Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » S. O. S! Azt észre lehet...

S. O. S! Azt észre lehet venni, ha valaki már nem szűz? Rájöhet a barátom?! :S Hogy titkoljam el?!

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátommal, de eddig csókon meg egy kis pettingen kívül még semmi nem történt, mert én még szűz vagyok (vagyis voltam) és a barátom azt mondta, hogy nem fog sürgetni. Megígérte, hogy megvárja, amíg úgy gondolom, hogy készen állok, és hogy addig vár rám, amíg kell.


Na, de viszont most két napja őrült meg nagy buli volt este, állati jó hangulattal, meg minden, és hát nagyon bepörögtünk a csajokkal. Ittunk is rendesen, és hát eléggé becsíptem.

Volt ott egy srác, akivel elkezdtünk táncolni, és eléggé nyomult rám, úgyhogy szépen egymásba gabalyodtunk, smároltunk is, meg volt egy csomó tapizás... szóval aztán amikor megkérdezte, hogy nem megyünk-e ki egy kicsit, simán vele mentem. Sétálgattunk egy darabig, aztán én fázni kezdtem, és mondta, hogy ott lakik 3 percre, menjünk fel hozzá. Én meg felmentem. És tök jól elvoltunk, beszélgettünk, nevetgéltünk, aztán megint csókolózni kezdtünk, és hát végül a kanapén megtörtént a dolog, szexeltünk is egymással...


Most viszont ég a pofám, mert hát csóri barátomnak meg mit mondjak, ha észreveszi? El szeretném titkolni előle, nem akarom, hogy kiderüljön, hogy másnak adtam a szüzességemet... persze most már a barátommal is szexelnék, már egyáltalán nem parázok tőle, szóval nem lenne ebből gond, csak félek, hogy esetleg észreveszi. :S

Vajon meg tudná állapítani az együttlétünk során, hogy már nem vagyok szűz? Azt érzik a pasik, hogy ott van-e a szűzhártyánk, vagy sem? :S :S

Gondoltam arra is, hogy esetleg azt mondom neki, ha esetleg feltűnne neki, hogy biztosan edzés közben szakadt el (mert hogy RSG-zek), mert olvastam, hogy van ilyen is, hogy egy csajnak nem az első szex során szakad el, hanem mondjuk sport közben.

Szerintetek az jó ötlet? Vagy most mit csináljak? De amúgy ezt nem lehet megállapítani, csak nőgyógyászként, ugye? :S

Jaj, basszus! Tiszta gáz! :S Remélem, nem fogok lebukni, mert iszonyatosan szeretem a barátomat, és nem akarom emiatt a hülye buli miatt elveszíteni őt. :S


17/L


2011. szept. 22. 17:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 A kérdező kommentje:

:O

De hogyan lehet rájönni? És ha azt mondom neki, hogy sport közben szakadt el? Az hihető indok, ugye? Ajjj, basszus, hogy lehettem ilyen hülye... most agyalhatok ezen is. :S

2011. szept. 22. 17:24
 2/126 anonim ***** válasza:
97%
7 hónapja vár rád, hogy neked jó legyen, erre részegen megb@szatod magad egy buliban? Remélem mihamarabb rájön és elhagy a faszba.
2011. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 anonim ***** válasza:
97%
Csak hagyd ott. Jobbat érdemel.
2011. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:
81%
Remélem legalább terhes lettél....ezé nem kell inni ennyit R*BANC
2011. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 anonim ***** válasza:
99%
de szívtelen vagy... nemhogy bűntudatod lenne hogy megcsaltad a barátod nemm.. azon törődsz hogy tudod mégjobban átbaxni."csórinak" sztem inkább mondd el mi történt hogy ne kelljen veled szenvednie és végre találjon normális barátnőt mert hát te nem vagy az...
2011. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 A kérdező kommentje:
De most nem az, hogy részegen mit csinálok és mit nem, ha egyszer részeg vagyok, akkor az nem komoly. Ha józan lettem volna, sose csinálok ilyet! Nem ezt kérdeztem, meg nem kioktatást kértem, hanem segítséget! Hogy erre most rá lehet-e így jönni, vagy ha nem szólok róla, akkor ugye nem derül ki? Ennyi lett volna a kérdés. És tényleg szeretem, de hát fiatal vagyok, meg ember, én is csinálhatok hülyeséget néha, nem?
2011. szept. 22. 17:28
 7/126 anonim ***** válasza:
99%
Ennyi ideig vár rád és te csak úgy megcsalod??? mondd el neki és megérdemled amit kapni fogsz...
2011. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/126 anonim ***** válasza:
97%
ha van kurv@ nagy mákod, akkor beveszi... de jobb, ha elmeséled neki a sztorit... talán megértő lesz és elnézi... ahhoz viszont rohadt nagy mázli kell... én tuti ott hagynálak, ahogy vagy... -.-
2011. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/126 anonim válasza:
98%
Én is úgy gondolom, hogy nem való neked a srác. Lehet, hogy szereted, de nem annyira, hogy megérdemeljen téged. Mert gondolj csak bele, ha egyszer ilyen megtörtént csak azért mert egy jót buliztál és bepiáltál, akkor miért gondolod hogy többször nem fogsz elcsábulni? A hűséghez erős fegyelem és elkötelezettség kell. Na, meg szegény srácot sajnálom én is. Az ő helyében, ha rájönnék, úgy érezném, nem szeretsz, mert ugye 7 hónap alatt nem voltál vele megcsinálni azt, amit azzal a másik sráccal pár óra alatt bevállaltál. Igaz, hogy buli volt meg minden, de ez nem kifogás egy párkapcsolatban. Amúgy meg ha nem árulod el neki, akkor lehet, hogy nem fog rájönni, de a hazugság hosszútávon nem járhat út szerintem. Bocs, hogy ezt mondom, de nem hiszem, hogy sokáig még együtt lesztek.
2011. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/126 anonim ***** válasza:
98%
Szóval az egyáltalán nem okoz problémát neked, hogy a barátoddal maradj bűntudat nélkül? Kizárólag az érdekel hogyan verhetnéd át? Fordított helyzetben te mit szólnál hasonlóhoz (ráadásul ez még durvább mert direkt neki tartogattad a szüzességed).
2011. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!