Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kiderül a csajról hogy...

Ha kiderül a csajról hogy szűz akkor elhagynád ez miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért?

Ha nem akkor miért?

(bocs a hülye fogalmazásért)


2011. dec. 23. 21:29
 21/96 anonim ***** válasza:
9.22-es: ja, mert ha szerelmes vagy abba a lányba, akkor nyilván nem bírod ki, közbejött egy-két nő, ugyan már, kit érdekel, nem számít. és akit rögtön ágyba lehet vinni, az nem fog szakítani? a másik meg, hogy ez hogy függ össze a szüzességgel? szerinted, ha valaki nem szűz, akkor rögtön automatikusan lefekszik fűvel-fával? attól még nem biztos, hogy egy alig ismert valakivel, akivel épp csak összejöttem, le akarok feküdni, rögtön...nemszűz létemre.
2011. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 A kérdező kommentje:

Utolsóval egyetértek én is, attól hogy könnyebben megkapható még nem biztos hogy nem fog szakítani veled,a másik meg az nem értem miért másabb valaki attól hogy még érintetlen,az igaz hogy még nincs meg a kellő tapasztalat, de könyörgöm, a kezdetekkor te se lehettél egy lepedőakrobata->>hogy egy kicsit poénra vegyem.

Nem megsértődni!

2011. dec. 26. 17:27
 23/96 anonim ***** válasza:

„Szép kis tévképzeteid vannak.”


Te nagyon nem vagy tisztában a tévképzet fogalmával. Miért lenne tévképzet az, hogy nem értek veled egyet?



„és akit rögtön ágyba lehet vinni, az nem fog szakítani? a másik meg, hogy ez hogy függ össze a szüzességgel?”

Kit érdekel, hogy szakít-e? Nekem ugyan nem kell hosszútávra senki.

„szerinted, ha valaki nem szűz, akkor rögtön automatikusan lefekszik fűvel-fával?”

Nem, de nem is kell rá hónapokat várni és nem tekinti hatalmas kincsnek saját magát, mert nem az.


”Utolsóval egyetértek én is, attól hogy könnyebben megkapható még nem biztos hogy nem fog szakítani veled”


Igaz, de a szűz csaj 100%, hogy mást fog keresni, ez pusztán idő kérdése.


„a másik meg az nem értem miért másabb valaki attól hogy még érintetlen,az igaz hogy még nincs meg a kellő tapasztalat, de könyörgöm, a kezdetekkor te se lehettél egy lepedőakrobata”


Igaz. Akkor ezt a mondatot majd szépen másold már be azokhoz a kérdésekhez, ahol leszólják a szűz srácokat, a hülye – magukat rendes csajnak valló – ribancok.


Feltettél egy kérdést és normálisan érvelve válaszoltam. Szerintem semmi sértő sértő volt benne. Megismétlem: nem fogom lottófőnyereménnyel egyenértékű kincsnek tekinteni egy lány szüzességét és ha még hónapok múlva is játssza az elérhetetlent, akkor mehet az anyjába, ha szűz, ha nem az. Én ugyan nem fogom feltenni a sokadik „egy éve vagyok együtt a barátnőmmel, de nem akar dugni velem, mit tegyek kérdést”. Az sem érdekel, ha nem értetek egyet velem. Te tetted fel a kérdést.

2011. dec. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
94%

és az fel sem merült benned, hogy nem "játssza az elérhetetlent", hanem még nem jött tisztába azzal, hogy mit is akar? elnézést, hadd legyen már némi beleszólása a lánynak is abba, hogy AKAR-e veled szexelni. akár szűz, akár nem.

ha neked csak a szexuális vágyaid kielégítésére kell valaki, akkor menj fizetőshöz. vagy csináld magadnak. hadd döntsem már el én, hogy mikor akarok lefeküdni valakivel. hogy mennyire vonzódom hozzá, hogy érdemesnek tartom-e intim kapcsolatra. nem ürítés ez, ugyanis, még ha te azt is hiszed...

továbbra is fenntartom, hogy nem függ össze a szüzességgel, hogy milyen hamar adja oda magát. és nem 100%, hogy fog keresni valakit, tudod, hány ellenpélda van?

2011. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
93%

A tévképzeteid a szűz lányok mibenlétével kapcsolatosak. Nagyon rosszul tudod, hogy mit miért csinálnak, az meg egyenesen ostobaság, hogy kijelented, hogy a 100%-uk ilyen, meg hogy mit fog csinálni... Elég sekélyes lehetsz, ha egyetlenegy ilyen semmitmondó tulajdonság alapján ilyen következtetéseket vonsz le egy embercsoportól.


Már látom a reakciód, ezért mondom: nem azt mondta senki, hogy nincs egyetlenegy önző szűzlányka sem, amilyet te írsz le, de közel sem - nagyon közel sem - ilyen mindegyik. Sima egyszerű emberi lények, akik egy számukra fontos lépést átgondolnak és megfontolnak. Sőt, mondok valamit: aki már nem szűz, az sem biztos, hogy rövid idő alatt beenged az ágyába. Sőőt, aki szűz, az sem biztos, hogy béna az ágyban első alkalomra, meg úgy előtte a többi dologban. Csak gondolkodni kéne néha, nem sértődöttségből beszélni, ami csak úgy ordít az írásodról. Nem minden ember ugyanolyan. Nem ugyanolyan egy adott tulajdonsággal rendelkező csoport összes egyede. Csak tudnám miért olyan nehéz ezt felfogni sokaknak...

2011. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
0%

„és az fel sem merült benned, hogy nem "játssza az elérhetetlent", hanem még nem jött tisztába azzal, hogy mit is akar? elnézést, hadd legyen már némi beleszólása a lánynak is abba, hogy AKAR-e veled szexelni. akár szűz, akár nem.”

Csak a szokásos. Még ő sem tudja, hogy mit akar, de helyette is találjam ki. Szíve joga eldönteni, de akkor nekem is, hogy mennyi időt és energiát áldozok belé a nagy semmiért.


”hogy mennyire vonzódom hozzá, hogy érdemesnek tartom-e intim kapcsolatra. nem ürítés ez, ugyanis, még ha te azt is hiszed...”

Szóval ez úgy működik, hogy az rendben van, hogy elmész vele randira, amit természetesen ő fizet, meghallgatja a baromságaidat, de dugni már derogál, mert nem tartod érdemesnek intimkapcsolatra? Ha randiról és hasonlókról van szó, akkor bízol benne, de ha szexről, akkor már nem:


”továbbra is fenntartom, hogy nem függ össze a szüzességgel, hogy milyen hamar adja oda magát. és nem 100%, hogy fog keresni valakit, tudod, hány ellenpélda van?”

Na hány ellenpélda van?


„Elég sekélyes lehetsz, ha egyetlenegy ilyen semmitmondó tulajdonság alapján ilyen következtetéseket vonsz le egy embercsoportól.”

Szóval most már külön embercsoport?


”Már látom a reakciód, ezért mondom: nem azt mondta senki, hogy nincs egyetlenegy önző szűzlányka sem, amilyet te írsz le, de közel sem - nagyon közel sem - ilyen mindegyik.”

Nem, de a nagy részük ilyen. Pofátlanul kihasználják a pasik érdeklődését, elvárnak mindent, aztán jön a te is csak azt akarod, legyünk barátok műsor. Az ilyeneket jobban rühellem, mint a ribancokat.

„Sima egyszerű emberi lények, akik egy számukra fontos lépést átgondolnak és megfontolnak.”

Mitől olyan fontos ez? Csak egy állapot, amit sokat túlidealizálnak. Ez csak egy szánalmas kifogás, hogy biztos csak meg akarják dugni őket, de ha valaki mellette van hónapokig, szerintem nem csak egy numerára pályázik, bármennyire is nehéz ezt elhinni.

„Sőt, mondok valamit: aki már nem szűz, az sem biztos, hogy rövid idő alatt beenged az ágyába. Sőőt, aki szűz, az sem biztos, hogy béna az ágyban első alkalomra, meg úgy előtte a többi dologban.”

Talán igen, de biztos, hogy nem fogja már a legelején kategorikusan kijelenteni, hogy márpedig egy évig semmi sem lesz.

„Nem ugyanolyan egy adott tulajdonsággal rendelkező csoport összes egyede. Csak tudnám miért olyan nehéz ezt felfogni sokaknak...”

Ha annyira más embercsoport tagjai, akkor ne menjenek a normálisok közé, hanem egymással lógjanak. És azt miért olyan nehéz megérteni, hogy másnak is vannak igényei? Persze, felbukkan egy szűz csaj, az mekkora király már, mindenki dobjon egy hátast. De ha az ember elvárna egy kis testi kapcsolatot egy bizonyos idő után – mert elvileg szereti – akkor közli, hogy ő nem fogja megtenni.

2011. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
88%
te egyszerűen szánalmas vagy. és hülye is.
2011. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
95%

Te egyszerűen hülye vagy. Jobbat nem tudok rád mondani.

Azért manapság a szűz lányok olyan 16-17 évesek... őket akarod megdöngetni pár hónap után? Lehet , hogy prűd vagyok de én biztos nem adnám magam oda ennyi idő után... Ha meg ilyen gondolataid vannak , remélem sosem lesz barátnőd.

A szüzesség nem függ azzal össze, hogy milyen hamar adja oda magát a lány. Max. annyiban befolyásolja, hogy lehet egy kicsit óvatosabbnak kell lenni, és jobban vigyázni rá. Attól még egy szűz lány is kívánja a szexet. És szerinted minden tapasztalt csaj már f*sszal a p*csájában született már nem azért?! Gondolkodhatnál egy kicsit ezen a hozzáálláson... És még csodálkozok amikor látom az efféle kérdéseket h : 16 éves vagyok és szűz, ugye nem gáz?! , meg hogy 17 éves vagyok és szűz barátom még nem tudja, nem merem elmondani neki, mit tegyek?! már teljesen megértem őket.. pont a magadfajta miatt.. szánalmas..te lenézel olyan embereket akiket nem is ismersz...vicc vagy



Ha meg nem ezt a korosztályt nézzük, hanem a 20-22 éveseket, akkor meg szerintem már más a helyzet. Lehet addig nem találta meg a megfelelő partnert, vagy más dologra koncentrált. Ha viszont ebben a korban kapcsolatba kerül valakivel nem fogja magát kéretni.

2011. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:

amúgy meg, ha szereted szerintem nem arra pályázol , hogy megdugd...

Ehhez kell egyfajta bizalom, és igenis nagy dolog. Nagy dolog, hogy elsőnek kivel szeretkezik. Ha az első nagyon rossz lenne neki, lehet élete végéig nem akarná és szeretné a szexet ... Az első meghatározó!

Mellesleg minden bizalom kérdése. Ha ilyen jeleket küldesz a párod felé, akkor viszont kizárt h megnyíljon előtted.

2011. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:

„Azért manapság a szűz lányok olyan 16-17 évesek... őket akarod megdöngetni pár hónap után?”

Á dehogy, feleségül akarom venni őket, anélkül, hogy megdugtam volna őket.

„Lehet , hogy prűd vagyok de én biztos nem adnám magam oda ennyi idő után... Ha meg ilyen gondolataid vannak , remélem sosem lesz barátnőd.”

Nem is kezdenék veled. Én pedig remélem, hogy soha senki sem akar majd megdugni téged.


”És szerinted minden tapasztalt csaj már f*sszal a p*csájában született már nem azért?!”

Nem, de nem is kell szenvedni velük annyit, hogy nem fogsz belehalni, az orális szex nem undorító stb.

„te lenézel olyan embereket akiket nem is ismersz...vicc vagy”

Te ugyanúgy lenézel engem, csak mert teljesen másképp vélekedek a témáról, mint te. Te sem ismersz.



”Ha meg nem ezt a korosztályt nézzük, hanem a 20-22 éveseket, akkor meg szerintem már más a helyzet. Lehet addig nem találta meg a megfelelő partnert, vagy más dologra koncentrált. Ha viszont ebben a korban kapcsolatba kerül valakivel nem fogja magát kéretni.”

Mivel miden csajra jut pár szerencsétlen, aki legalább megdugni meg akarja őket, így ha egy csaj ennyi idősen még szűz, akkor feltehetőleg k.rva dagadt, csúnya, vagy elviselhetetlen a természete. Esetleg mindhárom. Persze, nem fogja magát kéretni? Nyilván a több éves frusztráció már rég az agyára ment, így rosszabb, mintha tizen éves lenne. De teljesen mindegy, akkor sem kéne.

„amúgy meg, ha szereted szerintem nem arra pályázol , hogy megdugd...

Ehhez kell egyfajta bizalom, és igenis nagy dolog. Nagy dolog, hogy elsőnek kivel szeretkezik.”


Ha te szeretsz, akkor nem fogsz szopatni hónapokig. Bizalom? Szóval, ha eljössz velem randira, közös programokra, akkor bízol bennem, de ha a dugásra kerül a sor, akkor már nem?


„Ha az első nagyon rossz lenne neki, lehet élete végéig nem akarná és szeretné a szexet ... Az első meghatározó!”


Ez már az ő baja. A sok tizenéves kis ribancot pedig nem tudom sajnálni, akik versenyeznek, hogy ki veszíti el hamarabb egy diszkóban. Én nem az általad lehordott, magamfajták miatt. Aztán persze ugyanazt csinálják minden hétvégén, úgyhogy nem hiszem, hogy annyira rossz lenne nekik. Arról pedig nem én tehetek, hogy a csajok nagy részének a szex egyfajta szívesség, vagy kényszer.


”Mellesleg minden bizalom kérdése. Ha ilyen jeleket küldesz a párod felé, akkor viszont kizárt h megnyíljon előtted.”


Ha nem bízik bennem, akkor legalább sikerül az elején kiszűrni és nem pazarolok rá hónapokat feleslegesen.


Egyébként gratulálok, hogy a legfőbb érvetek a lehülyézés lett.

2011. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!