Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kiderül a csajról hogy...

Ha kiderül a csajról hogy szűz akkor elhagynád ez miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért?

Ha nem akkor miért?

(bocs a hülye fogalmazásért)


2011. dec. 23. 21:29
 11/96 anonim ***** válasza:
0%

"Azért tettem fel mert engem már dobtak ez miatt,mert az illetőnek úgymond "tapasztaltabb" csaj hiányzott inkább és ezt meg is kaptam a szemembe. Mert én nem tudnám őt kellően kielégíteni."


Most sírjak? Hány olyan kérdés van, ahol a szűz srácokat egész egyszerűen kiröhögik, vagy valami fogyatékos szerencsétlennek gondolják? És ki tudnád elégíteni? Nem, ráadásul, míg mire nagy kegyesen hajlandó lennél ledobni a bugyidat, egy rakás csaj összejöhetne. Jól tette, egyáltalán nem olyan felbecsülhetetlen kincs az, hogy még nem tetted szét.

2011. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
100%
előbb jönnék össze egy szűz csajjal,mint egy rongyosra kefélt fruskával...
2011. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
4%
Én is küldtem már el szűz lányt. De nem azért mert szűz volt, hanem azért mert ESETLEN szűz volt! A béna csajokra senki sem kíváncsi!
2011. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
75%
Mi nők meg a szűz fiúkat szeretjük! Ribancpasiknak esélyük sincs!
2011. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
Szeretitek őket, de el sem tudjátok képzelni őket, mint potenciális barát, mert ugye nektek tapasztalt kell?
2011. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
Dehogy, annál nagyobb kincsként vigyáznék rá.
2011. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim válasza:
nem
2011. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
az elég hülye volt, aki azért hagyott ott, mert szűz vagy. ha szeretett volna, pl. kivárja, hogy megtanuld vele. ez egy, kettő, az, hogy tapasztalatlan az ember, nem jelenti azt, hogy nem fogja tudni kielégíteni a másikat. speciel nekem második alkalomra már sikerült. és az illető azt mondja azóta is, hogy az első alkalomkor sem látszott rajtam, hogy nincs tapasztalatom. (nagyon jól tudta akkor, hogy nincs. mégis, nem voltam se félénk, se gátlásos, se ügyetlen, semmi. csak úgy jött, magától..)
2011. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt hülye, csak realista. Minek várjon hónapokat, aztán meg jön a szokásos, legyünk barátok, te is csak azt akarod baromság. Így legalább összejött addig pár csaj, akikre nem kell várni és nem érzik felbecsülhetetlen értékű kincsnek magukat, csak mert nem tették eddig szét senkinek.


1. A csajok egyenesen kiröhögik a szűz srácokat. Arra nem gondolnak, hogy nekik is el kell kezdeni.

2. Hónapokig könyörögni kell nekik.

3. Kib.szott bénák és rengeteg idő mire belejönnek, ha belejönnek.

4. Bármikor rájuk törhet, hogy ők még nem szereztek elég tapasztalatot és jobb esetben szakítanak, rosszabb esetben a hátad mögött kúrnak félre.


Szóval bocs, ha nem fogom hanyatt vágni magam ez szűz csaj láttán. Ha pedig rövid időn belül nem akar dugni, akkor mehet a p.csába, mert nem fogok rá várni.

2011. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
Szép kis tévképzeteid vannak.
2011. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!