Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észre fogja venni hogy még...

Észre fogja venni hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 év barátság után jöttem össze. Amikor szóba került közöttünk a szüzesség, akkor még csak barátok voltunk, ő azt mondta már nem szűz, és abban a helyzetben kínos lett volna azt mondani, hogy én még az vagyok (lényegtelen hogy milyen volt a szitu, tényleg elég cikin jött volna ki..) most 1 hónapja vagyunk együtt, és lassan a szexre kerül majd a sor. mit csináljak? nem akarom neki bevallani, hogy hazudtam. észre fogja venni, hogy még szűz vagyok?
2009. okt. 4. 20:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
kizárt hogy kidob. ez ezer százalék. le nem mondana a szüzességedről
2009. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
94%

szerintem beszéld meg vele...már a kapcsolatotok sem működhet úgy, h közben nem vagy őszinte...

gondold meg jól a dolgokat....ez lesz a Te első alkalmad..sokkal könnyebb lenne ha elmondanád....nincs benne semmi ciki....

2009. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Te most komolyan gondolod, hogy ha sötét van nem jön rá? Hát kérlek, te semmit nem tudsz akkor a szexről, jobb volna ha utána járnál. Gondold csak át szépen, milyen érzés lesz az a hirtelen tágulás a hüvelyednek, mikor még elötte nem kapott olyat. Egy szűz lánnyal óvatosan kell bánni, hisz hozzá kell szoktatni a könnyebb táguláshoz és szükséges a teljes ellazulás is. Hihetetlen nagy butaságot követnél el ha eltitkolnád, de hát a te életed, fájjon ha hülye vagy, megérdemled.
2009. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Valld be neki. Jól fog neki esni.
2009. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
mond el neki nem fogja levenni a fejed meg lesz lepődve hogy neki adod örűl neki majd ,és az érdekedben is mond meg ilyenkor nem árt ha a fiú kicsit figyelmesebb törődékenyebb.
2009. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%
én is csak azt tudnám ismételni amit az elöttem szólok de ha mindenképp titkolni akarod akkor (szakitsd át magadnak vagy fekügy le mással ugye mijen gonosz vagyok? de ez van más eséjed nincs ha még megvan a szüzhártyád)így maximum azt hazudhatod hogy csak kevésszer szexeltél hmm és még 1 hazugság nah mind1 majd megoldod
2009. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
91%
Én a helyedbe elmondanám. Sztem a pasiknak múgy is tetszik ha 1 lány szűz, hiszen akkor úgymond ők vezetik be a nőt a szexuális életbe. ÉS ez nagy szó ám 1 pasinak. Én elmondtam barátomnak, odafigyelt rám, és így egyáltalán nem is fájt.
2009. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Nem értem miért kellett hazudnod...

És még most se vallanád be..inkább ilyen buta kérdést teszel fel hogy észre veszi e?! áááá, mik vannak.

Kapcsolatban élsz valakivel és egymás után a képébe hazudsz, és eszedbe nem jut bevallani neki az igazságot.

Inkább titkolnád.

2009. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
22:54-es vagyok, köszönöm, hogy lepontoztatok, de mondjátok, hogy nincs igazaam. Én is nagyon örültem amikor a barátnöm nekem adta a szüzességét, ezért jobban doafigyeltem rá. Szóval még egy indok hogy elmond!
2009. okt. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Szernetem o is hazudott...De igazabol kit erdekel...raersz bevallani kesobb....ha meg semmi komoly nem lesz belole akkor legalabb kihuzod magad hogy nem o volt neked az elso
2009. okt. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!