Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell leszólni?Mért van...

Miért kell leszólni?Mért van az, hogy ha egy 14 éves lány beírja h érettnek érzi magát arra h elveszítse a szüzességét ...

Figyelt kérdés

vagy más, egyéb szexel kapcsolatos kérdést, akkor egyből jönnek hogy hova süllyedtünk meg kis csitrik ilyen idős korba...

ha ő úgy érzi, és tisztában van a védekezéssel mért ne tehetné?


2009. jan. 24. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
94%
Szeresd!De nem kell rögtön lefeküdni.Kiskezedet is használhatod,mint ahogy a fiú is.Franciázásnak hívják.Nézz utána a neten.
2009. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
82%
azért kell leszólni drágám, mert a 13-14évesen szexuális életet élők 80%a felelőtlen, nem védekezik, nincs tisztában a dolgok menetével, aztán jön sírni hogy nincs orgazmusa. azért kell leszólni mert igen, nagyon nagy a szátok, és mert túl hamar akartok felnőni. 10 év múlva, de hát nem is kell annyi, 4 év múlva mondjuk majd meglátjuk hogy fogsz visszagondolni az egészre. de persze aki meg akarja tenni úgyis megteszi. Nézz már itt szét, miket olvasni a te korosztályodtól... nah ezért általánosítok/tunk és mondjuk azt h még nem a te korosztályodnak való a szex
2009. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim válasza:
84%

Mert még tényleg ott a héJ a seggeden.

Pofám leszakad, 20 év múlva már a 10 évesek fognak dugni? (bár ahogy a mai hírekben hallhattuk már itt tartunk)

2009. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
62%

Kis vakarcsok vagytok, ez a nagy helyzet. nem kért tőletek senki visszapofázást, igen a rohadtul az egy rohadtul trendi szó.

Amúgy a kérdésnek már csak azért sincs semmi értelme, mert ha eldöntöttétek, hogy elvesztitek a szüzességeteket, akkor miért írjátok ki ide, hogy ne gáz-e? és főleg, mit vagytok felháborodva, ha vannak leszólók? vannak bizony. lesznek még ennél nagyobb pofonok is az életetekben. óóóó Egek, add hogy ne szüljek ilyen kis elb@szott droidokat a világra mint ezek..

2009. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:

mért nem értitek már meg?

szerintetek nem lehetek érettebb mint azok akikre ti gondoltok, akik által általánosítotok

és nem testileg gondolom, lelkileg...

ezt nem szeretem...mikor elmagyarázok vmit..de ugyanúgy jönnek a negatív kommentek

2009. jan. 24. 20:27
 16/78 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne állj le velük vitatkozni, felesleges. Te kérdeztél valamit, ők meg csak válaszolnak. Ennyi. PONT.
2009. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

csak..

h lehet vki ennyire érthetetlen?? -.-

2009. jan. 24. 20:34
 18/78 anonim ***** válasza:
92%
Az elso hozzá szolo vagyok! Meg értem, hogy ki vagy akadva mert te ugy érzed, hogy érettebb vagy a korodnál, de melyik tini nincs igy vele? Azt hiszi hogy o már nagy , neki mindent szabad. Én is voltam tini és tudom milyen. Engem is zavart, hogy mikor végzos voltam szinte csak én voltam szuz, sot még szégyeltem is magam, vissza gondolva én hulye. És tudod milyen buszke volt rám a barátom mikor 18 évesen o volt nekem az elso? Te nem akarod ezt átélni? Miota vagy egyutt a barátoddal és mennyi idos? Nem lenne ciki hogy ha már 18 éves leszel és lesz egy komoly kapcsolatod és belokod hogy 14 éves voltal mikor lefekudtél egy pasival? Nem lesz a pasinak szar érzés? Foleg, hogy ha bele gondol, hogy azota hányan voltak. Nem maradtok le semmirol, hova kapkodni annyira? Tudod minek koszonhetem hogy én nem voltam olyan aki csak azért fekudt le valakivel hogy már ne legyen szuz? Vagy, hogy nem olyan pasival csináltam akinek csak arra kellettem volna? Voltak eros szuleim, akikel mindent megbeszéltem! Kiváncsi lennek a te szuleid arcára meg a korosztály belied szuleire, hogy mit szolnanak, hogy már 8 gyerek szexelni akar! Az enyémek nem hagyták volna az is biztos. Meg nem ilyen barátnoim voltak! Ja és gratulálok a 13 éves lánynak aki akkor fekudt le elszor! Reklámozad is! Inkább fiam legyen mint lányom! Nem tudom mi van veletek! Nem akarunk mi rosszat, de nem vagy érett hozzá, hidd már el nekunk! HA meg nem érdekel a véleményunk ne kérdezd meg!!!
2009. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim válasza:
65%

hát bocs de sztem tök gáz h itt mindenki olt mindenkit. ha úgy érzed veszítsd el.. és gondolom nem vagy olyan hülye h olyannal veszítsd el akit nem szeretsz...akkor hajráá... akárhány éves vagy. és vannak olyan lányok akik 14 évesen már anyák-.-

és ha szereted akkor sokáig legyetek együtt:)

puszi : ecs.

2009. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
64%
a 20:05-s kommentes vagyok. Végre valaki a tud normálissat is irni nem csak egyből támadni!!!köszönjük:)
2009. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!