Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » S. O. S! Azt észre lehet...

S. O. S! Azt észre lehet venni, ha valaki már nem szűz? Rájöhet a barátom?! :S Hogy titkoljam el?!

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátommal, de eddig csókon meg egy kis pettingen kívül még semmi nem történt, mert én még szűz vagyok (vagyis voltam) és a barátom azt mondta, hogy nem fog sürgetni. Megígérte, hogy megvárja, amíg úgy gondolom, hogy készen állok, és hogy addig vár rám, amíg kell.


Na, de viszont most két napja őrült meg nagy buli volt este, állati jó hangulattal, meg minden, és hát nagyon bepörögtünk a csajokkal. Ittunk is rendesen, és hát eléggé becsíptem.

Volt ott egy srác, akivel elkezdtünk táncolni, és eléggé nyomult rám, úgyhogy szépen egymásba gabalyodtunk, smároltunk is, meg volt egy csomó tapizás... szóval aztán amikor megkérdezte, hogy nem megyünk-e ki egy kicsit, simán vele mentem. Sétálgattunk egy darabig, aztán én fázni kezdtem, és mondta, hogy ott lakik 3 percre, menjünk fel hozzá. Én meg felmentem. És tök jól elvoltunk, beszélgettünk, nevetgéltünk, aztán megint csókolózni kezdtünk, és hát végül a kanapén megtörtént a dolog, szexeltünk is egymással...


Most viszont ég a pofám, mert hát csóri barátomnak meg mit mondjak, ha észreveszi? El szeretném titkolni előle, nem akarom, hogy kiderüljön, hogy másnak adtam a szüzességemet... persze most már a barátommal is szexelnék, már egyáltalán nem parázok tőle, szóval nem lenne ebből gond, csak félek, hogy esetleg észreveszi. :S

Vajon meg tudná állapítani az együttlétünk során, hogy már nem vagyok szűz? Azt érzik a pasik, hogy ott van-e a szűzhártyánk, vagy sem? :S :S

Gondoltam arra is, hogy esetleg azt mondom neki, ha esetleg feltűnne neki, hogy biztosan edzés közben szakadt el (mert hogy RSG-zek), mert olvastam, hogy van ilyen is, hogy egy csajnak nem az első szex során szakad el, hanem mondjuk sport közben.

Szerintetek az jó ötlet? Vagy most mit csináljak? De amúgy ezt nem lehet megállapítani, csak nőgyógyászként, ugye? :S

Jaj, basszus! Tiszta gáz! :S Remélem, nem fogok lebukni, mert iszonyatosan szeretem a barátomat, és nem akarom emiatt a hülye buli miatt elveszíteni őt. :S


17/L


2011. szept. 22. 17:21
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/126 anonim ***** válasza:
78%
A baj az, hogy sajnos nagy a valószínűsége, hogy soha nem fog rájönni, hiszen ezt érezni nem lehet és vérezni sem vérzik mindenki! Tehát nyugodtan átverheted még párszor, amikor berúgsz egy kicsit.
2011. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/126 anonim ***** válasza:
Benned ment el, amikor dugiszáltatok?
2011. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/126 anonim ***** válasza:
akkor okés kukucska :D:D
2011. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/126 anonim ***** válasza:

Ha azt gondolod, hogy az elsőnél nem lehetsz terhes, akkor tessék pár link a bizonyítékra, hogy IGENIS, lehetsz terhes:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1052..

2011. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/126 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet eltitkolni és aki azt mondta ,hogy rsg közben vesztette el a szüzességét az legalább akkora hazug mint te. Ezt nem fogja bevenni ´de ha mégis, nemcsak olcso lotyó vagy de hazudos olcsó lotyó is leszel.
2011. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/126 anonim ***** válasza:
97%
Tisztelt válaszoló társak ne döljetek be ennek a kérdésnek. De még ha igazi is a kérdés ez a nő erkölcsileg elvérzett. Nem érdemes pazarolni az időt vele.
2011. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/126 anonim ***** válasza:
100%
de a butaságán jót kacagunk :) vagyis hát nekem nagyon megy :)
2011. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/126 anonim ***** válasza:
81%
Remélem ez tényleg csak 1 vicc, mert ha nem, akkor úgy érzem elég nagy bajban vagy.:(Hát nem kívánok neked semmi rosszat, azt már megtették előttem 10 oldalban, csak annyit mondok Jó szerencsét.
2011. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/126 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam végig, de Kedves kérdező! Szeretnélek felvilágosítani, hogy a szűz lány is lehet terhes. Szerinted amikor menstruálsz, az hol távozik?

Bemásolnék egy szöveget: "A szűzhártya közepén elhelyezkedő különböző alakú és méretű nyílás teszi lehetővé a menstruációs vér kiürülését." Ha ott távozni tud dolog bekerülni is! :D

2011. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/126 anonim ***** válasza:
18%

Na az egy egész hihető kamukérdés lett volna, grat! :D

Az elején a történet, a buta lány szerepe a buli meg a félrelépés marha jó alapsztori, látod, mindenki elhitte.

De utána elrontottad.

Szerintem nem lány vagy, csak röhögcsélsz most ezen a kitalált kérdéseden. Vagy esetleg egy érettebb lány, aki kíváncsi a reakciókra egy ilyen viselkedés esetén.

A kitalált karaktered szerepe szerint valami rém ostoba, de a fogalmazásod teljesen rendben van és a helyes írásod is. Na ez a kettő eleve gyanús, az, meg hogy 17 évesen valaki 7 hónapig vár a barátjára, majd mattrészegen elveszíti egy idegennel, és NEM VISELI MEG őt magát lelkileg, az megint csak sántikáló pont. Eleve totál részegen nem lehet igazán szexelni, ha meg nem annyira vagy részeg, akkor szűz lányként nem mentél volna bele. Ha mégis, nagyon nagyon nagyon bánnád.

Itt már furcsa volt, de aztán benyögted ezt a nem lehetek terhes dolgot is, ami tipikus gyikos gyökérség, hogy mennyi buta kamasz van, ezzel további bizonyítékát adva, hogy már csak hatványozni akarod az idióta lány gyökérségeit.

De gratulálok, az elején még egész jó volt, de az apróságokon sajnos elcsúszott a sztorid. :D Legközelebb majd jobb fake kérdést találsz ki! Figyelj a részletekre, azokon múlik. :D

2012. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!