Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Titeket izgat, ha egy...

Fiúk! Titeket izgat, ha egy csaj szűz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy bennetek felébred a "vadászötszön", ha megtudjátok, hogy a kiszemelt lány szűz, vagy inkább elrettent? Van, aki kifejezetten menekül a szűz lányoktól, merthogy nem akar vele "szenvedni" stb...Ti hogy vagytok ezzel? Légyszi kort írjatok!

Előre is köszi!


2011. dec. 21. 12:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha tartós kapcsolatról van szó akkor ez egy igen nagy előny, viszont ha egyéjszakás kaland akkor inkább kerülöm.
2011. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az a lány a szüzességét mennyire hajlandó elveszíteni. Maga az, hogy szűz egy lány nem annyira izgató tény, inkább az, hogy elvenni ezt tőle, vagy esetleg más mókákat csinálni Vele. 23F
2011. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárólagos rendezőelv, de mindenképpen vonzóbb, mint akiben harangozni lehet.


sok.

2011. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én örülök annak, ha egy lány akivel alakulóban van valami komolyabb, szűz. De egyéjszakás kalandoknál ez szinte kizárt, bár engem ott se zavarna igazán, ha a lány úgy gondolja, hogy neki ez kell...
2011. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
27%
persze hogy izgat,imadok szüz csajokat dugni!!!!23 vagyok
2011. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Aki privátban írt, annak üzenném, hogy már kb 5 levelem van tőle más kérdésekkel kapcsolatosan, szóval nem valószínű, hogy visszaírok(és legalább a leveleid szövegét változtasd meg, ne mindenkinek ugyanazt írd, mert kaptam már tőled 3 ugyanolyan levelet.)

2011. dec. 21. 12:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem igen izgatna! 34F
2011. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

De ha netalántán saláta puncija van, akkor is, hiába szűz csóri, egyeseknek az már szétbaszott...(mert a hülyeség határtalan) Szóval, nehéz az itteni véleményekre adni.

De engem is érdekel, h ki mit mond, és miért.

2011. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem izgat mert nem meri. meg kell neki mutatni hogy kell.
2011. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen mindegy...
2011. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!