Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észre fogja venni hogy még...

Észre fogja venni hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 év barátság után jöttem össze. Amikor szóba került közöttünk a szüzesség, akkor még csak barátok voltunk, ő azt mondta már nem szűz, és abban a helyzetben kínos lett volna azt mondani, hogy én még az vagyok (lényegtelen hogy milyen volt a szitu, tényleg elég cikin jött volna ki..) most 1 hónapja vagyunk együtt, és lassan a szexre kerül majd a sor. mit csináljak? nem akarom neki bevallani, hogy hazudtam. észre fogja venni, hogy még szűz vagyok?
2009. okt. 4. 20:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
69%
Mond el neki hogy szűz vagy, sötétben is észrelehet venni szóval biztosan kifog derülni, én fiú vagyok és a barátnőmnek azt hazudtam, hogy már volt máskor is barátnőm (csakhogy ne nézzen le és ne tudja biztosra, hogy akkor szüzis vagyok) és akkor még csak barátok voltunk, utána amikor komolyodott a dolog elmondtam, hogy még nem volt barátnőm és ő az első, és nagyon örült neki.
2009. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
77%

Én is egy hónapja vagyok a barátommal, tudja hogy nem vagyok szűz már az első héten elmondtam neki, joga tudni, hogy kivel van dolga!

De már nagyon várom hogy lefeküdjek vele, kicsit félek de nagyon várom!

2009. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Most komolyan szerintem még örülni is fog neki de tényleg, szerintem ez a legjobb dolog egy csajnak elvenni a szüzességét ;] tényleg...
2009. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!