Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell leszólni?Mért van...

Miért kell leszólni?Mért van az, hogy ha egy 14 éves lány beírja h érettnek érzi magát arra h elveszítse a szüzességét ...

Figyelt kérdés

vagy más, egyéb szexel kapcsolatos kérdést, akkor egyből jönnek hogy hova süllyedtünk meg kis csitrik ilyen idős korba...

ha ő úgy érzi, és tisztában van a védekezéssel mért ne tehetné?


2009. jan. 24. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim válasza:
76%
nyár óta? hát ez a mai 14 évesektől már rekordnak számít. ha eddig szerettétek egymást akkor sztem (remélem) továbbra is fogjátok. és ha te úgy érzed tudnád élvezni és szereted teljes szivedből a barátod. akkor ne érdekeljen másnak a véleménye.. ecs
2009. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan! Itt nem rolad van szo. Itt csak mindenki elmondja, hogy fel van háborodva ami mostanába már megy! Nem szabad magadra venni, sajnos itt elojottek az indulatok! EZt a kérdést beszéld meg anyukáddal, ne az interneten mikor tudod, hogy itt hogy reagálnak a dolgokra! 23 éves vagyok és a pasimra egy 14 éves csaj mozdult rá, azért már álljon meg a világ! Meg a szulok nekem apukám 18 évesen engette meg hogy haza vigyem a barátomat bemutatni neki. Nem hogy hadja hogy szexeljek vele 13/14 évesen. Istenem még általános iskolába jártam! Ne haragudjatok, de sokkolnak minket ezek a dologk! Ja és 22 évesen aludt nalam a barátom elszor!!!!! Igaz most már az élettársam! Nem az idoseket kéne leoltani hanem nektek kéne elgondolkozni! Mi kibirtuk szex nélkul? Mi nem éreztuk magunkat éretnek a szexhez?
2009. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:

na ez meg másik

- úgy öltöznek mint egy utcalány... hát már nem azért

én az a lány vagyok aki nem szokott szoknyát felvenni, nem szoktam haspólót felvenni, nem kenem magam stb..

ez is egy általánosítás

érvek kénének nem kiosztás meg okoskodás...

2009. jan. 24. 20:59
 34/78 anonim ***** válasza:
66%
Okos tojás, hány érv kell még neked! Mindeki leirta már!!!!A tested nem értet a dologra, és miért nem veszel fel szoknyát? Mert k..vás? Haspolo k..vás? Ezt se tudod mi a k..vás! Nagyon fejlett vagy, ha a szoknyát és topot k..nak tartod! Nyár ota, ez igen, valoban nagyon sok ido. Szoval ha valakivel kibirsz pár honapot akkor már érett vagy igaz? Én évek utan fekudtem le a barátommal. Pedig én is érett voltam ugy gondolom! Annyi érvet leirtak már neked, szépen, csunyán, de te nem veszed észre, azokat csak akik azt mondják csináld mert érett vagy! De miért nem hisztek nekunk, hogy nem? Se a méhed, de a melled, semmid nincs még kifejlodve! Lehet te ugy érzed, de nincs!!!! Inkább a tanulásta kéne koncentrálni, nem sokára felvételi a kozép iskolába!!!!!! HA még nem vagy elsos!!
2009. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne személyeskedjünk.
2009. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:

az utolsó előtti válaszolónak: szánalmas vagy.. ezvan..

és tényleg nem kéne személyeskedni

és képzeld el

4es tanuló vagyok..

tanulással kéne foglalkozni...

jószöveg..

2009. jan. 24. 21:20
 37/78 anonim ***** válasza:
73%
Érvek kellenek, te kis szaros? kaptál eleget, csak épp nincs annyi eszed, hogy képes legyél szelektálni köztük, és megérteni őket. kaptál nagyon jó válaszokat, csak épp ebből látszik, mennyire éretlen vagy, hogy itt handabandázol, hogy mki hülye, és leszól. fogalmad sincs semmiről. ki vesz téged komolyan? felfogod, hogy az általad pozitívnak értékelt válaszokat hozzád hasonló nagyszájú tinik írták, akiknek szitúgy fingjuk sincs semmiről? a felnőtteknek, akik némileg több rálátással rendelkeznek a dolgokra, meg kiosztod. tudod mit? hálát adok a Szüleimnek, hogy nem ilyet neveltek belőlem, mint te. sajnállak titeket, mert áldozatok vagytok valahol, akiknek fölösleges bármit is mondani, csak falra hányt borsó.
2009. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim válasza:
9%

én most 13 vagyok és egyébként én is most akarom elveszteni a szüzességem mert úgy érzem érett vagyok hozzá

és örülök hogy kiírtad a ,,véleményed"

2009. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
89%

Hogy miért kéne tartogatnod a szüzességed és nem gyerekként ágyba bújni vkivel? Elmesélek egy történetet, ami egy lányról szól. Ez a lány 23 éves volt. Megismerkedett egy fiúval, akibe rövid úton belezúgott. Az volt élete első szerelme és párkapcsolata. A lány nagyon odáig volt a fiúért és úgy érezte a fiú is szereti. Teljesen a fellegekben járt. Aztán egyszer kidurrant a rózsaszín lufi... A fiú lapátra tette a lányt 3 hónap után. A lányban egy világ omlott össze. Még 23 évesen sem tudta feldolgozni a szakítást.

Eltelt pár hónap, mire picit javult a lelki állapota és úgy gondolta, más fiúnak kell esélyt adnia, mert egyszerűen nem tudta elfelejteni szerelmét, aki csúnyán megbántotta. Úgy gondolta talán egy másik fiú majd szeretni fogja, a tenyerén hordozza és nem tépi ki a szívét. Hát ismerkedni kezdett. Ráakadt egy kedves fiú. Lassan kezdett kifejlődni a kapcsolat. A lány megszerette a fiút. Minden jól ment. A fiú ígért mindent. A lány egyre jobban szerette. Eltelt néhány hónap és a lány úgy érezte szereti és kívánja ezt a fiút -fiú szintén ugyanígy- neki ajándékozná a szüzességét. Meg is történt. Majd egy hónap múlva ez a srác is lapátra tette...

A lány 23 évesen is traumaként élte meg, hogy egy olyan fiúnak adta legféltettebb kincsét, aki nem érdemelte meg azt és a legkevésbé sem értékelte. A lány mindvégig azt hitte, szereti a fiú, jól működik a kapcsolatuk. Aztán piff-paff vége lett. A lány ott maradt újra egyedül az érzelmeivel és azzal a tudattal, hogy egy szélhámosnak adta a szüzességét. Persze visszacsinálni már nem lehet, bármennyire is szeretné.

Gondolj bele: ez a lány 23 éves és mégis mekkora lelki sérülés érte. Szerinted hogyan hatna ez egy 14 évesre? Láthatod, a felnőttekkel is megesik, hogy rosszul döntenek, pedig azt hiszik jó úton járnak. Szerinted akkor mekkorát hibázhat egy gyerek? Hogyan tudja mindezt feldolgozni? Tudnod kell, hogy nem mind arany, ami fénylik. Meg kell győződnöd róla, hogy komoly-e az a kapcsolat, valóban kölcsönösek-e azok az érzések. Erre nem elég pár hónap. Ha a fiú akár egy évet is tud várni rád, akkor már nagy valószínűséggel valóban komoly kapcsolatról beszélhetünk, de még ez sem garancia arra, hogy az a kapcsolat még sokáig fog működni.

Miért nem lehet ennyi idősen megmaradni a pettingnél? Hisz annyi örömforrás lakozik benne. Miért kell korán kezdeni? Láthatod hány tucat lány ír ide olyan kérdéseket feltéve, hogy mivel dobjam fel a kapcsolatom, nem élvezem a szexet, nincs orgazmusom, mit tegyek? Ennek egyik oka lehet, hogy túl korán kezdték és egyszerűen kiégtek, nincs már fantáziájuk. Másik meg hogy nem ismerik eléggé a testűket és a párjuk testét sem. Magadat csak maszturbációval tudod megismerni, amihez idő kell. A fiút pedig a pettingek során ismerheted meg. Ha mindketten megismertétek egymást és magatokat is, akkor van esély rá, hogy jól működjön a szexuális életetek. Amíg viszont ez a durr bele a közepébe, tudatlan szex megy, soxor érzelmek nélkül, nem is lehet csodálkozni, hogy mennyi szexuális probléma lép fel.

2009. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 A kérdező kommentje:

már nem azért...de akkor kell majd leszólni ha ismersz és tudod mien vagyok...és aa pasim nem olyan h nem szeret avyg nem érdemelné meg...

és most lehet szarosozni...teljesen el vagytok térülve...nem arról van szó h én akarom veszíteni...hanem arról h mért szóltok le minket...

2009. jan. 24. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!