Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell leszólni?Mért van...

Miért kell leszólni?Mért van az, hogy ha egy 14 éves lány beírja h érettnek érzi magát arra h elveszítse a szüzességét ...

Figyelt kérdés

vagy más, egyéb szexel kapcsolatos kérdést, akkor egyből jönnek hogy hova süllyedtünk meg kis csitrik ilyen idős korba...

ha ő úgy érzi, és tisztában van a védekezéssel mért ne tehetné?


2009. jan. 24. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim válasza:
28%

18 éves vagyok. Én először 14 voltam mikor lefeküdtem a barátommal. Nem a trendizés, hanem az érzelmek miatt...

A mai napig nem értem, hogy miért kell leszólni valakit azért mert 14 éves és már nem szűz. Ha úgy érzi, hogy készen áll egy ilyen dologra, és tudja hogyan kell védekezni, és a többi dolog..akkor miért ne. Ez úgy hülyeség ahogy van, hogy "az én időmbe más volt" arra is gondoljunk már vissza, amikor egy lány 14 éves volt és már feleség..még jóval ez előtt.. Úgy ahogy az is kiment a "divatból" (mint ahogy minden), az is kiment hogy "míg férjhez nem megyek, addig szűz maradok" és még sorolhatnám, ez is kifog. Mindent ésszel kell csinálni, és akkor semmi baj nem lesz.

2009. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó! és szted az is normális lesz, ha majd eljutunk odáig, hogy módosítják a pedofiltörvényt, és 10 éves kortól lehet nemi életet élni?

mert ha így haladunk, nem kizárt, hogy ez lesz.

2009. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
83%
14 évesen még nem nőről,hanem lányról,gyerekről beszélünk...Az esetek többségében 11-14 éves korban van először menstruáció,ami a nemi érettséget jelzi...Viszont az agy még nem nőtt fel annyira,hogy a szex bármely formájában részt vegyen...Mikor rendelek (nőgyógyász vagyok),én is csak azt tudom tanácsolni ezeknek a fiatal lányoknak,hogy maszturbáljanak,de ne!!! pénisszel közösüljenek...Az első peteérést követően 1-2 hónap után a hüvely bejárata már kész befogadni egy péniszt,de belül rengeteg veszély van...Mivel odabent még elég szűkös a hely,ezért egy merev hímtag nagyon könnyen felsértheti bent a lágy szöveteket...Nem olyan rég bejött hozzám egy 14!! éves lány,hogy vizsgáljam meg,hogy nem-e lehet terhes...Nem volt az,de mivel mondta,hogy időnként fáj neki,kenetmintát vettem...Az eredmény:A vagina falán gombák telepedtek meg,mert a 22 éves párja kicsit durvább volt,és felsértette a hüvelyfalat...3 hónapig kezelte magát vele...Közben hüvelyi folyástól,és vizelési nehézségektől kezdve minden bajban szenvedett...
2009. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
8%

Micsoda beteg emberek járnak ide..

Kiír valaki egy ilyen kérdést -ez esetben te, de én is írtam már ilyet- és egyből rávetik magukat, mint a keselyűk a döghúsra x'D Sírok komolyan..

( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__10..

Engem az egészben ez az undorító általánosítás idegesít. De az bszottul.

Manapság 14 évesen már biológiailag érettnek számítanak a lányok. Vannak akik már 8 (!!) éves korukban elkezdenek menstruálni. Hogy lelkileg készek-e rá.. azt csak ők tudják. Ha mégse lettek volna azok, és mégis megtették, akkor az az ő bajuk. Saját kárán tanul az ember, hiába pattog neki más..

Viszont nem mindenki tartozik közéjük. Vannak értelmesebbek, akik SZERELEMBŐL vesztik el ilyen korban. Ha szerelemből akkor mi bajotok vele? Láttam ment itt a kvázás, rbancozás, minden..

Kedves kérdező is írta, hogy szerelemből szeretné a fiújának adni a szüzességét.. és egyből nekiugrik mind.

Most én pedig mondjam azt, hogy ilyen felnőttek között élünk? Ilyen senkik között kell felnőnünk? Poénos nagyon..

Szánalmasok vagytok..


16/l

(1 éve vesztettem el, a barátommal azóta is együtt vagyunk (már 2 éve)

2009. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
89%

Az érvek:


ELLENÉRV:


1. Azt hiszed, hogy tájékozott vagy, de ezt hol ellenőrizted le? A tévhitek úgy maradnak meg, hogy úgy gonodolod, helyesen tudsz valamit, és mivel ebben a hitben vagy, nem nézel utána, ezért nem derül ki,hogy tévedtél. Legfeljebb utólag. Fogamzásgátlással, szexualitással kapcsolatban valószínűleg tudnánk olyat kérdezni, amire nem tudnál válaszolni. Ennyi idősen én is azt hittem, mindent tudok.


2. Minden szerelemről azt gondolja az ember, hogy ő az igazi. És minden igazinál úgy érzi, hogy készen van bármire. Majd 18-20 évesen visszatekintve azt mondja: de jó, hogy nem vele tettem meg, hanem három évvel később egy sokkal megbízhatóbbal. Ugyanis az emberismeret a korral jár. Később sokkal biztosabban el tudod majd dönteni, hogy a srác hogy viszonyul hozzád. Ehhez kell kis tapasztalat, rossz hír, igaz?


3. Egyik fogamzásgátlás sem 100%-os, és bizony megesik, hogy becsúszik egy gyerek. Ha elveteted, annak sok veszélye van: ha bevérzel, még az is lehet, hogy el kell távolítani a méhedet. De ha nem lép fel vérzés, akkor is a "kaparás" utáni hegesedés miatt csökken az a felület, ahol később a magzat meg tud tapadni, így lehet, hogy nem is tudsz majd teherbe esni.

Ha nem veteted el, akkor itt állsz nyolc általános végzettséggel, és egy ugyanilyen végzettségű, 15 éves apával. Munkátok egyikőtöknek sem lesz, lakásotok nem lesz, maradhattok a szülők nyakán. Nem beszélve arról, hogy a srác simán lelép ilyen helyzetben. Vagy ha nem lép le, akkor egy életre összeláncolódtok, még akkor is, ha majd ki nem állhatjátok egymást.

Három év csúszással lesz szakmád, egyetemet nehezen tudsz majd végezni a pici mellett, a szüleitek pénzén fogtok lógni, mivel más lehetőségetek nem lesz. Elveszíthetitek a baráti társaságotokat.


Aztán majd ha felnő a gyerek, addigra te már tudni fogod, hogy milyen felelőtlen voltál. Ugyanebben a korban lesz, hasonló problémákkal, te meg majd mondod neki, hogy márpedig, kislányom, nem fekszel le azzal a fiúval, nem érdekel, mennyire szeretitek egymást. És majd a lányod is ilyen pökhendi, nagyszájú lesz, mint te, és megkérdezi, hogy "Anya, hány évesen is szültél?". És akkor mit mondasz neki?


Egyelőre ennyit az ellenérvekből. Még tudnám sorolni, de már sokat írtak előttem is.


ÉRV MELLETTE:


Csak egyet találtam. Csak akkor érdemes ennyire korán kezdeni, ha ebből akarsz megélni! Akkor viszont húzz bele!

2009. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:
de még mindig nem az a kérdés h ÉN... hanem hogyha valaki beír egy ilyen kérdés egyből jön az hogy kis szarok meg stb... mért nem lehet normálisan válaszolni mint pl a 22:04 es? ez a bajom...
2009. jan. 25. 09:13
 57/78 anonim ***** válasza:
80%
kislány, nyisd már ki a kis csipás szemed... azért kell leszólni ha valaki 14 évesen beírja a lefeküdjek e a pasimmal kérdéseit, mert még nem érett rá. körübelül 6 oldalon keresztül válaszoltuk meg neked, hogy miért szóljuk le a kordbelieket ha szexelni akarnak. Tényleg ennyire nehézfelogású vagy, vagy csak megjátszod?
2009. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Tök jó hogy igy kiállsz a 13-14 évesek mellett:)

Én értelek titeket, bár én is a leszolósok táborát erősítem....engem igy nevelt anyukám, hogy a sex felnőtt dolog , és csak akkor jó ha érett vagy rá és elég idősen csinálod , olyannal akit igazán szeretsz...sztem erre 14 nem képes az ember, sztem én elég éretten gondolkodtam akkor is, jó tanuló vagyok/voltam, de ha most visszagondolok mennyire másképp láttam akkor avilágot..a szerelemet, a szexet....hááááááááááát hatalmas a különbség....én nagyon mérges lennék ha a 13-14 gyerekem idősebb fiukkal járni és a sexen gondolkozna komolyan..annyi minden van azon kivül egy kapcsolatban, amit jóü együtt megélni, ha egyből azzal kezdik akkor mi marad később?és most azt mondod nyár ota jártok na az kb egy fél év...én 16 és fél voltam, mikor elkezdtem járni a párommal, és másfél évet vártunk mielött megtörtént:)addig is minden perc isteni volt , izgalmas és boldog:)ezért nem tudom megérteni hogy a 14 évesek mért erzik pár hónap után hogy nekik azonnal kell a sex....nemrég beszéltem erről a párommal(mert még most is együtt vagyunk...4 éve:D)hogy ha lefeküdtünk volna pár hónap mulva akkor szerinte most más lenne?és arra jutottunk h lehet, mert igy másfél éviginkább pettingettünk, de méginkább beszélgettünk szórakoztunk és annyira megismertük egymást , hogy már el sem tudom képzelni nélküöle az életem, ha olyan hmar megtesszük akkor az ismeretség sztem felületesebben áll meg, mert utána azért a sex elég központi szerepet tölt ki és suli melett mikor tanulni kell, nem sok idő marad a párra...

szóval sztem nem kell ugy sietni élvezd ki hogy még fiatal vagy ismerkedj és csókoloz simogass sokat:)ráérzs még a felelősségteljes döntésekkel....ki kell használni minden percet hogy a 14 éves korban megélhető dolgokat ne hagyd ki...

2009. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj Kicsim!! Én már írtam egyszer. Most átrágtam magam rajta. Neked minden leszólás, beszólás, lenézés, lehordás,kiabálás,nem megértés.Te kérdeztél, és sokan válaszoltak.És mivel nem csak azt kaptad,amit vártál nem vagy megelégedve.Hogy fogtok védekezni?Mert azt mondod fogtok.Csak barátodról le ne essen a koton,mert akkor enyhén baj lesz.Akkor hova fordulsz?

De tudod mit??Ez remélem tetszeni fog!! A Te p...d,azt csinálsz vele,amit akarsz!

2009. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
62%

Ti tényleg nem értitek.. Nem az a baja, hogy elmondjátok neki, hogy miért nem kéne megtennie, hanem egyből jönnek a "rbanc, csitri,qva, csipás,szros" jellemzők. Nem lehetne úgy elmondani nekik a véleményeteket, hogy ezeket kihagyjátok belőle, és NORMÁLISAN, nem lenézve elmondjátok? A gyerek nem hülye, csak még kicsi! Normális hangnemben kell terelgetni a helyes irányba. Akinek ez nem megy,az ne válaszoljon megalázó válaszokat.

Aki azt írta, hogy /asszem 23 éves/ az ő korában nem volt ilyen, hogy 14 évesen nem volt szűz, annak üzenem, meg mindenkinek, hogy én 24 éves vagyok, és nekem voltak olyan barátnőim, akik már ennyi idősen megtették. S hogy megbánták-e? Nos nem hiszem.

Én 17 voltam,amikor elvesztettem (mielőtt leszóltok).

A kérdezőnek: "ha ő úgy érzi, és tisztában van a védekezéssel mért ne tehetné?" A kérdésben félig benne van a válasz is. Azért mert ő úgy érzni hogy tisztában van vele, az nem jelenti azt, hogy úgy is van (de lehet, hogy tényleg tisztában van vele persze). Az én véleményem az, hogy nem kéne lefeküdni ilyen fiatalon senkivel, de mindenki a saját sorsának kovácsa. És hogy miért is nem kéne? Erre pedig csak azt tudom mondani, hogy mert csak, vagy mert fiatalok avgytok /de tudom, hogy ez a tiniket egyáltalán nem vigasztalja,és "csak azért is" módon élnek. De sajna erre tényleg nem lehet számotokra elfogadható választ adni. Erre nincsenek ész érvek olyanok,amiket ti is elfogadnátok. Vagy bíztok az idősebbekben és nem teszitek meg, vagy nem. De hidd el, itt senki nem akar rosszat nektek /vagyis a többség.

2009. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!