, hogy az egyetlen dolog, amit ő akar, a szex, nincs meg, akkor az számára nagy érvágás. Ahogy a nagy többség számára az a nagy érvágás, ha ilyen bunkóval kerül össze.

De a diverzitás gyönyörködtet, ugyebár.


Nem értem a többit sem, mi nem világos nektek azon, hogy ez a szerencsétlen nem fogja fel egy valódi párkapcsolat lényegét? Szerinte az emberek nem azért vannak együtt, mert így akarják, hanem mert dugni jó, oszt jónapot!


Amit azonban nem értek, hogy miért nem megy hivatásoshoz, most teljesen őszintén, szerintem nincs semmi derogáló ebben. Mert tulajdonképpen most is ezt csinálja, úgy látom a randikon ő fizet, ő hívja meg a lányt, blabla, a szexért cserébe. Ehhez pedig, ahogy említette, el kell viselnie az idegesítő dumákat a nagyszülőkről és egyébről.

Szerintem sokkal könnyebb lenne az élete, hogyha inkább egy igényes fizetőshöz menne. Sokkal többe szerintem nem kerül (legalábbis olyasvalakinek, aki úgy látom sokat költ a csajokra), s ezen felül minőségi szexet kap érte, fejfájás, hívogatás és mindenféle felesleges rinya nélkül.

Őszintén, nem egyszerűbb..?

2012. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
én is ezt mondtam neki, de leszólt érte...pedig minden gondja megoldódna...
2012. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim válasza:
G.ci te egy abnormális f*szrángató paraszt vagy. Remélem,hogy olyan nemibetegséged kapsz el amitől fájdalmasan,lassan rohad le a f*szod. ;))) Tudod mekkora érték az a mai világban,hogyha valaki szűz??? Mennyél k*rválkodni, ott nem kell várnom, és nem Te b*szod meg a csajt,hanem ő fog téged úgy,hogy beleroskadsz ;)))))
2012. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:

„mi más lehet, ami nem olyan jó? hát, mondjuk, hogy a szexen kívül semmi más nem stimmel? nem értetek egyet az égvilágon semmiben, nincs közös hobbi, ízlés, érdeklődés, semmi. ha nem szexeltek, mit csináltok? tudod, az élet nem csak szexelésből áll.”


Nem csak abból, de nem is ilyen, hülye érzelgős, kézfogós, sétálgatós baromságokból, bármennyire is odavagytok ezért. A kapcsolatok pedig úgyis szakítással fognak véget érni, akkor meg minek szenvedni velük.

Jó tudni, hogy mindenki mennyire k*rva okos és, hogy pszichológusnak képzeli magát.


”Nem értem a többit sem, mi nem világos nektek azon, hogy ez a szerencsétlen nem fogja fel egy valódi párkapcsolat lényegét?”

Ti idealizáljátok túl ezt az egészet. Aztán ha vége, akkor jösztök sírni.


”Sokkal többe szerintem nem kerül (legalábbis olyasvalakinek, aki úgy látom sokat költ a csajokra), s ezen felül minőségi szexet kap érte, fejfájás, hívogatás és mindenféle felesleges rinya nélkül.”

Sehol nem írtam, hogy sokat költök a csajokra. Miért, ti miért hívjátok el a csajokat randira, ha nem azért, hogy megdughassátok őket? Ja tudom, megtalálni a másik feleteket, boldogan élni és a többi baromság.

„G.ci te egy abnormális f*szrángató paraszt vagy. Remélem,hogy olyan nemibetegséged kapsz el amitől fájdalmasan,lassan rohad le a f*szod. ;))) Tudod mekkora érték az a mai világban,hogyha valaki szűz??? Mennyél k*rválkodni, ott nem kell várnom, és nem Te b*szod meg a csajt,hanem ő fog téged úgy,hogy beleroskadsz ;)))))”


Mi van, elgurult a gyógyszered f*szszopókám? Mennyi idegbeteg g*ciláda jár erre az oldalra. Nyugodj már meg, mert a végén még szívinfarktust fogsz kapni! Mindenki magából indul ki.

2012. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!