Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell leszólni?Mért van...

Miért kell leszólni?Mért van az, hogy ha egy 14 éves lány beírja h érettnek érzi magát arra h elveszítse a szüzességét ...

Figyelt kérdés

vagy más, egyéb szexel kapcsolatos kérdést, akkor egyből jönnek hogy hova süllyedtünk meg kis csitrik ilyen idős korba...

ha ő úgy érzi, és tisztában van a védekezéssel mért ne tehetné?


2009. jan. 24. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
92%
A mostani fiatalok sokkal másképp állnak a dolgokhoz mint régen tették ezt az emberek! A discok tele vannak fiatalokkal és egyre hamarabb probálnak ki dolgokat! Pl pia, drog és persze a szex! Persze, hogy sokan kiakadnak, de ha lány ugy érzi, hogy talált egy normális pasit magának és fejlodésileg is rendben van, szoval készen állnak a dologra akkor hajrá! De ez sok mindentol fugg! De ha én lányom akármilyen érett lenne és 14 évesen szexelni akarna kiutném a fogát, szépen mondva. Gondolj már bele, hogy én 14 évesen csokoloztam eloszor! Meg ha a mostani fiatalság már ilyen idos korban, felnotnek érzi magát akkor mi lesz azokkal akik még meg sem szulettek? Már 10 évesen discoba fognak járni vagy mi! Nem azért irnak ilyeneket az emberek mert elitélnek titeket hanem csak egyszeruen korai. Meg ha most lefekszik egy 14 éves lány a pasijával és az ott hadja, akkor már a csaj nem lesz szuz szoval sokkal hamarabb bele fog menni a dologba, akkor már 15 éves korára rendszeres nemi élete lesz. De ha ugy érzik a lányok hogy nekik ez igy jo akkor csinálják, mindenki a saját életét élni! Neki kell dontenie, mikor mit tesz, csak meg ne bánja!
2009. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szóllak le. 13 évesen "vesztettem el" és nem lettem rossz lány...
2009. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
70%

Na ez jó kérdés....én sem értem....mert azt irják sokszor hogy még éretlen vagyok,a serdülőkor átka,nem tudom még mit akarok stb. De tegyük fel hogy tényleg a serdülő kor átka azt én 14 évesen nem veszem észre csak a kivül

állok akkor mért nem rendes érvekkel vezetnek rá?!Hogy megértsem.Azt hozzá teszem nem a szüzességel kapcsolatos témákban...de szerintem ezt nem kell tulságossan magadra venni mert max elgondolkozol rajta vagy csak elolvasod és akkor is azt csinálod amit akarsz...

2009. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim válasza:
82%
Azért szóljuk le mert 14 évesen még rohadtul nem érett akármennyire is azt gondolja.
2009. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
96%
Ja és most 25 vagyok, tehát nem most volt. (az első 19:51-es)
2009. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert egy 14 éves csitri lelkileg még nem felkészült a szexre, akármennyire is rohadtul felnőttnek hiszi magát, nem az.

de tőlem tegye, nekem mindegy. az én korosztályomban vhogy nem ez volt a trendi, pedig nem vagyok öreg, 23. évemet taposom. amúgy a kérdésednek mi értelme volt? ha annyira meg akarjátok tenni, úgyis meg fogjátok tenni, most azok véleménye, akik leszólnak, úgyse fognak ettől eltántorítani.

nekem csak annyi bajom van veletek, hogy ahhoz képest, hogy a tojáshéj még a seggeteken van, a szátok már akkora, mint a kitárt ólajtó.

2009. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim válasza:
25%
én is 14 vagyok és fiú. szerintem ha el akarod veszíteni veszítsd. ez mindenkinek a maga dolga. de az durva hogy pl osztáltyársam 15 éves és 18 éves pasija van és minden nap nyomják.szóval ezt nem szeretem. de ha te ugy érzed akkor tedd azt.üdv.
2009. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom az előzőhöz.Rohadtul nem vagy érett rá.Csak azért,hogy elmondhasd,hogy nem vagy szűz,mi a fenének. Majd ha lesznek érzelmeid,és együtt jársz hónapokig egy sráccal és égsz a szerelemtől,meg lebegsz a föld fölött,majd akkor.És akkor csodás lesz,így csak egy b....-nak minősül.Legyen már tartásod,az isten áldjon meg!!Hisz nő lesz belőled,Küzdjenek meg érted.A fiúkat nem értékelik a könnyen kapott prédát.Bármit mondanak,így igaz!!
2009. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
91%
ilyen trendi szó lett a ,,ROHADTUL,,...?? -.-' én is 14 vok szűz vagyok még az is maradok egy jó néhány évig.De valószinűleg a szexel kapcsolatos kérdéseink azért vannak mert nem tudjuk a pontos választ szóval nem leszólni kéne hanem hamár annyira akarnak segiteni elmagyarázni mert ezzel ugyse lehet elérni semmit.
2009. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
de mért hiszik azt az idősebbek h én pl azért akarom elveszíteni, mert menő vagyok tőle, nem pedig azért mert szeretem a páromat, és most lehet leszólni h 14 évesen nem tudom még miaz h szeretni meg hasonlók... de mért kell általánosítani, h mert ettől menőbbenk érzi magát a gyerem "mikor a tojáshély még a seggén van"...
2009. jan. 24. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!