Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell leszólni?Mért van...

Miért kell leszólni?Mért van az, hogy ha egy 14 éves lány beírja h érettnek érzi magát arra h elveszítse a szüzességét ...

Figyelt kérdés

vagy más, egyéb szexel kapcsolatos kérdést, akkor egyből jönnek hogy hova süllyedtünk meg kis csitrik ilyen idős korba...

ha ő úgy érzi, és tisztában van a védekezéssel mért ne tehetné?


2009. jan. 24. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
69%
Emberek én most komolyan meg vagyok rémülve. 23 éves nő vagyok, és a nem túl távoli jövőben gyereket szeretnék. mi lesz a kislányomból? egy kurv@? egy ilyen kis rettenet, aki ide fog írogatni, hogy nem gáz-e elveszteni 13 évesen? számít ebben a szülői nevelés? ha én pozitív példát statuálok, akkor kisebb a rizikó, hogy ez lesz belőle? mi lesz itt 2-3 év múlva? módosítják a pedofiltörvényt, és már 10 éves kislányokat is meg lehet majd rontani? nyugtasson meg valaki...:(
2009. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
74%
Én most teljesen sokkot kaptam! Irnak neki egy gyonyoro valasz és o meg kioktatja! Hát ez mi a szart képzel magárol!!!! Kis szar takony vagy! Azt se tudod, hogy mi folyik koruletted. Mit képzelsz te magadrol? Felnotek akik szeretnének segiteni neked, lehurogod? Meg azt irod rá hogy szanalmas??? TE vagy az kisanyám! Azt hiszed mert van egy pasid és akkor már tiéd a világ? Anyád helyébe ugy helyre raknalak! Meg az a 13 éves kislány is most készul elvesziteni a szuzeségét? Általános iskolás vagy a jo isten áldjon már meg! Mit képzeltek ti magatokrol? Nem veszitek észre, hogy mindenki Elvan toletek ájulva? Es ezek mind szanalmasak és hulyék meg idiotak? Gondolkozzál már egy kicsit, a drága társaidal egyutt! Nekem ha lányom lesz, bizos nem lesz ilyen mint ti! Nagyon elvagytok szállva magatoktol! Nagyon tapasztalt vagy hogy azt az embert aki probál neked segiteni meg lemagyarázni mi van, lehurogod! Akkor szexszel nyugottan, utana meg nyigjál itt mint a tobbi, hogy nincs orgazmusom, meg elováladéktol is lehetek terhes, meg ha análisan szeretkezunk és elmegy benne lehet terhes, milyen ize van a spermának stb stb. Tudnák még sorolni a fejlett nok kérdéseit! Sok kis szaros, elvagyunk rajtatok halva!
2009. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
80%
Persze nagyon sokat számit a neveles kit hogyan nevelnek a szulok és milyen példát mutatnak neki. A gyerek fo fejlodése a minta kovetés. Meg, hogy a szulonek legyen tekintélye. Sokat kell fogalalkozni a gyerekkel. Teljes mértékben szulo fuggo, ki hogy neveli a gyereket és mit tart normálisnak! Nem kell izgulni, ha ugy neveled a gyereket akkor nem lesz baj, de persze mindig kell idot szakitani rájuk, soha nincs olyan hogy majd késobb beszélunk. Ne izgulj a gyereked nem lesz ilyen! CSak ismerned kell oket. Ezeket a lányokat, nem hiszem hogy ismerik a szulei, sot biztos mert nem hagynák hogy ezt csinálja! Vagyis ki tudja a szulokse olyanak mint régen!
2009. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy Te tényleg nem az érveket figyeled. Minden normális választ kiforgatsz, és személyes támadásnak veszel, nem veszed figyelembe az ÉRVEIKET, amit állítólag tudni szeretnél.

19 és fél éves vagyok, egy hónap múlva ünnepelem a párommal a negyedik évfordulónkat. Vajon megér ennyi időt a kapcsolatotok? Nyolc hónap után szeretkeztünk először, mert előbb megismertük egymás testét, és mert volt annyi eszem, hogy nem dobom oda magamat az első adandó alkalommal. Pedig iszonyúan kívántam. De tudod mit? Akkor sem. És a mai napig élvezem vele a szexet, nincs olyan problémám, hogy hogyan dobjam fel, annak ellenére, hogy együtt élünk már fél éve.


Amikor én 14 éves voltam, akkor kezdtem informálódni a szexről. Újságcikkeket, olvasói leveleket olvastam, és jól az eszembe véstem, amit ott írtak, nehogy ugyanazt a hülyeséget elkövessem. Emlékszem, anyukám megkérdezte, hogy elolvasom-e az ilyen cikkeket. Mondtam neki, hogy igen, és kicsit szégyelltem is magam. Ma már tudom, hogy ezt azért kérdezte, mert ezekből normális információkat tudtam meg, és nem az osztálytársak meséit. Soha nem ültünk le felvilágosítás céljából beszélgetni, de tudta, hogy védekezünk. És nekem nem kellett titokban fogamzásgátlót íratnom, mert megkértem, és be is jött velem a rendelőbe. És tudod, amióta együtt élek a párommal, azóta kezdem megérteni, mi az a szeretet, megbecsülés, gondoskodás, és hogy mit tettek értem a szüleim. Nekem lesz mit továbbadnom a gyermekemnek, mert én adni fogok neki értékrendet, amit sajnos úgy látom, hogy a felnövekvő fiatalok nem kapnak.


Ezen gondolkozz el, utána meg forgasd ki nyugodtan a válaszomat!

2009. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
92%

Nem baj, haggyátok őket. majd rájönnek, hogy nekünk volt igazunk, amikor majd a szexuális életük romjai fölött 25 évesen rádöbbennek, hogy azért frigidek, meg nincs orgazmusuk, mert 13 évesen durr bele elvesztették, mert azt hitték, érettek rá. aztán majd járhatnak szexuálpszichológushoz, hogy egyáltalán használhatóak legyenek az ágyban.

tudjátok mit, kis csírák? MEG FOGJÁTOK ÉRDEMELNI.

2009. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
73%
Végre egy nyugodt válasz.
2009. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
73%
A 22:04-re gondoltam.
2009. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
88%
tenyleg haggyatok, nem eri meg vitatkozni, mert annyi esze sincs, hogy az esz ervekre hallgasson. Majd 16 evesen meirja ide, hogy hogy kene feldobni a szexualis eletet, mert mar tok unalmas. Ha ennyire fel akarsz noni, hajra, nem hogy elvezned a gyerekkorodat, en 21 evesen vesztettem el a szuzessegem, erett nokent es elvezem is a szexet azota, felfogom a kovetkezmenyeit es felhotlenul csinalhatom. te meg ha kiszakad a gumi majd itt sirsz, hogy mit csinalj es azt se tudod, mitol lesz terhes a no, gondolom, mint a hozzad hasonlo r...bancok.
2009. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
77%

Hogy miért szól le minden ember? Gondolkozz már! Talán azért, mert nem helyes, amit csináltok. Ezek az emberek mind idősebbek nálad, sokkal-sokkal több tapasztalattal rendelkeznek nálad és sokkal jobb rálátásuk van a dologra, mint neked és a többi csitrinek a szaros 13-14 évével. Erre csak annyit tudok mondani: ha nem tanulsz más kárán, majd tanulsz a magadén. És tudod mit? MEG IS ÉRDEMLED, ha ilyen önfejű vagy és nem hallgatsz a felnőtt, tapasztalt, érett emberekre, akik NEKED AKARNAK JÓT, NEKED AKARNAK SEGÍTENI!


"A pasim nem olyan h nem szeret vayg nem érdemelné meg..." Ehhez annyit fűznék hozzá, míg az a PASI nem a párod, szerelmed, kedvesed stb., addig fogalmad sincs, mi az a szeretet, szerelem! Ha vki csak pasiként említi a párját, abban semmi érzés nincs. Az meg hogy megérdemli-e vagy sem, majd akkor fog kiderülni, ha odaadtad magad neki.


Hozzáteszem a kedves kis kommentjeid is bizonyítják, mennyire GYEREK vagy még. Ha valóban annyi eszed lenne, olyan érett lennél, nem így reagálnál a segítő szándékkal tanácsot adó emberek hozzászólásaira. Amíg ilyen óvodás szinten visszaszólogatsz és visszapofázol a felnőtteknek, addig egy éretlen kis fruska vagy. Szállj magadba kicsikét! Ha már ennyi ember mind ugyanazt szajkózza, nem-e esetleg mégis veletek van a baj, nem kéne-e esetleg elgondolkozni rajta, nem pedig visszapofázni!

2009. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
78%

minden rosszindulat nélkül írom, amit lehet, hogy már valaki leírt, de nem olvastam teljesen végig, hogy ha 14 évesen elkezdesz rendszeres szexuális életet élni, mindamellett hogy tisztában vagy a védekezéssel, a szex menetével, stb, 5 év múlva azt a kérdést fogod feltenni hogy : "ellaposodott a szexuális életünk", "miért nincs már orgazmusom?" és a stb. jellegűeket. Hidd el, akik azt írják, hogy még fiatal vagy, nem biztos, hogy rosszindulatból. Csak gondolkodj el, hogy milyen lesz a szexuális életed 5-10- év múlva, ha már most elkezded.

Sok sikert.

2009. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!