Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kiderül a csajról hogy...

Ha kiderül a csajról hogy szűz akkor elhagynád ez miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért?

Ha nem akkor miért?

(bocs a hülye fogalmazásért)


2011. dec. 23. 21:29
 71/96 anonim ***** válasza:

„Önigazolás. Nem hablaty a belső harcokról szóló mesék, nagyon is valóságos, te is főleg magadnak akarod bizonygatni, hogy te mennyire egy frankó gyerek vagy, hogy nem kellenek érzelgős baromságok, megvagy te nélkülük is, ezáltal legyen valamiféle önbizalmad. Ha úgymond bevallanád belül magadnak, hogy igazából nem is, akkor hamar összeomlanál, összeomlani meg senki sem akar, nyilván harcol ellene.”


Nem kell bizonyítanom magamnak semmit. Nektek pedig főleg nem. És hidd el, nem fogok összeomlani.


”Abban meg teljesen tökéletesen abszolút biztos vagyok, hogy sosem fogom azt gondolni, hogy "az összes nő krva".


Ezt sehol sem írtam.


”és akkor minek szexelsz? Úgyis szakítani fogsz nemde?

Próbállak megérteni de nem megy.”


Ha nem élem bele magam, hogy minden szép és jó, hogy 50 év múlva is együtt leszünk, akkor nem is kell csalódnom a végén, ellentétben veletek, amikor véget ér a dolog.


„Undorító egy selejtes ember ez.. kincs az ha valaki a mai világban érintetlen :)”


Na a másik agyhalott, akit kiengedtek a kisegítőből, aki bedob egy elcsépelt közhelyet.

2012. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:

A hülyék (akinek nem inge..) lehúznak a maguk szintjére, és ott s.zarrávernek, azon a szinten ők a jobbak. Akinek meggyőződése ez, vagy az - azzal nem lehet mit kezdeni, de sajnálom, hogy így gondolkoznak egyesek.

Nos, szerintem úgy bánj egy szűz lánnyal, ahogy szeretnéd, ha majd a lányoddal is viselkedne a pasija. Én nem örülnék neki, ha az a srác, akibe szerelmes, csak azért elhagyná pár hét/hónap után, mert szűz a lányom...

2012. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:

"Én nem örülnék neki, ha az a srác, akibe szerelmes, csak azért elhagyná pár hét/hónap után, mert szűz a lányom..."


Nyilván az sokkal jobb, ha megdugja aztán lép le.

2012. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz? :) te törvényszerűen kimondtad, hogy ha nem fekszik le veled a szűz lány, akkor pár hónap után elhagyod. Most meg ironikusan azt írod, hogy "nyilván az sokkal jobb, ha megdugja aztán lép le." ... Mintha az is törvényszerű lenne, hogy miután megdugta, le kell lépnie.

Értékelem, hogy szeretsz kötekedni, én is ilyen vagyok. De felteszem, te sem örülnél, ha a 16 éves szerelmes kislányod azért ejtenék, mert még nem érzi magát felkészültnek a szexre. Ha ilyen történne, őszintén: a pasinak adnál igazat, és nem a lányodnak? És megmondanád neki, hogy "így jártál, lányom"? Szerintem nem. HA pedig nem, akkor miért gondolkozol így egy szűz lánnyal kapcsolatban?

2012. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:

19:27-re:


Én vagyok a "hiperintelligens, mindentudó pics@", lánykori nevén Fräulein Sigmund Freud. :-)


Csupán annyit írnék még, hogy attól, hogy vagdalkozol és meghazudtolsz másokat, attól még nem lesz igazad. Megkeseredett ember vagy, akit őszintén sajnálok.

Ennyi volt, befejeztem a vitát.

2012. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:

"„Netán nem bízol meg mondjuk a csajban, akit megdöngetni készülsz?”


Persze, hogy nem. Ha bíznék bárkiben is, olyan lennék, mint ti. Várnék hónapokig és áltatnám magam, hogy milyen király lesz minden. "


De pont ez az. Látod? ez sem sokkal másabb mint az "ahhoz eléggé bízik bennem hogy randira jöjjön, de annyira már nem hogy lefeküdjön velem?" feltevésed. Egyébként a bizalom-bizalom közti különbséghez példa: anyádat nem úgy szereted mint a csajodat,(bár úgy gondolom, hogy te nem szereted egy csajodat sem, már ha volt) szóval ez ugyan nem bizalom bizalom közti különbség, de szeretet közti. És ugyanez van bizalommal is.


Figyelj! Ha nem tudod kicsit sem átérezni a lányok helyzetét, az nem gond, de ha nem vagy képes megérteni, az már az. Magyarul, nem várjuk el tőled, hogy átérezd hogy jaj, félnek az elsőtől. Nem. Csak értsd meg! Fogadd el, hogy így van! Fogadd el, hogy egy lánynak kiszolgáltatott helyzet, hogy igenis fél attól hogy mit fogsz gondolni, hogy nem okoz-e csalódást, hogy ez egy nagyon közeli és intim dolog, amihez egy nagyon mély bizalom kell, ami idő míg kialakul, hogy nem azért vár, mert nem akar veled szexelni, hanem mert még nem érzi magát felkészülve rá, egyszerűen fogadd el, hogy fél! hiába vagy mellette, ehhez nagyon mélyen fel kell oldódnia, az valakinél hosszabb-valakinél kevesebb idő. ÉSFÁJ! erre valahogy sosem reagálsz.

Különben egy szóval sem mondta az a fiú, aki nem szexel a bnőjével, hogy elfolytja a nemi vágyait: pont az ellenkezőjét mondja. Hogy igenis kielégítik egymást. Különben egy dolog érdekelne, kérlek válaszolj: voltál már szerelmes? szeretted csak egy barátnődet is, vagy az összeset csak azért tartottad hogy legyen kivel szexelni? Akartál valaha tőlük mást mint szexet? És még egy kérdés: akarsz egyáltalán házas lenni? akarsz gyereket, nem hiszem. Valahogy a válaszaidból az jön le, hogy nem. De amikor már középkorú leszel, amikor már olyan idős leszel, nehezen találsz magadnak igazi barátnőt, mert már mindenki férjezett lesz. Vagy elvált, aki nem akar kapcsolatot. Nagyrészt egyedül maradsz majd. Okés, most élvezd az életet, de ez vissza fog ütni. És hány éves vagy? Csak érdekel. Valóban nincsen köze a korodhoz a véleményedhez, de hogy mennyi élettapasztalatból vontad le ezeket a következtetéseket, nagyon is. Nem érdekel pontosan. Csak hogy tízes, húszas, harmincas...

2012. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
Szia 15:47, hány éves vagy? máris tetszel! :) a legértelmesebb hozzászólás az oldalon... (14:51, 21:10, 01:12 vagyok)
2012. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 A kérdező kommentje:
én is ezt kérdem, áruld el már légyszives
2012. jan. 3. 18:51
 79/96 anonim ***** válasza:

„De felteszem, te sem örülnél, ha a 16 éves szerelmes kislányod azért ejtenék, mert még nem érzi magát felkészültnek a szexre. Ha ilyen történne, őszintén: a pasinak adnál igazat, és nem a lányodnak? És megmondanád neki, hogy "így jártál, lányom"? Szerintem nem. HA pedig nem, akkor miért gondolkozol így egy szűz lánnyal kapcsolatban?”


A szülő mindig a gyerekének ad igazat, függetlenül a körülményektől. Ezért szülő. Azt viszont nem hiszem el, hogy egy szülő jobban kiakadna azon, hogy lekoptatták a szűz kislányát, mint azon, hogy megdugták – most mindegy, hogy mennyi idő után, vagy, hogy szűz volt-e.


„Csupán annyit írnék még, hogy attól, hogy vagdalkozol és meghazudtolsz másokat, attól még nem lesz igazad. Megkeseredett ember vagy, akit őszintén sajnálok.

Ennyi volt, befejeztem a vitát.”


Nem vagdalóztam, nem hordtam le senkit a sárga földig, nem hazudtoltam meg senkit. Továbbra is a saját álláspontomat írtam le. És attól, hogy lehülyéztek még nem nektek lesz igazatok.


„Figyelj! Ha nem tudod kicsit sem átérezni a lányok helyzetét, az nem gond, de ha nem vagy képes megérteni, az már az.”


Miért baj az, ha nem értem meg, mint az, hogy nem érzem át?


”Magyarul, nem várjuk el tőled, hogy átérezd hogy jaj, félnek az elsőtől. Nem. Csak értsd meg! Fogadd el, hogy így van! Fogadd el, hogy egy lánynak kiszolgáltatott helyzet, hogy igenis fél attól hogy mit fogsz gondolni, hogy nem okoz-e csalódást,”


Most kezdjek el sírni? Fordítva is ugyanaz a helyzet. A srácoknak is teljesíteni kell, ők sem akarnak csalódást okozni, mert mi lesz, ha nem jó stb. A férfiak sem lelketlen b.szógépek, akiknek mindegy csak lyuk legyen, bármennyire is ez van a köztudatban.


”hogy ez egy nagyon közeli és intim dolog, amihez egy nagyon mély bizalom kell, ami idő míg kialakul, hogy nem azért vár, mert nem akar veled szexelni, hanem mert még nem érzi magát felkészülve rá, egyszerűen fogadd el, hogy fél! hiába vagy mellette, ehhez nagyon mélyen fel kell oldódnia, az valakinél hosszabb-valakinél kevesebb idő. ÉSFÁJ! erre valahogy sosem reagálsz.”


Megint csak valaminek a túlbonyolítása. És erre mégis hogyan lehet felkészülni hónapokig? Mert akkor ennyi erővel még egy év múlva is a félelemtől fogtok rettegni. Ezt most nem b.szogatásból kérdezem, mert komolyan érdekel.

A szüzesség elvesztésébe pedig még senki sem halt bele tudtommal. Akkor ennyi erővel én meg nem érzem magam eléggé felkészültnek, hogy anyagi és érzelmi mankó legyek, ha már ezt várják el, mivel ugye a szex csak kínszenvedés a csajoknak.


”Különben egy szóval sem mondta az a fiú, aki nem szexel a bnőjével, hogy elfolytja a nemi vágyait: pont az ellenkezőjét mondja. Hogy igenis kielégítik egymást.”


Jó rendben van. Ha ez őket kielégíti, akkor sok boldogságot, de nekem akkor is a csokis papír nyalogatása kategóriába tartozik.


”Különben egy dolog érdekelne, kérlek válaszolj: voltál már szerelmes? szeretted csak egy barátnődet is, vagy az összeset csak azért tartottad hogy legyen kivel szexelni? Akartál valaha tőlük mást mint szexet?”


Szerintem ezekre a kérdésekre te már kitaláltad a saját válaszodat. De azért megerősítelek: NEM.


”És még egy kérdés: akarsz egyáltalán házas lenni? akarsz gyereket, nem hiszem. Valahogy a válaszaidból az jön le, hogy nem.”


Ebben igazad van.


”De amikor már középkorú leszel, amikor már olyan idős leszel, nehezen találsz magadnak igazi barátnőt, mert már mindenki férjezett lesz. Vagy elvált, aki nem akar kapcsolatot.”


Egy férfi sosem lesz öreg, csak egy nő. Ha akarok 45 évesen is csinálhatok gyereket, ellentétben veletek. Fiatal korukban a csajok vannak nyeregben, mert azt hiszik, hogy a külsejükkel mindet elérhetnek. Aztán 35 évesen, amikor nem kellenek senkinek már jó lenne bárki, nem beszélve a sok komplexusos kis csajjal, akik 40 éves pasikra buknak. Úgyhogy én nem aggódnék emiatt.


”Nagyrészt egyedül maradsz majd. Okés, most élvezd az életet, de ez vissza fog ütni. És hány éves vagy? Csak érdekel. Valóban nincsen köze a korodhoz a véleményedhez, de hogy mennyi élettapasztalatból vontad le ezeket a következtetéseket, nagyon is. Nem érdekel pontosan. Csak hogy tízes, húszas, harmincas...”


Húszas. Most jobb. Persze ebből is következtetni fogsz, de nem mindegy, hogy az ember 21 éves, vagy 29.

2012. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
:) hagyjuk... jó?
2012. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!