Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kiderül a csajról hogy...

Ha kiderül a csajról hogy szűz akkor elhagynád ez miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért?

Ha nem akkor miért?

(bocs a hülye fogalmazásért)


2011. dec. 23. 21:29
 41/96 anonim ***** válasza:

”ÖÖö nem tudom észrevetted-e, de nem vagy nő (hát, talán), és viszont aki de, az néhány dologban máshogy gondolkodik, más fontos neki, mint neked. Ez még érthető? Nem olyanok, mint te. Neked nem fontos.”

Akkor ők miért nem veszik tudomásul, hogy mi is másképp gondolkozunk? Persze mi vegyük tudomásul, hogy ők mások, eltérő a gondolkodásmódjuk, de visszafelé már nem érvényes igaz.

„Nekik fontos. Kérdezd tőlük. Én megértem őket, végtére is fájdalommal járhat, érzelmesebbek is, mint mi, nagyob érzelmi hatást vált ez ki náluk.”

Arról nem tehetek, hogy egész kis koruk óta úgy nevelik őket, hogy minden szarért rinyáljanak és hisztizzenek, míg a fiúkat úgy, hogy nehogy sírjanak már, nehogy kimutassák már az érzékeiket, mert az milyen dolog már.

„Nem sok olyan van, aki kijelenti, hogy márpedig 0,5/1/2/10786786 évig semmi, a legtöbbje nem időhöz köti, hanem ugye a bizalmi/kedvi szinthez.”


Aztán érdekes mód ez az idő elnyúlik majdnem egy évig. Változatlanul állítom, hogyha két hónap után sincs, akció, akkor felesleges szenvedni vele.


”Képzeld, van olyan fiú is, aki ugyanezt teszi. Na velük mivan? Tudom, biztos homokosok...”


Ez az egyik ok, mivel minden srác az első perctől fogva dugni akar és ez rendjén is van. Ha valaki srác létére úgy viselkedik, mint valami csaj, azzal valami nincs rendben.


”Megértem, hogy ki vagy akadva az ilyenekre, DE nem ez a jellemző! Nem kéne azt is ide sorolni, aki nem ilyen. Megint: gondolkodni, gondolkodni... „

Jó, majd vágd hozzám, hogy én találtam ki az egészet.


"Szóval, akkor bizalom és bizalom közt is van különbség."

Jóég, még jó hogy van... ezt eddig nem tudtad?

Nem. Vagy teljesen megbízok valakiben, vagy sehogy.



”Ja, és mondok valamit, lehet hülyének fogsz nézni, de engem nem zavar: van egy csodás barátnőm, aki meg szeretné tartani a szüzességét a házasságig (vallási ok). Másfél éve vagyunk együtt.”


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2435..



”A szüzességét szeretné megtartani, majdnem minden más mehet... és isteni! Nincs hiányérzetem, nem tartom olyan fontosnak a puszta dugást, a kapcsolat többi területén olyat nyújt, aminek még halvány esélyét sem láttam másokban, úgyhogy még így is nagyon jó dolgom van.”

Ez kb. olyan, mintha eléd b.sznák a kedvenc csokidat, de hozzá sem érhetnél, de azért a papírját lenyalhatnád. Aztán ha végül mégis ehetnél belőle, de romlott lenne a tölteléke, akkor utána bemagyaráznád magadnak, hogy de hát jó az. Sajnálom a barátnődet, mert gondolom kiskora óta átmosták az agyát, hogy a szex milyen bűnös és rossz dolog. Aztán, ha olyan hülye leszel, hogy elveszed, akkor majd jön az, hogy csak utódnemzésre szabad csak használni, de azt is csak sötétben paplan alatt. Azt pedig nem hiszem el, hogy egészséges fiatal férfi létedre nem dugnád meg úgy, hogy fel se bírjon állni. Mert ha igen, akkor nem én vagyok az idióta, hanem te.

„És elmúlt 20 éves, és nem csúnyarondakövér, nagyon nagyon nem... Na ilyenkor mi van? Vesztegetem az időmet? Keressek olyat, aki lefekszik velem? Valójában nem is szeret? Bigott liba? Ha ezt tenném: boldog lennék? Nem. Szeret valójában? Igen. Bár nyilván más sokkal jobban meg tudja állapítani mint én... „

Szerintem te pontosan meg is válaszoltad. De áltasd csak magad, hogy ez mennyire király dolog.


”A komoly kapcsolat fontosságára pedig majd rájössz, ha szerencséd van (:”


Te meg arra, hogy cipőt, autót, de még 300 forintos kínai pólót sem veszünk próba nélkül, mert lehet, hogy reklamációt nem fogadnak el a pénztártól való távozás során.


”18.25-most megnyugtattál, léteznek még normálisan gondolkozó pasik”


Szerintem a fenti mondatok nagyon távol vannak a normális gondolkodástól, de nyilván annak adsz igazat, aki veled ért egyet.



”Szóval aki még szűz az csakis ebbe a kategóriába eshet?

Hát én nem vagyok dagadt,se ronda és még azt sem mondhatnám hogy elviselhetetlen.Itt az élő példa rá 22 évesen.”


Ez csak pár ok volt, ami eszembe jutott. Mit tudom én, hogy mi a te bajod, de nem is érdekel.

„szerintem, akik korán elvesztik a szüzességüket, és fűvel-fával vannak, inkább tartoznak a csúnyakövér, stb. kategóriába. tudod, miért? mert aki nem az, az megteheti, hogy válogat...hogy kivel fekszik le. szerintem ennek a betegnek sose volt nője, biztos ronda, (hogy hülye, az már kiderült), és ezért ír marhaságokat.”


Te írsz baromságokat, mert aki nem tartozik a fenti kategóriába, az bizony nem fog sokáig válogatni.


”és mi az, hogy "elmész vele randira de nem fekszel le vele?" könyörgöm, azért egy randi, meg a szex (ami intim dolog, és igenis kell hozzá nagyfokú bizalom) közt van némi különbség.”


Sehol nem írtam, hogy már az első randin meg kell történnie a dolognak, de amikor már hetek, sőt hónapok teltek el és még mindig nem történt semmi, pedig állítólag szereti az illetőt, na az már kib*szott dühítő.

2011. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
91%

"Akkor ők miért nem veszik tudomásul, hogy mi is másképp gondolkozunk? Persze mi vegyük tudomásul, hogy ők mások, eltérő a gondolkodásmódjuk, de visszafelé már nem érvényes igaz. "

Dehogynem veszik tudomásul, tudni kell kompromisszumot kötni, ha ellentétes nézetek állnak fenn. Erre meglepően sokan képesek.


"Arról nem tehetek, hogy egész kis koruk óta úgy nevelik őket, hogy minden szarért rinyáljanak és hisztizzenek, míg a fiúkat úgy, hogy nehogy sírjanak már, nehogy kimutassák már az érzékeiket, mert az milyen dolog már. "

Megintcsak egy téves sztereotípia.


"Ez az egyik ok, mivel minden srác az első perctől fogva dugni akar és ez rendjén is van."

Ismét...


"Nem. Vagy teljesen megbízok valakiben, vagy sehogy. "

Végletes gondolkodás -> butaság.


"Sajnálom a barátnődet, mert gondolom kiskora óta átmosták az agyát, hogy a szex milyen bűnös és rossz dolog. Aztán, ha olyan hülye leszel, hogy elveszed, akkor majd jön az, hogy csak utódnemzésre szabad csak használni, de azt is csak sötétben paplan alatt."

Nem. Nem nevelték így, és nem jön majd az utódnemzéses-paplanalatt. Elég szexmániás a lelkem, jóval vadabb ilyen téren, mint én. Pont hogy kérte, hogy ne csak az ágyban csináljuk majd... De te biztos jobban tudod, mint én, aki másfél éve ismerem...


Az a te bajod, hogy kitaláltál jópár ilyen sztereotípiát (ahogy mondani szokták, általánosítás), és akkor az van és punktum, mindenkit beteszel valamelyik kategóriába. Pedig valójában baromira nem így van, sokkal-sokkal árnyaltabb a kép, az emberek egész egyszerűen nem 2-3 tulajdonságból állnak, pláne nem egymásból következő tulajdonságokból (ugye hogy vallásos -> házasságig szűz -> utána is az marad -> csak paplan alatt -> blablabla) Ha nem tudod elfogadni a világ bonyolultságát, és azt, hogy téves, amit hiszel róla, akkor nagy gond van veled. Kéne egy kicsit engedni, hogy hoppá, van, ami nem egészen úgy van, ahogy te azt hiszed, és NEM tudod jobban másoknál az ő dolgukat. Olyan dolgok léteznek a világon, amiktől kifüstölne a pici agyacskád...

2011. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:
utolsónál ott a pont!
2011. dec. 30. 11:49
 44/96 anonim ***** válasza:
te kötekedő, figyelj csak ide: itt vagyunk jópáran, akik felvilágosítottak, hogy marhaságokat beszélsz. nem zavar, hogy egyetlenegy ember nem értett veled egyet? tán bele kéne gondolni, hogy miért is. nem lehet, hogy netalántán, esetleg benned van a hiba? mindenki hülye csak te vagy a jó, mi? nem csodálom, hogy nem fekszenek le veled két hónap után (se), gondolom, addigra kiismernek annyira, hogy ne tartsanak rá érdemesnek. menj prostihoz, az rögtön adja magát.
2011. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
63%

„Dehogynem veszik tudomásul, tudni kell kompromisszumot kötni, ha ellentétes nézetek állnak fenn. Erre meglepően sokan képesek.”

Rendben van. Ebben az esetben milyen kompromisszum lehetőség áll fenn, ha az egyik fél nem akar szexuális kapcsolatot létesíteni, míg a másik igen? Szakítsanak?



”Nem. Nem nevelték így, és nem jön majd az utódnemzéses-paplanalatt. Elég szexmániás a lelkem, jóval vadabb ilyen téren, mint én. Pont hogy kérte, hogy ne csak az ágyban csináljuk majd... De te biztos jobban tudod, mint én, aki másfél éve ismerem...”

Azért szexmániás, mert azt mondta? Ennyi erővel én is profi forma 1-es pilóta vagyok, de még életemben nem ültem versenyautóban. Ha szexmániás lenne, akkor már rég orrba-szájba dugnátok. Ez csak ilyen azt mondom amit hallani akarsz duma. Egyáltalán nem ismerem, de nem is akarok ilyen csajokat megismerni.


”az emberek egész egyszerűen nem 2-3 tulajdonságból állnak, pláne nem egymásból következő tulajdonságokból (ugye hogy vallásos -> házasságig szűz -> utána is az marad -> csak paplan alatt -> blablabla)”

Azért koránt sem annyira összetettek és bonyolutak az emberek, mint hiszed. Néhány fontosabb tulajdonság pedig mindenkiben ott van. Van, akiben az önzőség, a rosszindulat, a kedvesség dominál, így nagyjából lehet következtetni.

„Ha nem tudod elfogadni a világ bonyolultságát, és azt, hogy téves, amit hiszel róla, akkor nagy gond van veled. Kéne egy kicsit engedni, hogy hoppá, van, ami nem egészen úgy van, ahogy te azt hiszed, és NEM tudod jobban másoknál az ő dolgukat. Olyan dolgok léteznek a világon, amiktől kifüstölne a pici agyacskád...”

Arról én nem tehetek, hogy mindenki szereti túlbonyolítani az egész világot. Én szeretek mindent leegyszerűsíteni és nem túlkomplikálni a dolgokat. Egyáltalán nem mondtam, hogy jobban tudom a dolgokat másoknál. Éppen ti hiszitek ezt és ezért írtok úgy, mintha idióta lennék, holott csak leírtam a saját álláspontomat.


„te kötekedő, figyelj csak ide: itt vagyunk jópáran, akik felvilágosítottak, hogy marhaságokat beszélsz. nem zavar, hogy egyetlenegy ember nem értett veled egyet?”


Nem igazán. Attól még, hogy többen vagytok, automatikusan igazatok van? Nem hinném. Felőlem lehettek ti tízen, húszan, százan leszarom, akkor is ragaszkodik a nézetemhez, mintahogy ti is a tiétekhez. Felvilágosítalak, hogy nem az a szentírás, amiben ti hisztek, csak mert többen vagytok.

Pár száz éve mindenki meg volt győződve róla, hogy a Föld lapos és, hogy a Nap kering körülötte, de pár tudós ennek az ellenkezőjét állította. Most ők voltak a hülyék, csak mert kevesen voltak? Hogy egy hülye példával éljek.


„tán bele kéne gondolni, hogy miért is. nem lehet, hogy netalántán, esetleg benned van a hiba? mindenki hülye csak te vagy a jó, mi? nem csodálom, hogy nem fekszenek le veled két hónap után (se), gondolom, addigra kiismernek annyira, hogy ne tartsanak rá érdemesnek. menj prostihoz, az rögtön adja magát.”


Van talán ti tévedtek. És csattanóként a szokásos, menj prostihoz duma. Unalmas már, hogy egyeseknek mindenre ez a válaszuk.

2011. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim válasza:
Szűzteleníteném.
2011. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
Sosem hagynám el..sőtt...
2012. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:

16:56 - hány éves vagy? Zseniális kis vitát robbantottál itt ki, nevetve olvasgattam. :) De nincs igazad. Hogy is lehetne igaza annak, aki pár hónap után otthagyná azt, akivel jár (csak azért, mert az még nem akar lefeküdni vele)? Továbbmegyek, hogy tudsz járni olyannal, akit nem szeretsz? Ha meg szereted, akkor miért nem tudsz rá várni?

Egy lánynak nem annyi a szüzesség elvesztése, hogy meglovagol téged, utána meg isztok egy forralt bort a szegedi Dóm téren! Természetes, hogy vannak "igényeid", de ezeket egy normális lánynak el lehet magyarázni, és ha továbbra is ragaszkodik a szüzességéhez, akkor oldjátok meg máshogy. Ha ez neked nem fér bele, de szereted, akkor úgyis vele fogsz maradni... Ha nem, akkor nem szeretted igazán, és akkor meg tökmindegy.

Azt már nem is merem mondani, hogy "no sex until marriage" meg hasonló rigmusok, mert talán már manapság nem ez az emberi "tartás" fokmérője a lányoknál. DE nagy baromság azzal példálózni a házasság utáni szex-szel kapcsolatban, hogy "Te meg arra, hogy cipőt, autót, de még 300 forintos kínai pólót sem veszünk próba nélkül, mert lehet, hogy reklamációt nem fogadnak el a pénztártól való távozás során." Mintha ezen múlnának manapság a házasságok... Ugyan már, most őszintén: ha ügyes a férfi, akkor bármilyen nőt magához tud "idomítani" a szexben, az meg elég gyenge kifogás lenne csak azért "próbálni vásárlás előtt", nehogy kiderüljön, hogy töke van a menyasszonynak...

A kérdezőnek: én nagyon örülnék egy szűz lánynak, emiatt biztos nem hagynám el. :) 27F

2012. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
40%

„16:56 - hány éves vagy? Zseniális kis vitát robbantottál itt ki, nevetve olvasgattam. :)”


A nézetem a témával kapcsolatban teljesen független a koromtól, a magasságomtól, a szemem színétől és a politikai meggyőződésemtől. Vagy miattam meg akarod bélyegezni a kortársaimat. Hidd el én is halálra röhögtem magam a sok ingerült p.csköszörűn, többek között rajtad is.


„Továbbmegyek, hogy tudsz járni olyannal, akit nem szeretsz? Ha meg szereted, akkor miért nem tudsz rá várni?”


Ha szeret, akkor miért nem akar velem együtt lenni fizikálisan is?


”Természetes, hogy vannak "igényeid", de ezeket egy normális lánynak el lehet magyarázni, és ha továbbra is ragaszkodik a szüzességéhez, akkor oldjátok meg máshogy.”


Például? Őszintén kíváncsi vagyok az alternatív javaslataidra. Ha pedig magyarázkodni kell és továbbra is játssza az irgalmas nővért, az nem normális.


„Ha ez neked nem fér bele, de szereted, akkor úgyis vele fogsz maradni... Ha nem, akkor nem szeretted igazán, és akkor meg tökmindegy.”


Értem. Ha én teljesítem a rám eső részt, randira viszem, figyelek rá, érzelmi támaszt nyújtok és elvárnék egy kis testi kapcsolatot – nem kompenzációként, hanem mert elvileg így normális egy kapcsolatban – és nem fogadom el, hogy várjál rám hónapokig dumát, akkor nem is szerettem? Megint csak azt mondom, hogyha szeretne, akkor kívánna is szexuálisan.


”DE nagy baromság azzal példálózni a házasság utáni szex-szel kapcsolatban, hogy "Te meg arra, hogy cipőt, autót, de még 300 forintos kínai pólót sem veszünk próba nélkül, mert lehet, hogy reklamációt nem fogadnak el a pénztártól való távozás során." Mintha ezen múlnának manapság a házasságok...”


Na látom, személyedben megérkezett az ügyletes szentfazék. Gondolom szerinted minden szép és jó, és nem is próbálsz ki semmit. Nem ezen múlnak a házasságok, melyek nagy része, amúgy is elb.szódik pár év után, de az olyan házasságok is megromlanak, amelyekben rendszeresen van szex, hát még az olyanokban, ahol nem megfelelő minőségben, vagy egyáltalán nincs.


„Ugyan már, most őszintén: ha ügyes a férfi, akkor bármilyen nőt magához tud "idomítani" a szexben, az meg elég gyenge kifogás lenne csak azért "próbálni vásárlás előtt", nehogy kiderüljön, hogy töke van a menyasszonynak...”


Ja igen, megint csak a férfi legyen ügyes, kitartó stb. és őrüljön meg egy szűz lánnyal. Hónapokig győzködje, hogy óvatos lesz vele, az orális szex nem undorító, ahelyett, hogy egy normális csajjal élvezné a szexet.


És nem én kezdtem a vitát, de nem fogom hagyni, hogy a sok gyökér lehülyézzen pusztán azért, mert máshogy vélekedek a témáról. Az utolsó hozzászólásom pedig már nem 0%-on van, tehát van még remény.

2012. jan. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:

25 - 35 közé teszlek, de igazából mindegy is.. nem akarom megbélyegezni a korosztályod a válaszaidból, hülyeség lenne.

Ha szeret, akkor miért nem akar veled lenni fizikálisan is? Hát basszus azért, mert fél... de miért ne félne? Csak mert te győzködöd, hogy feküdjetek le? :) vicc! fél a fájdalomtól, fél, hogy megtudja az anyja, fél a teherbeeséstől, fél, hogy csalódni fogsz benne, és ezek teljesen emberi dolgok egy normális 16-20 lánytól (mert most gondolom, erről a korosztályról beszélünk leginkább).

Az meg szerinted törvényszerű, hogy a házasságok tönkremennek? Ez nem realista, hanem pesszimista hozzáállás.

És miért lennék szentfazék? Azért, mert még hiszek valamiben, amiben mások már nem?

A lányok szerencsétlenek. Mindegyik. Ápolni kell a lelküket, ilyenek, ezzel együtt kell elfogadni és szeretni őket. Magadhoz kell "idomítani", "betörni" (csúnya szavak most) őket, de ez miért lenne fáradtság?

2012. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!