Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/189 anonim ***** válasza:
70%

ja igen azt az 55%nak írtam.

Ettől függetlenül elképesztő ahogy magatokról beszéltek,és mégis a nők a hunyók mert'magasak' az elvárásaik. Nekem ez annyira ellentmondásos...-cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/189 anonim ***** válasza:
27%
Szóval hiba volt rondával összejönni. Micsoda meglepetés. Sajnos minden így van ezzel max egyszer jönnek össze rondával azt is megbánják. A te csávóid meg csak magukat tartották rondának közben meg simán jók voltak. De mi van ha valaki OBJEKTÍVE ronda?
2013. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/189 anonim ***** válasza:
22%
Akit te ocsmánynak nevezel, az minimum átlagos lehetett, a női igényeket ismerve.
2013. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/189 anonim ***** válasza:
71%

Nem azért volt hiba, mert ronda volt. Ha nem lett volna a legnagyobb megkeseredett, rosszindulatú gennyláda, akivel valaha találkoztam, hanem olyan jószívű lett volna, amilyennek a legelején mutatta magát, akkor nem tartanám számon hibának.


Nincs olyan, hogy valaki objektíve ronda, hacsak nincs valami súlyos defektje, vagy nem undorító mód ápolatlan.


" Akit te ocsmánynak nevezel, az minimum átlagos lehetett, a női igényeket ismerve."


Arról nem én tehetek, hogy egy utolsó retardált szerencsétlen vagy, és ezért azt hiszed, hogy minden nőnek ugyanazok az igényei.

Az átlagosnak a közelében nem volt. Degenerált fejszerkezet, furcsa alakú hegyes áll + keszekusza, ronda fogak + szája olyan volt, hogy ajka kb. nem is volt (csíkszáj) + etióp test (180 cm magas és kb 50 kiló). Mielőtt megkérdeznétek, a farka 14 cm-es volt, és szegény volt, mint a templom egere, több milliós hitele volt és munkanélküli.

2013. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/189 anonim ***** válasza:
67%

A te csávóid meg csak magukat tartották

rondának közben meg simán jók voltak

ezt te honnan tudod?XDDD


De mi

van ha valaki OBJEKTÍVE ronda?

ILYEN NINCS!-cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/189 anonim ***** válasza:
24%
Ez simán elmegy átlagosnak, ennyi hibája sok mindenkinek van. Ha csak ennyi baj volt vele, akkor hozzám képest álompasi lehetett.
2013. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/189 anonim ***** válasza:
24%
Igenis van olyan, h objektíve ronda: aki a világon senkinek sem tetszik. Ilyen vagyok én is, meg akit korábban belinkeltem, az is.
2013. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/189 anonim ***** válasza:
100%
De hát akkor ebben semmi logika nincs... Olyan valószínűtlennek hangzik...
2013. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/189 anonim ***** válasza:
74%

Jó, hogy látatlanban megmondod... Mindenki egyetértett vele (nők, férfiak, fiatalok, idősek), hogy ocsmány. Úgy nézett ki, mint egy alkoholista, genetikai hulladék csöves. Legvadabb álmaiban sem volt átlagos.

És az a fajta volt, hogy hiába mosakodott rendesen, és hiába hordott normális ruhákat, mindig koszos benyomást keltett valamiért.

Kissé jobban tudom, asszem többször láttam őt, mint te.

2013. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/189 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a szem a lélek tükre és az én tekintetemből egyvalami árad: boldogtalanság. És ez az amin nem lehet változtatni. Hiába vigyorgok látszik hogy kamu... És tippem nincs hogy lehetne hitelesen vidámságot színlelni.
2013. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!