Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell leszólni?Mért van...

Miért kell leszólni?Mért van az, hogy ha egy 14 éves lány beírja h érettnek érzi magát arra h elveszítse a szüzességét ...

Figyelt kérdés

vagy más, egyéb szexel kapcsolatos kérdést, akkor egyből jönnek hogy hova süllyedtünk meg kis csitrik ilyen idős korba...

ha ő úgy érzi, és tisztában van a védekezéssel mért ne tehetné?


2009. jan. 24. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
78%
Kedves 20:36-os! Ez nem reklámozás. Most már 25 éves vagyok és egyáltalán nem bántam meg. Ha tudni akarod, akkor azóta is együtt vagyok azzal a sráccal, együtt élünk, jegyesek vagyunk, gyermeket tervezünk. Tehát tényleg nem kellene általánosítani. Mindig érettebb voltam a korosztályomnál, és nekem is voltak/vannak erős szüleim, akikkel a mai napig MINDENT meg tudok beszélni. Ennyi. Nem vagyunk egyformák.
2009. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 A kérdező kommentje:

az utolsónak van igaza

köszönööm:)

ebbe nem láttok bele..

2009. jan. 24. 20:44
 23/78 anonim válasza:
68%

hát ez az.. kedves első hozzászóló... attól mert te olyanokat olvasol h a kis k*rvák szétszexelik az agyukat 13-14 évesen nem kéne ezt a 14 éves csajt is idesorolni..

és ha te is ígyleszel 14 éves csaj. h még 12 év múlva is együtt lesztek. akkor meg nagyon nem fogod megbánni. és sztem ne hallgass olyanra aki mindenkit általánosít. :)

ecs voltam.

2009. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
72%
A szuleid támogatak benne, hogy lefekudtél 13 évesen a barátoddal? Ez nem semmi! Orulok neki nagyon, hogy igy alakult a dolog. Nem bántás miatt irják amit irnak, higyétek el! Ha szereti a pasit és o is a lányt akkor tegye meg! De ahogy irták, soknal jonnek a dolog, hogy nincs orgazmusom stb stb. O érzi mikor jott el az ideje! Senki nem akarja rola lebeszélni! De elég szét nézni a világban, hogy mi megy mostanába, vagy elmenni egy discoba! Ezért álltalánosit aki ezt teszi, nem azért mert bántani akarja! Ja és hagy ne mondjam hogy 14 éves anyák % mi!Itt Magyarországon! Mert vannak országok ahol ez elvárt dolog!
2009. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:
neked is igazad van... köszii ecs:D
2009. jan. 24. 20:47
 26/78 anonim ***** válasza:
78%

Egy 14 éves lány nagyon nem érett a szexre.Nem értem miért kell egyszerre durr bele mindent,miért nem lehet lassan felfedezni egymás testét?

Amikor 14 éves voltam ,nekem nem is jutott eszembe az,hogy esetleg szexuális életet éljek,pedig még csak most leszek 20 éves.

Szóval durva,hogy mostanság minden kis ált. iskolás már javában...

2009. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:

jó figyu... na nyár óta járunk, és sztem itt az ideje..

anyi az egész...és nem arra voltam kíváncsi h erről kinek mi a véleménye..mert ezt úgyis én döntöm el...csak arra lettem volna kíváncsi h mért kell az ilyeneket leszólni?...nemértem...

2009. jan. 24. 20:54
 28/78 anonim ***** válasza:
91%

Az egész probléma (mert az, ez egy szociálprobléma) abban gyökerezik, hogy a szexuális kultúránk úgy mindent egybevéve a béka segge alatt van. a szülő tehetetlen, és mindenki, aki normálisan gondolkozik. a médiából ömlik minden, ami szex-szel kapcsolatos. gondoljatok csak arra, hogy manapság a Barbie-babák a játékboltban is úgy néznek ki, mint egy kurv@. a gyerekeket képtelenség megvédeni ezektől a hatásoktól, elég ha csak lemegy az utcára, bemegy az iskolába. a szex hatja át a mindennapjainkat. szexelj, szexelj, mindegy kivel, csak csináld. ezt sulykolják a az emberbe, és ez kihat a gyerekekre is, hát hogyne hatna ki. manipuláció áldozata. ha nem szexelsz, akkor egy lúzer vagy. így szexel, úgy öltözik, mint egy utcalány, keni magát, már 10 évesen. a tini ezt nem látja be, hiába osztod neki az észt, ő meg van arról győződve, hogy azért szeretné elveszíteni, mert itt az ideje. és súlyosan téved, mert nincs akkora rálátása a dolgokra, hogy felismerje, őt rászedte a torz szexuális kultúra.

kedvesem. azok szólnak le úgymond, akik rólad sokkal de sokkal többet tudnak a szexről. a szexhez fel kell nőni, mert csak felnőttként, lelkileg érett személyiségként lehet úgy csinálni, hogy 100%-ig átéljük, és örömet okozzon. te erre aligha lennél képes. egy 14 éves nincs ezen a fejlettségi fokon, hidd el szépen nekünk, felnőtteknek.

2009. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
89%
Hát kedves szüleim nem voltak elájulva tőle, de soha nem kellett hazudnom nekik. Anyukámnak minden tisztelet, hogy időben felvilágosított és mindenben mellettem állt. Soha nem volt "balesetünk", mindig nagyon vigyáztunk egymásra. Szokták mondani, hogy ritka, mint a fehér holló. Ki tudja, lehet, hogy ő lesz a következő fehér holló. Szerintem egyszerűbb lenne érveket és ellenérveket felsorolni, mint egymást "ócsárolni". Bár érveket én sem tudnék mellette oldalakon keresztül sorolni. Nálunk is csak annyi történt, hogy nagyon szerettük egymást (szerelem volt első látásra), és egyik este tovább mentünk.
2009. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
96%
Na az utolsó válaszoló írta le tökéletesen a dolgot.
2009. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!