Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány észre tudja venni az...

Egy lány észre tudja venni az ágyban, hogy a srác még szűz? Ha igen akkor, milyen jelekből jön rá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem könnyen felmerülhet benne a gyanu... általában hamarabb mennek el a szűz fiúk, illetve az izgalomtól gyakran fel sem áll nekik annyira. De elég gáz, ha nem vallja be, nem értem miért nem lehet elmondani. Csak jobban jár vele a srác is.
2009. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ideges, ügyetlen...
2009. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mmondjuk az elég erős jel, ha azt mondja: Nekem ez lesz az első..

Vannak született tehetségek, szóval nem biztos h észre fogod venni.

Én spec az első alkalommal eléggé nehezen mentem el...

2009. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
A farka tövében van három zöld pötty, minden szex után eltűnik egy.
2009. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
abból h béna és szenved és ügyetlen.
2009. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Béna, szerencsétlekedik, azt se tudja szinte, hova kell betenni és nehezen áll fel neki a stressz miatt. én ezt tapasztaltam a legutóbbi barátomnál. nagyon kell vonzódnom a pasihoz hogy lefeküdjek vele, ha még szűz...
2009. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen. És méghozzá úgy, hogy kicsi mérettel rendelkezik. 20 cm alatt tuti hogy szűz, az ilyen el se kezdje a szexet mert úgysem tudja kielégíteni a nőt. Ez TÉNY.
2009. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó te mekkora hülye vagy....

20 centi alatt is van élet (nem is akármilyen),ezt több barátom is bebizonyította.

Jobb ha elmondod a lánynak, hogy mi a szitu, egy csomó kellemetlenségtől megelőzhetsz. Amúgy meg ügyetlen, látszik, hogy nagyon izgul,de közösen megértéssel leküzdhető.

2009. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért mondják a nők hogy én a nagyot szeretem? A nők azt gondolják ha már szűz akkor el se kezdje.
2009. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!