Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » S. O. S! Azt észre lehet...

S. O. S! Azt észre lehet venni, ha valaki már nem szűz? Rájöhet a barátom?! :S Hogy titkoljam el?!

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátommal, de eddig csókon meg egy kis pettingen kívül még semmi nem történt, mert én még szűz vagyok (vagyis voltam) és a barátom azt mondta, hogy nem fog sürgetni. Megígérte, hogy megvárja, amíg úgy gondolom, hogy készen állok, és hogy addig vár rám, amíg kell.


Na, de viszont most két napja őrült meg nagy buli volt este, állati jó hangulattal, meg minden, és hát nagyon bepörögtünk a csajokkal. Ittunk is rendesen, és hát eléggé becsíptem.

Volt ott egy srác, akivel elkezdtünk táncolni, és eléggé nyomult rám, úgyhogy szépen egymásba gabalyodtunk, smároltunk is, meg volt egy csomó tapizás... szóval aztán amikor megkérdezte, hogy nem megyünk-e ki egy kicsit, simán vele mentem. Sétálgattunk egy darabig, aztán én fázni kezdtem, és mondta, hogy ott lakik 3 percre, menjünk fel hozzá. Én meg felmentem. És tök jól elvoltunk, beszélgettünk, nevetgéltünk, aztán megint csókolózni kezdtünk, és hát végül a kanapén megtörtént a dolog, szexeltünk is egymással...


Most viszont ég a pofám, mert hát csóri barátomnak meg mit mondjak, ha észreveszi? El szeretném titkolni előle, nem akarom, hogy kiderüljön, hogy másnak adtam a szüzességemet... persze most már a barátommal is szexelnék, már egyáltalán nem parázok tőle, szóval nem lenne ebből gond, csak félek, hogy esetleg észreveszi. :S

Vajon meg tudná állapítani az együttlétünk során, hogy már nem vagyok szűz? Azt érzik a pasik, hogy ott van-e a szűzhártyánk, vagy sem? :S :S

Gondoltam arra is, hogy esetleg azt mondom neki, ha esetleg feltűnne neki, hogy biztosan edzés közben szakadt el (mert hogy RSG-zek), mert olvastam, hogy van ilyen is, hogy egy csajnak nem az első szex során szakad el, hanem mondjuk sport közben.

Szerintetek az jó ötlet? Vagy most mit csináljak? De amúgy ezt nem lehet megállapítani, csak nőgyógyászként, ugye? :S

Jaj, basszus! Tiszta gáz! :S Remélem, nem fogok lebukni, mert iszonyatosan szeretem a barátomat, és nem akarom emiatt a hülye buli miatt elveszíteni őt. :S


17/L


2011. szept. 22. 17:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/126 anonim ***** válasza:
97%

Egyetlenegyszer fordult elő?? Még jó hogy! A szüzességet tudtommal egyszer lehet elveszíteni...

Az őszinteségről: barátommal 3,5 éve járunk. Mindent elmondok neki. Volt egy kis hülyeség, talán valami nem tetszett rajta. Na már akkor lelkiismeret-furdalásom volt, hogy nem mondtam el neki. Szóval ha ilyen módon járnék, mint te, akkor egyből bevallanám neki.


Ilyenkor olyan érzés fog el, hogy ha nem mondom el neki, olyan lennék neki, mint egy félig kinyílt virág, teljesen nem lennék az övé, mert valamit titkolok előle. Ez neki se jó, nekem sem. Mindent megosztok vele: attól kezdve, hogy milyen jó pasit láttam azon keresztül, hogy a barátnőm mit mondott, mi történt velem, MINDENT.

Elképzelni nem tudnám, milyen lenne, hogy ha nem beszélgetnék vele mindenről: és ebbe beletartoznak a legkomolyabb témák is.


Ha valakit nagyon fogsz szeretni fontosabb lesz neked az, hogy minden tudjon rólad, ha nem is olyan részletességgel, mint nálunk, de ilyen komoly dolgot MUSZÁJ elmondani, hiszen neki is köze van ehhez. Nem is kicsit. Az a mondatod, hogy nem akarod zargatni a lelkivilágát első olvasásra eléggé meghatónak, romantikusnak tűnhet. De ez komolyan olyan, mintha leszärnád, hogy ő mit mondana erre, hogy neki ehhez JOGA VAN, hogy tudja, csak te megérinthesd, öleld, mert szereted.


Itt minden RÓLAD szól és nem RÓLA. Nem így kellene lennie.

2011. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/126 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó vagyok


Itt minden rólad szól és nem rólatok.

2011. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/126 anonim ***** válasza:
82%

hát erre csak annyit mondok,hogy lesz*rom hogy 4 évvel fiatalabb vagyok nálad.

de ilyet sose csinálnék te meg egy r*banc vagy -.-

csak röhögni tudok rajtad fain vagy(Y)

2011. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/126 anonim ***** válasza:
97%
látod...egy 13 évesnek több esze van mint neked...
2011. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/126 anonim ***** válasza:
80%

Azért érzitek a hazugságot a "Ilyet többet úgyse fogo csinálni mondatban". Majd gyere vissza és csicsereged el nekünk hányan toltak meg.


20:03 Azért majd megnézném téged hányan döntenek majd meg 19 éves korodig egy buliban. Légy szíves ne oszd az észt ilyen fiatalon.


Kérdezőnek a válasza:

Igen, a sporttal el lehet hitetni, hogy átszakadt, DE az emberek személyisége mindig megváltozik ha túlesik rajta (Főleg az idősebbek akik görcsölnek) felszabadultabbak és lazábbak lesznek. Miután megdugott téged és elhiszi egy apró szikla benne marad mint a hazugság valószínűsége és ha észreveszi a változást akkor talán össze tudja rakni. Sajnos ha 7 hónapot vár rád akkor rózsaszín felhő effektus áll fenn ráadásul a legrózsaszínűbb így valószínű nem érte csalódás és nem látta a "világ sötét" oldalát és bízik benned.


U.I: hova jársz bulizni meghívnálak pár italra, és garantálom, hogy 3 percen belül fogok lakni

2011. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/126 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező! vagyis (TE ostoba, buta liba)


Belegondoltál abba, hogy mekkora érték egy ilyen pasi a mai hülye világban? Állítom kifogtad a korosztályod és a környezeted legnormálisabb pasiját és van pofád megcsalni, míg ő több mint fél évet várt rád csak, hogy neked jó legyen. Ezek után feljössz ide és a részegséggel takarózva érvelsz, majd még közlöd, hogy nem akarod bántani ezért nem mondod el neki,hogy félreléptél. Csak jelzem,hogy ezzel nem megkíméled hanem hülyére veszed szerencsétlent.

Félelmetes mennyire undorító jellem vagy de a történelem általában ismétli önmagát szóval sírsz te majd még ebben a cipőben.:)


U.i: Ezer bocs akit sértettem a hozzászólásommal de rendkívül fel tudnak nyomni a buta érzéketlen és érzelemszegény emberek.:@


25/L

2011. szept. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/126 kukucs13 ***** válasza:
97%

Egyszer már megcsaltad.Innentől már nem lenne bizalom.Ha egyszer megcsináltad,miért ne tehetnéd meg többször is?

Elhallgatod.A szemébe tudnál nézni úgy,hogy nem sül le a pofádról a bőr?

És hogy minden csak azért,mert bepiáltál.Jó ürügy.Mindent az alkoholra fogni.

Nem érdemelnél meg senkit.

2011. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/126 anonim válasza:
96%
Kedves kérdező:) Írj privit, megadom a címem és gyere át hozzám megbeszélni a dolgokat. Van itthon egy üveg bor, meg hangulatvilágítás, jól fogok érezni magad;)
2011. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/126 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj csajszi! Én egy hazug jellemtelen sz@r ember vagyok,de akit őszintén szeretek azt nem tudnám átb@szni!! Még a legkisebb félrelépést is elmondanám neki.. Szóval hagyd ott azt a szerencsétlen balekot. Keressen magának olyat,aki szereti. Inkább hagyd ott vmi hülye indokkal vagy bármi,de ne kínozd szerencsétlent tovább.. Az igazán jó megoldás az lenen,ha elmondanád az igazat( de ahogy látom úgyse szereted ,nem tiszteled ..)
2011. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/126 anonim ***** válasza:
95%
Azért az érdekes, hogy a barátoddal nem tudsz lefeküdni, egy jött ment idegennel meg igen. Gondolkoztál volna előbb!
2011. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!