Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » S. O. S! Azt észre lehet...

S. O. S! Azt észre lehet venni, ha valaki már nem szűz? Rájöhet a barátom?! :S Hogy titkoljam el?!

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátommal, de eddig csókon meg egy kis pettingen kívül még semmi nem történt, mert én még szűz vagyok (vagyis voltam) és a barátom azt mondta, hogy nem fog sürgetni. Megígérte, hogy megvárja, amíg úgy gondolom, hogy készen állok, és hogy addig vár rám, amíg kell.


Na, de viszont most két napja őrült meg nagy buli volt este, állati jó hangulattal, meg minden, és hát nagyon bepörögtünk a csajokkal. Ittunk is rendesen, és hát eléggé becsíptem.

Volt ott egy srác, akivel elkezdtünk táncolni, és eléggé nyomult rám, úgyhogy szépen egymásba gabalyodtunk, smároltunk is, meg volt egy csomó tapizás... szóval aztán amikor megkérdezte, hogy nem megyünk-e ki egy kicsit, simán vele mentem. Sétálgattunk egy darabig, aztán én fázni kezdtem, és mondta, hogy ott lakik 3 percre, menjünk fel hozzá. Én meg felmentem. És tök jól elvoltunk, beszélgettünk, nevetgéltünk, aztán megint csókolózni kezdtünk, és hát végül a kanapén megtörtént a dolog, szexeltünk is egymással...


Most viszont ég a pofám, mert hát csóri barátomnak meg mit mondjak, ha észreveszi? El szeretném titkolni előle, nem akarom, hogy kiderüljön, hogy másnak adtam a szüzességemet... persze most már a barátommal is szexelnék, már egyáltalán nem parázok tőle, szóval nem lenne ebből gond, csak félek, hogy esetleg észreveszi. :S

Vajon meg tudná állapítani az együttlétünk során, hogy már nem vagyok szűz? Azt érzik a pasik, hogy ott van-e a szűzhártyánk, vagy sem? :S :S

Gondoltam arra is, hogy esetleg azt mondom neki, ha esetleg feltűnne neki, hogy biztosan edzés közben szakadt el (mert hogy RSG-zek), mert olvastam, hogy van ilyen is, hogy egy csajnak nem az első szex során szakad el, hanem mondjuk sport közben.

Szerintetek az jó ötlet? Vagy most mit csináljak? De amúgy ezt nem lehet megállapítani, csak nőgyógyászként, ugye? :S

Jaj, basszus! Tiszta gáz! :S Remélem, nem fogok lebukni, mert iszonyatosan szeretem a barátomat, és nem akarom emiatt a hülye buli miatt elveszíteni őt. :S


17/L


2011. szept. 22. 17:21
 71/126 kukucs13 ***** válasza:
94%
Mekkora egy gyökér vagy...xD
2011. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/126 anonim ***** válasza:
100%
remélem a kérdezőnek szántad...:D mert elolvastam az össze komit láttam hogy már egyszer írtál...
2011. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/126 wiWell válasza:
87%

A kérdésre válaszolva:

Nem fogja észrevenni, egy kicsit tapasztalatlannak kéne tettetned magad. Nem is kell túlmagyarázni, hogy sport vagy ilyesmi, van aki nem vérzik, a szuzhártyát meg - ha nem csak szuz lányokkal szexel akkor - nem fogja hiányolni. Amúgy meg szerintem fel sem merul benne, hogy nem vagy szuz, nem fogja firtatni.


OFF:

Jó nagy p*csa vagy, hogy szegény 7 hónapja vár arra, hogy felkészulj, te meg részegen egy vadidegennel dugatod meg magad... szép, szép. Legyen benned egy kis gerinc és szakíts vele, de ezt az undormányt ne mondd el, megszakadna a szíve.

2011. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/126 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez az egész KAMU!


Elhiszem hogy megtörténhet ilyen a valóságban de konkrétan a kérdező kamuzik. Jót röhög rajta hogy a sok ember hogy rákapott a témára. Ennyire hülye nő nincs a világon aki ilyet állít hogy szűz és azért nem lehet terhes.

2011. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/126 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, te vagy megszöktél a gyogyóból vagy a kamukérdések kiíróinak koronázatlan királynőjével van dolgunk xD Esetleg még a megalomániát tudom elképzelni. Választhatsz.
2011. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/126 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, én sokszor voltam már hányásig totál részeg, mégsem b*szattam meg magam senkivel, pedig volt rá jelentkező...

Kérdésedre válaszolva pedig nem , nem fogja észrevenni, de az biztos fel fog tűnni neki, hogy valamit titkolsz. Akaratlanul is máshogy fogsz viselkedni. Mondd szépen el neki, hogy hűtlen voltál hozzá, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. Te megbántottad, úgyhogy te is megérdemled, hogy szenvedjél egy kicsit. Majd , ha idősebb leszel rájössz, hogy nem a pia miatt feküdtél le egy random emberrel, hanem mert akartad!

2011. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/126 A kérdező kommentje:

Annak, aki azt írta, hogy terhes lehetek, az honnan veszi ezt a hülyeséget?? Még szűz voltam, megvolt a szűzhártyám, meg minden. Az első alkalomnál még nem lehet teherbe esni, csak utána. És mi csak összesen egyszer csináltuk.

És nem, nem szeretnék (és nem is fogok) szakítani a barátommal. Azt írták többen is (mármint akik a kérdésemre válaszoltak!!!), hogy nem lehet észrevenni, szóval nem fog kiderülni. Nekem tuti lakat lesz a számon, és kész, a probléma megoldva. És megkérdeztem a srácot amúgy, és nem volt semmilyen betegsége, szóval nem kaphattam el semmit sem.

És első szexnél még NEM LEHET teherbe esni, hiába is riogattok! Tudom, hogy csak azért írjátok, hogy ijesztgessetek, meg mittomén, csak mert rib@ncnak gondoltok, pedig nem vagyok az, mert nem feküdtem össze mindenkivel, csak egyszer hibáztam egyet, de emberek vagyunk, ez megeshetett volna mással is. Ettől még nem vagyok ribi.

2011. szept. 25. 14:55
 78/126 anonim ***** válasza:
97%
loooooooool! miért ne lehetne teherbe esni elsőnél? ugyan ugy menstruálsz ugynaugy kész a szervezeted a baba befogádására az meg semmit nem jelent hogy megvolt a szűz hártyád..szted attól hogy az megvolt attól nem lehetsz terhes? szóval csak az lehet terhes akinek már nincs szűzhártyája? tévedsz leányzó..:D ugyan ugy teherbe lehet esni szóval lehet megúszod de lehet 9 hónap múlva új porontyal fog gazdagodni a családod és akkor a pasid előtt ugyis lebuksz..kívánom hogy legyél terhes:)
2011. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/126 anonim ***** válasza:
93%
EMBEREK, olvassátok már el még egyszer, és figyeljétek a nyelvezetet! KAMU a kérdés, cél, gondolom, a lányok lejáratása. Valaki arra élvez, hogy egy lányt krváznak.
2011. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/126 anonim ***** válasza:
93%

már meg ne sértődj, de te totál hülye vagy... ahhoz elég nagy kislány vagy , hogy szexelj, de annyit nem tudsz, hogy terhes is lehetsz? Onnantól kezdve, hogy meg van az első havid teljesen mind1, hogy az 1. vagy a 200. aktusról van szó, terhes lehetsz... egy buta kis liba vagy semmi más, a pasid meg lehet, hogy naiv, de nem hülye (veled ellentétben).


Ha meg nem vagy hajlandó elhinni, hogy igen is terhes lehetsz, akkor remélem 9 hónap múlva kellemes meglepetésben lesz részed. Bár amilyen ostoba és tanulatlan vagy, úgy sem fogod érteni, hogy mi az a sírós micsoda, ami onnan lentről jött ki.

2011. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!