Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észre fogja venni hogy még...

Észre fogja venni hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 év barátság után jöttem össze. Amikor szóba került közöttünk a szüzesség, akkor még csak barátok voltunk, ő azt mondta már nem szűz, és abban a helyzetben kínos lett volna azt mondani, hogy én még az vagyok (lényegtelen hogy milyen volt a szitu, tényleg elég cikin jött volna ki..) most 1 hónapja vagyunk együtt, és lassan a szexre kerül majd a sor. mit csináljak? nem akarom neki bevallani, hogy hazudtam. észre fogja venni, hogy még szűz vagyok?
2009. okt. 4. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
ha lány vagy akkor 100%. valld be örülni fog, főleg ha azt mondod nek hogy csak azért hazudtál hogy jobban bejöjj neki
2009. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
valószínűleg. főleg ha vérzel majd.
2009. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ja, igen, lány vagyok, azt elfelejtettem odaírni. és ha sötét van, akkor is?:S
2009. okt. 4. 20:34
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Ha nagyon sötét van, és te veszed le róla az óvszert, max!
2009. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy józan, ha eltitkolod.

Egész másképp állna hozzád. Ha nem mondod el, akkor legkésőbb a hangos sikításodból majd rájön :-(

2009. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Valld be neki amíg nem késő. Nem tudod eltitkolni előtte, ha sötét van akkor sem, főleg ha volt már szűz lánnyal. A mozgásodból, a tapasztalatlanságodból le fog jönni neki, hogy még az voltál.
2009. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
ha nem mondod el akkor lehet egy életre elmegy a kedved a szextől...
2009. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
de elég sokat kérdezgetett már róla, és félek hogy szakít majd velem amiért ennyit hazudtam neki :S
2009. okt. 4. 20:51
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Milyen világban élünk, hogy le kell tagadni a szüzességet, mikor az egy érték?? Hány éves vagy? Mert ha 30, akkor még megértem, de ha ilyen 16-17 körül, akkor szerintem le se feküdj vele, mert éretlen gondolkodású vagy.
2009. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Az elsőnél én is hazudtam,hogy nem vagyok szűz.Jó mondjuk én fiú vagyok.Volt szűz csajom is és nem volt belőle gond ha elmondta az igazat.
2009. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!