Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » S. O. S! Azt észre lehet...

S. O. S! Azt észre lehet venni, ha valaki már nem szűz? Rájöhet a barátom?! :S Hogy titkoljam el?!

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátommal, de eddig csókon meg egy kis pettingen kívül még semmi nem történt, mert én még szűz vagyok (vagyis voltam) és a barátom azt mondta, hogy nem fog sürgetni. Megígérte, hogy megvárja, amíg úgy gondolom, hogy készen állok, és hogy addig vár rám, amíg kell.


Na, de viszont most két napja őrült meg nagy buli volt este, állati jó hangulattal, meg minden, és hát nagyon bepörögtünk a csajokkal. Ittunk is rendesen, és hát eléggé becsíptem.

Volt ott egy srác, akivel elkezdtünk táncolni, és eléggé nyomult rám, úgyhogy szépen egymásba gabalyodtunk, smároltunk is, meg volt egy csomó tapizás... szóval aztán amikor megkérdezte, hogy nem megyünk-e ki egy kicsit, simán vele mentem. Sétálgattunk egy darabig, aztán én fázni kezdtem, és mondta, hogy ott lakik 3 percre, menjünk fel hozzá. Én meg felmentem. És tök jól elvoltunk, beszélgettünk, nevetgéltünk, aztán megint csókolózni kezdtünk, és hát végül a kanapén megtörtént a dolog, szexeltünk is egymással...


Most viszont ég a pofám, mert hát csóri barátomnak meg mit mondjak, ha észreveszi? El szeretném titkolni előle, nem akarom, hogy kiderüljön, hogy másnak adtam a szüzességemet... persze most már a barátommal is szexelnék, már egyáltalán nem parázok tőle, szóval nem lenne ebből gond, csak félek, hogy esetleg észreveszi. :S

Vajon meg tudná állapítani az együttlétünk során, hogy már nem vagyok szűz? Azt érzik a pasik, hogy ott van-e a szűzhártyánk, vagy sem? :S :S

Gondoltam arra is, hogy esetleg azt mondom neki, ha esetleg feltűnne neki, hogy biztosan edzés közben szakadt el (mert hogy RSG-zek), mert olvastam, hogy van ilyen is, hogy egy csajnak nem az első szex során szakad el, hanem mondjuk sport közben.

Szerintetek az jó ötlet? Vagy most mit csináljak? De amúgy ezt nem lehet megállapítani, csak nőgyógyászként, ugye? :S

Jaj, basszus! Tiszta gáz! :S Remélem, nem fogok lebukni, mert iszonyatosan szeretem a barátomat, és nem akarom emiatt a hülye buli miatt elveszíteni őt. :S


17/L


2011. szept. 22. 17:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/126 anonim válasza:
97%

Nézd engem megcsalt a barátom és én erre rájöttem majd rákérdeztem mert éreztem,h vmit titkol ...megkérdeztem és közölte h nem fog nekem hazudni ezért igen megcsalt...baromi rosszul érintett mégha sejtettem is..ő közölte h nagyon jol tudja h megbántott..Talán jobban fogadtam vna ha ő maga elém áll és elmondja,kérdezés nélkül..mert te lehet,h ezt nem érzed hazugságnak de az mert a másikat szó szerint átvered,hülyének nézed.

Neked is azt tanácsolom,h valld be neki mert előbb utóbb le fogsz bukni,mert a viselkedésed el fogja árulni..

21/L

2011. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/126 anonim ***** válasza:
98%
Remélem otthagy téged te lelketlen dög!
2011. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/126 Dottorre ***** válasza:
96%

Csak két gyors gondolat, de előbb a válasz a kérdésedre... nem nem lehet észrevenni, ha szűz valaki, max orvosilag.

Az erkölcsi oldala a dolognak... ha ezek után valaki azt fogja kérdezni, hogy miért szemetek a pasik, stb, akkor a Te kérdésed fogom neki belinkelni, bocsi. Mert ennél nagyobb szemétség a világon nem létezik, hogy a szerelmed vár rád, nem akarja elsietni a dolgot te meg (bocsánat nem tudom jobb szóval mondani) megb*szaatod magad egy idegennel... az élet ezt vissza fogja adni neked, remélem tudod.

A másik dolog pedig, hogy soha de soha nem ok a részegség a megcsalásra, és aki ezt elfogadja, az nagyon beteg ember. Ha valóban szereted a párod, úgy sem fogsz tudni a szemébe nézni így... ha bele tudsz nézni így is, akkor vagy nem szereted, vagy szemetebb vagy, mint itt bárki is gondolná (vagy szociopata).

2011. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/126 anonim ***** válasza:
83%
Dottore-nek igaza van. Köszönjük ezt a kérdést a férfi nem nevében. Ezzel egy olyan "fegyvert" adtál ítt gyakorikérdéseken a kezünkbe, melyet aligha lehetne túlszárnyalni. Gyakorlatilag a legütősebb válasz az összes olyan kérdésben melyben a pasikat állítják be lelketlen, szívtelen dögöknek, a nőket pedig szent áldozatoknak. Köszönjük!
2011. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/126 anonim válasza:
96%
Szerintem pedig nem kéne általánosítani. Nem minden ember gondolkodik így. Nőknél is és férfiaknál is vannak ilyen nem is mondom milyen emberek :S
2011. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/126 anonim ***** válasza:
97%

Itt már mindenki leírta a lényeget.

Egyet tudok hozzátenni: mondd el neki most, és azonnal hagyd ott utána!

Gyakorlatilag bármelyik másik lánnyal jobban járna, mint veled. Gyanús is, hogy kamu a kérdés.

2011. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/126 anonim ***** válasza:
98%

"Ja, és attól, hogy egyszer, EGYETLENEGYSZER előfordult ilyen, attól még nem leszek ribi... nem tettem szét a lábam fűnek-fának, basszus, egészen idáig szűz voltam, most akkor mit kell itt ribizni?!"


FELFOGTAD EGYÁLTALÁN HOGY MIT TETTÉL TE SZERENCSÉTLEN?

2011. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/126 anonim ***** válasza:
88%
Én speciel elmondtam a barátomnak és utána legalább tükörbe tudtam nézni. Ha még lelkiismeret furdalásod sincs ezek után, akkor te egy iszonyatosan éretlen, zöldfülű gyerkőc lehetsz, aki az anyukája magassarkújában botladozik. Először nőj fel, valld be MAGADNAK, hogy mit műveltél, aztán neki is. Azon rágod magad, hogy nehogy észrevegye... úristen, de szánalmasan sunyi vagy még!!! Bocsi, hogy konkrétan a kérdésedre nem válaszoltam eddig. Szerintem ha ennyire türelmes veled, akkor valószínűleg szeret, és nem is gondol arra, hogy oka lenne gyanakodni. Mondd, egy kicsit sem sajnálod őt azért, amit művelsz vele?
2011. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/126 anonim ***** válasza:
98%
Egy ordasnagy r*banc, egy gusztustalan utolsó sz*ar vagy. A barátod remélem amint tud, megszabadul tőled.
2011. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/126 Lilikém válasza:
98%

Miért nem a(z eredeti) barátoddal mentél el a buliba?..ha ennyire fontos neked

Miért emlékszel olyan pontosan az esetre..ha olyan sokat ittál, h nem tudtad megakadályozni?

Miért flörtölsz egyáltalán mással, és miért mész fel vadidegen ember lakásába? Ha EZ tetszik neked, akkor miért erőlteted a komoly kapcsolatot?

2011. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!