Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell leszólni?Mért van...

Miért kell leszólni?Mért van az, hogy ha egy 14 éves lány beírja h érettnek érzi magát arra h elveszítse a szüzességét ...

Figyelt kérdés

vagy más, egyéb szexel kapcsolatos kérdést, akkor egyből jönnek hogy hova süllyedtünk meg kis csitrik ilyen idős korba...

ha ő úgy érzi, és tisztában van a védekezéssel mért ne tehetné?


2009. jan. 24. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
100%

"A pasim nem olyan h nem szeret vayg nem érdemelné meg..." Ehhez annyit fűznék hozzá, míg az a PASI nem a párod, szerelmed, kedvesed stb., addig fogalmad sincs, mi az a szeretet, szerelem! Ha vki csak pasiként említi a párját, abban semmi érzés nincs. Az meg hogy megérdemli-e vagy sem, majd akkor fog kiderülni, ha odaadtad magad neki.


Ez a válaszoló nagyon jól leírta az egyik lényeget. Ha igazán szeretsz valakit és érett vagy, akkor a partnered nem a pasit hanem a párod!

A fiúk nagyon tudják hülyíteni a lányokat, hogy megkapják azt amit akarnak. ÉLehet, hogy most úgy viselkedik, hogy te azt érzed megérdemli. De az is lehet, hogy ha megtörténik, rá egy hétre lelép... Tényleg csak akkor mondhatod, hogy megérdemelte, ha utána is együtt marad veled és hosszú lesz a kapcsolatotok.


Nekem nagyon jó volt a szüleimmel a kapcsolatom. 12-13 évesen sokkal érettebb voltam mint a többiek. Egy csomó felvilágosító könyvet elolvastam és anyuéktól is bátran kérdezhettem, mindent elmagyaráztak. Az osztályban mindenki nekem ttte fel a kérdéseit, mert már ennyi idősen is szinte "lexikon" voltam. Természetesen mellette a tanulás sem maradt el, soha nem voltam négyesnél rosszabb. Ezek ellenére meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen fiatalon, szinte gyerekként feküdjek le valakivel. Lehet, hogy érettebb voltam a társaimnál, de testileg egyáltalán nem.

22évesen vesztettem el a szüzességem és akkor is úgy, hogy fél éve jártunk a sráccal. Ennek ellenére nem tartott utána túl sokáig a kapcsolatunk. Aztán megismerkedtem a mostani párommal,aki már a férjem és 4éve együtt vagyunk. Ő jóval idősebb nálam és nagyon féltem az elején, hogy béna leszek az ágyban, de szerencsére megnyugtatott. Bizonygatta, hogy én vagyok neki a legjobb és most ennyi év után is elég ha megpuszilja a nyakam és nedves leszek. szerencsére én is hasonló hatással vagyok rá.

Hidd el, és ezt nem csak Neked mondom, hanem minden veled egykorú lánynak, hogy semmivel sem leszel több ha ilyen fiatalon elkezdesz szexelni. Tök gáz ha 16éves korodban azt mondod majd, hogy 8pasival d@gtál már.

És amíg a hozzád hasonló korúak, olyan kérdéseket tesznek fel, hogy a hajam kettéáll, és még a védekezésre sem képesek, addig tényleg inkább a tanulással foglalkozzatok. Az a hasznotokra lehet, de a korai szex egyáltalán nem!!!

2009. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
100%
Na de kislány! Én az 1:25-ös vagyok. Várom, hogy mi volt a problémád a válaszommal! Azt írtad, érveket kérsz. Én nem k.rváztalak le, mert nem szokásom, nem ugrottam neked, hogy milyen kis tudatlan, hülye rib.nc vagy. Érveket kértél, én azokat írtam, ráadásul még pontokba is szedtem neked, mert úgy vettem észre, ha nem rágják a szádba, nem tudod magadtól kiválogatni az érveket, mindent csak támadásnak veszel. Akkor mondd szépen el nekem, hogy miért volt jobb a 22:04-es válasza, mint az enyém (ő is jót válaszolt, csak azért hozom fel, mert vele példálóztál). Hátha én, béna felnőtt is megértem, miért vagyok szemét, bunkó veled.
2009. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
100%

Azért írnak olyanokat,hogy kis szaros,meg csitri,mert ez az igazság.Felnőttnek tekintitek magatokat,de arra nem jöttök rá,hogy a felnőttség sokkal több felelősséggel bír!

Az a legnagyobb baj,hogy hidd el,hogy az a nagy "pasid(aki téged annyira szeret),nagyjából azért tombol benne a szerelem,mert meg akar dugni...A kanok sokmindenre képesek ám.Meg ez még nem is igazi szerelem,csak gyerekszerelem.Nem ugyanaz. Mihelyst megkapja,amit akar,már unalmasabb leszel neki...Mikor 20 évesen meg a férfiak nem állnak szóba veled,ha megtudják,hogy te 13 éves korod óta nemi életet élsz,akkor majd gondolkozhatsz.

Amúgy meg ki nem érzi úgy,hogy készen van rá?

Mellesleg ha lenne egy kis eszetek 14 éves nem szűz "nők",akkor azt tudnátok,hogy mikor 17 leszel,és lesz egy teszem azt 19-20 éves párod,neki a legnagyobb ajándék lesz a szüzességed elvevése,és hálás is lesz érte...Mikor az én páromnak vettem el 18 évesen,utána a szó szoros értelmében körbeugáltuk egymást,ha találkoztunk...Nah,ezt te ki fogod hagyni,ugyanis az is csak 1 baszás lesz! Ennyi... [F/22]

2009. jan. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
4%
figyu...en nem szollak le:Pen is 14 voltam es nem bantam meg , de nem is elem bele magam tulsagosan..szoval nem fekszem le minden jott-ment sraccal...most 16vagyok...es eddig 2vel voltam....es a masodikkal egyutt vagyunk mar fel eve:P
2009. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
0%
15:14es vagyok:p szerintem nem kell leszolni senkit....mindenki maga dont hogy mit akar,mi jo neki,ha szereted...es ugyerzed itt az ideje hat rajta:P....amugy tenyleg sok az okoskodo errefele:))
2009. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
60%

Erre csak annyit tudok írni, hogy dobálják a köveket a fiatal csajokra, mert minek élnek nemi életet... De abba nem gondolnak bele sokan, hogy a 20as éveiben szüzességet elvesztő sem nyer semmit, sőt, néha ők azok akik direktben vesztik el, mert már nem akarnak azok lenni, nyűg nekik, mert nem megy a kapcsolatuk, elhagyják őket, és ezért hajrá érzelmek tudás nélkül.... Nem akarok általánosítani, ismerek ilyet.

És belőlük lesznek a minek pasi/nőelégasex nők/pasik, mert hirtelen kezdenek tombolni, harmincévesen kiégnek, 40évesen meg ott állnak, hogy az eddig velük csajozó/pasizó tizenévesen kezdő haverok családanyák/családapák, mert eleget éltek ahoz, hogy egy nő/férfi elég legyen... rosszabb esetben az az ellentábor, akinek fájt/elhagyták/nem élvezte... és beszólogat, mert ő akkor sem volt érett, rossz tapasztalata lett, és általánosításokba megy át.

Van egy kedves rokonom, aki már a sír szélén áll, prűd, és kioktatott, hogy a sex egy mocskos, fájdalmas nyavaja, mert a férfi csak kirázza és kész, és ő a házasságában veszítette el, unszolásra... 20n évesen akkor... Mégsem volt kész, ami érdekes a nagyim nem osztja a véleményét, pedig öregebb, és szerinte is tudnak a pasik durvák lenni, de valahogy nem rossz, ha egy nő vállalja a nemiségét... függetlenül a korától, legyen elég érett ahoz amit akar, ne kényszerből tegye. És ugyan nem dicsért meg, hogy 15évesen veszítettem el, de meg lehetett vele beszélni, mit mikor, hogyan csináljak legközelebb, mit élveztem, hogyan....

2009. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim válasza:
73%
Az érettség kérdése nagyon félreérthető és vitatott téma. Nem hiszem, hogy 14 évesen le kellene feküdnöd valakivel. Tegyük fel, hogy lefekszel vele és vegyük azt az esetet is, hogy nem. Mindkét esetben lehet, hogy együtt maradtok, de nagyobb az esélye ilyen korban, hogy nem. Bármi megtörténhet, mindenre van példa és ellenpélda. DE! Ez nem érettség kérdése. Most olvastam egy olyan felmérést, mi szerint az osztrák nők egyre később akarnak gyereket: mire megvan az iskola, a karrier, a biztos háttér...kb 35-40 évesen. És több, mint a fele úgy gondolja, hogy képes egy gyereket férfi nélkül felnevelni. Szerintem ezek sem érettek, és lehet, hogy soha nem fognak megérni. Ne gondold, hogy azért bántanak, mert nem vagy komoly gondolkodású és nem vennél komolyan egy kapcsolatot. Csak sajnos a világ egészen mást mutat. 20-50 éves rozzant diszkómacák riszálják magukat hétvégenként részegen a kocsmában és azt hiszik mindenki mértük van. Beképzeltek és azt gondolják, ha megdugják őket, akkor az elismerés. Elfelejtik, hogy a nemiség valójában egészen másról szól. Ma már vannak tabletták, elköttetheted magadat, csinálhatsz rengeteg mindent, hogy ne legyen kockázat. Na ez, a komolytalanság. Szerintem mindenki komolytalan, aki képes úgy lefeküdni valakivel, hogy nem tudna elképzelni vele egy gyereket. Akárki akármit mond, a sex-nek a gyerek az elsődleges értelme. Az örömszerzés csak korunk kihegyezett marhasága. Függőséget okoz, mint az alkohol, a drog, kávé. Ugyanolyan undorító egy össze vissza kefélő ember, mint egy részeg vagy drogos. Képzeld el, mi lesz, mikor együtt vagytok már 10 éve. Akkor leszel 24 éves. Garantálom, hogy a sex már nem lesz ugyanolyan egyikőtöknek sem. Előbb utóbb kevesebbet kivánjátok egymást, aztán már unjátok, jönnek a szerepjátékok...etc. Innentől nem a vágy fogja eldönteni a sorsotokat, hanem az, hogy miként tudjátok egymást erősíteni, tudjátok-e egyáltalán. Ha a sex már nem okoz akkora örömöt, akkor is tudsz-e újat, izgatót találni a párodban, vagy új párt kell találnod?! Ez a kérdés. Egy párkapcsolat nem a sex-ről szól, hanem arról, hogy tudtok-e örömet okozni a másiknak egyéb módon. A sex legnagyobb része ösztönös vágy egy férfinak. Szerintem akkor lesz érett, ha ezen felül tud kerekedni, uralkodik az ösztönein és képes szavakkal, apróbb cselekedetekkel, egy mosollyal megédesíteni kedvese napjait. Ez fog egy kapcsoloatot életben tartani, és nem az, hogy lefekszik vele vagy sem. Az akkor jöhet, ha ezen utóbbi dolgok mind megvannak. Mert h csak a szexuális vágy tartja össze a kapcsolatot, akkor ki fog égni lgkésőbb 5 éven belül, és csak gyűlölet marad utána. Ezért gondolják az emberek a sok negatív példát látva, hogy egy 14 éves először másképpen tegye boldoggá a párját, és ha elérték a képzeletbeli, elfogadott 18 éves határt akkor feküdjenek le. Akkor kevesebben lennének a 18 évesen már kiégett párok, ostoba, csorba gondolkodású emberek. És ha pedig tényleg kitartotok egymás mellett 14-től mondjuk 17 ( ;-)) ) éves korotokig akkor a sex is egy sokkal nemesebb, magasabb szinten lehetne jelen az életetekben. Az öszötönös mindennapi szükségletek világából feljebb lépne, egy valóban a kettőtök szerelmét beteljesítő magasabb szintre. Ez az egyik amiben különbözünk az állatoktól: egy érett ember képes uralkodni az ösztönein.
2009. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim válasza:
34%
Úristen nem kéne regényeket írogatni!Én is 13 évesen vesztettem el szüzeségem és védekeztünk! most 18 vagyok és nem bántam meg semmit.nem értem mért baj az. attol jobb lesz ha ugy neveled a gyereked hogy nem tud semmit aszexről? nem értem hogy lehetnek ilyen emberek
2009. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kérdésre válaszolva, azért tartja mindenki éretlennek a 14 éves kislányokat, mert hozzád hasonlóan habzó szájjal érvelnek olyan emberekkel szemben, akiknek esetenként több tíz év gyakorlatuk van a témában velük szemben, de ugyanakkor ezt képtelenek belátni és provokálják azokat, akik esetleg hasznos tanácsokkal láthatnák el ifjú és tudatlan fejüket.
2009. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim válasza:
91%
Igy igaz! Kedves Kérdező! Lehetnél érettebb a korodnál, de a kommentjeid pont azt a képet generálják, ami ellen úgy küzdesz. Vagyis azt, hogy kis éretlen lányka vagy még, aki lázad midnen ellen és képtelen szembenézni saját magával. Még annyi minden fog történni, annyiszor lesz esetleg igazad és mégis alázatosnak kell lenned. Az érettségi folyamatnak még nagyon az elején jársz.
2009. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!